Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Pozostałe gry z serii The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.05.2011, 16:37   #281
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

No, nie! Ja tez się boję, ale czekam z niecierpliwością
__________________
[IMG]http://i45.************/fdzw4o.png[/IMG]
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.06.2011, 14:49   #282
Shanelll
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Nom ciekawe Bo mam narazie tylko the sims średniowiecze
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2011, 14:57   #283
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Moja siostra wymawia ciągle "Sims 3 średniowiecze" Bez the i z 3. Niestety gram razem z siostrą, a ona mi wywaliła dobre któlestwo :Mad:

PS. I skopiowała nazwę królestwa. Ja zrobiłam Chaptere's Shake, a ona Chipinne's Shake.
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.07.2011, 15:56   #284
martyna6991
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Cytat:
Napisał Kasia440 Zobacz post
Moja siostra wymawia ciągle "Sims 3 średniowiecze" Bez the i z 3. Niestety gram razem z siostrą, a ona mi wywaliła dobre któlestwo :Mad:

PS. I skopiowała nazwę królestwa. Ja zrobiłam Chaptere's Shake, a ona Chipinne's Shake.
Ja bym się wkurzyła i bym jej usunęła królestwo za to, że ściągnęła nazwę i za to, że usunęła dobre królestwo ;]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2011, 16:57   #285
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

A ja nie mam pomysłu na nazwanie królestw, i nazywam je Petorampa, Kromposanta, albo, najświeższe królestwo, Ciamkaciamka mwahahaha. Kromposanta to moje ulubione królestwo Wszystkie budynki postawione, sława 1030 punktów, królowa ma męża i córeczkę, a od czasu do czasu chodzę na polowanie na wieloryby... Poza tym bohaterzy mają wysokie poziomy, dobrobyt, kultura, obrona i wiedza na maxa... Dużo tego do wymieniania.
A podobno w ts średniowiecze Piraci i Bogaci oprócz tych wszyskich skarbów, papug itp itd, ma być makijaż dla simek i simów Moim zdaniem to fajnie, bo simki bez makijażu wyglądają ''chłopięco'' xd.
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2011, 13:36   #286
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Znacie jakąś stronę z której można pobrać mody do Średniowiecza?

Żeby nie odbiegać od tematu, mam dwa królestwa: jedno jest wzorowane na świecie DA (Ferelden) a drugie to po prostu średniowieczny Paryż. Na razie oba siedzą bezczynnie w folderze z zapisami i czekają na lepsze czasy
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2011, 10:44   #287
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Mam, grałam i odinstalowałam, bo zwyczajnie się znudziłam.
Kiedy instalowałam Średniowiecze byłam całkiem entuzjastycznie nastawiona, ale szybko okazało się, że gra oferuje mniej więcej tyle rozrywki co podstawowe wersje tradycyjnych simsów, czyli niewiele.
Kompletnie mi nie pasuje brak możliwości budowania własnych budynków, zbyt mała ilość strojów i fryzur, drażni mnie ograniczona perspektywa, gdy sim przebywa w budynku. Gra jest fajna na pierwszych kilkadziesiąt minut, potem robi się nudna. Dotarłam tylko do momentu posiadania 3 bohaterów, potem mi się odechciało. Sam pomysł na grę naprawdę ciekawy, jednak zrealizowany trochę na "odwal się" żeby tylko można było krzyknąć "mamy nową grę!"
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2011, 19:15   #288
Wewonia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

HardoBrzoza, według mnie właśnie bez makijażu wyglądają tak jakoś lepiej te kobitki, tak naturalnie
Ogólnie to gra bardzo mi się podoba, mam all profesje, wszystkie co najmniej na 6 poziomie (monarcha 12), tylko z dobrobytem u mnie nisko. Nie wiem, jak zapobiec zarazie. Ma ktoś jakiś pomysł?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.11.2011, 22:47   #289
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Cytat:
Napisał Wewonia Zobacz post
HardoBrzoza, według mnie właśnie bez makijażu wyglądają tak jakoś lepiej te kobitki, tak naturalnie
Ogólnie to gra bardzo mi się podoba, mam all profesje, wszystkie co najmniej na 6 poziomie (monarcha 12), tylko z dobrobytem u mnie nisko. Nie wiem, jak zapobiec zarazie. Ma ktoś jakiś pomysł?
Przy wyborze misji zwracaj uwagę na te, które zwiększą w Twoim królestwie pasek dobrobytu (analogicznie: unikaj tych, które mogą go obniżyć). Graj dużo medykiem - lecz simów na własną rękę, wlewaj do studni oleum lecznicze. Czarodziej też może pomóc w tym względzie, jeśli ma opanowane zaklęcie uzdrowienia.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2011, 21:14   #290
Lotos26
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The sims Średniowiecze-Dyskusja ogólna.

Mnie sie bardzo podoba ta gra Gonie misja za misją, nawet nie miałam kiedy na wieloryba zapolować :p U mnie królestwa to Sasankowo, Zazdrośnikowo a trzeciego nie pamiętam W Sasankowie też mam zarazę ludzie padają, co rusz, jak będę miala czas posiedzieć to naprawię to
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023