Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2009, 19:52   #1
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie utrata cech simow

ok, wiec mam problem.
zainstalowalam wp, wszystko bylo ok, wiec dogralam dodatki z neta (fryzury itd) i kilka modow. jednak, po wejsciu do gry okazalo sie, ze moja simka stracila wszystkie cechy i wykupione nagrody szczescia zyciowego. po wejsciu do drzewa genealogicznego wyszlo, ze zaden sim w miescie nie ma cech... usunelam wszystkie mody i dodatki ale nie pomoglo. simce ustawilam cechy kodem, ale co z sasiadami? spotkal sie ktos z czyms takim? jest jakas szansa na odzyskanie tego?
bo obawiam sie, ze reinstalka nie pomoze, bo zalezy mi na tym drzewie genealogicznym, a to wymagaloby wgrania save'ow, wiec problem by chyba powrocil?

moze wy macie jakies pomysly... czy zostalo mi albo przyzwyczajenie sie do sytuacji albo zaczecia gry zupelnie od nowa w innym miescie?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2010, 00:05   #2
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: utrata cech simow

A próbowałaś wejść do innej rodziny, żeby zobaczyć, czy faktycznie miastowi nie mają cech? Może tylko gra im nie wyświetla, spróbuj, chociaż logicznie rzecz biorąc skoro po usunięciu modów musiałaś przywracać własnemu simowi cechy kodem to miastowi też nie powinni się "naprawić" ale można zawsze się upewnić. A jeśli nadal nic, to raczej już z tym nic nie zrobisz, mogę Ci tylko doradzić, aby następnym razem przed wgraniem jakiegokolwiek moda czy dodatku zapisać najpierw grę, w razie problemów nie będziesz musiała zaczynać Bóg wie od jakiego momentu
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2010, 00:19   #3
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: utrata cech simow

no wlasnie raczej tez nie maja, bo mojej simce przy poznawaniu innych nie pokazywaly sie cechy (wykupilam jej na nowo nagrode 'spostrzegawcza').

no nic, tak sie konczy naiwnosc, myslalam, ze jak ew. wywale dodatki to wszystko wroci do normy ale teraz faktycznie bede wszystko zapisywac, dzieki!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023