Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.11.2012, 19:49   #11
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

jeżeli nie możesz wejść przez tego linka,to spróbuj tedy,w tekście masz linka http://sims3.crinrict.com/en/2012/11...reenhouse.html
język trzeba ustawić na Angielski,mnie automatycznie przekierowuje,wiec myślałam,ze tak będzie,jak się kliknie na podanego linka
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.11.2012, 21:12   #12
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie

Dzięki Poczytam. Ja tak mam zawsze, że jeśli strona Simsów nie jest ustawiona na odpowiedni język, to mam "Ups" i niczego nie wyświetli. A co do języka angielskiego, to na tej stronie jest jeszcze podział na różne "wersje" angielskiego, w sensie regiony świata. Jeśli post napisał ktoś na części forum angielski\Stany Zjednoczone, a ja ustawię powiedzmy na angielski\Wielka Brytania, to też będzie "Ups".

Niestety za nic nie dostanę się na tamtą część strony Simsów. Na jaki bym nie ustawiła język i tak mam "Ups". Możesz wkleić tekst? Nie dobiorę się do tamtego tekstu. Chodzi już o tą wypowiedź SimGuru.

Ostatnio edytowane przez Ilona : 17.11.2012 - 21:27
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2012, 21:39   #13
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

ok,o to tekst ze zdjęciami,z tego co zrozumiałam,to ma być otwarty pokój bez drzwi i łuków,ale u mnie ten sposób nie działa,nadal pada deszcz na simow

Cytat:
Napisał SimGuruCopeland
The team has identified a couple of potential resolutions to the “leaky roof” problem and we’re exploring them now. If we verify that we’ve got a result that works (and doesn’t break anything else), we will update everyone on how that would be distributed.

I’ll keep you apprised on this thread.


************************************************** **


We are investigating more permanent solutions, but here are some easy tips to “winterize” your Stones Throw Greenhouse and get you back to playing straight away!

Since the glass roof sculptures are not actual roofs, they aren’t great at keeping out the snow. Snow recognizes a room as having a roof when it has a certain number of tiles covered. However, when there is a wall with an archway, it breaks up that room. So we start by eliminating a couple of the archways to become hallways. This allows the venue to see the majority of it as one big room and counts the tiles in the two story areas.

Here:


And here:


Then I just rotate one of the glass pieces and extended the roof over the bar a bit like so:


You can also line the edges of an area above a gardening station: (I made this brighter wood so you can see it, but obviously you’ll probably want a color that matches better.)


And that’s it! Super easy to do.

This will keep all of the most intemperate snowfall at bay!


(You may have noticed I also turned that bar into a quaint kitchen area.)


źródło http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/611517.page
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2012, 00:52   #14
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Dzięki! Nie mam pojęcia dlaczego główna strona Simsów nie przekierowuje mnie od razu na właściwą stronę, czasem da się to obejść, ale tym razem witryna była uparta Spróbuję przerobić tą szklarnię, chociaż szczerze powiedziawszy, bardziej zależy mi na szklarniach w domach moich Simów. Miałam nadzieję, że ten cały SimGuru wynalazł jakiś mega sposób na to, by pory roku i warunki atmosferyczne "omijały" szklarnie... Mam w jednym domu, nad jedną z sypialni, taki szklany, kopulasty dach, składający się z różnych elementów. Zależy mi na tym, by pogoda nie dostawała się do pomieszczenia, ale światło i cienie tak... O ile na światło i pogodę działają takie nakładki w formie dywanów, które nadają podłodze przezroczystość, to nie wpuszczają cieni. Ten kopulasty dach z elementów (dach szklarni z resztą też), ma bardzo fajne cienie i to nadaje pomieszczeniom dodatkowy urok...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2012, 16:11   #15
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

w końcu wszystko działa,najpierw trzeba położyć podłogę,a dopiero wtedy ten przezroczysty dywan,u mnie cienie sa ok.,no i w końcu można hodować roślinki zima
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.11.2012, 17:40   #16
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

A ja właśnie nie mam cieni... Mi chodzi o cień kopuły na podłodze w szklarni. Możesz wstawić fotkę? A jak jest ze śniegiem, gdzie się wtedy gromadzi?


EDIT:

Pozwoliłam sobie na edycję tego posta, gdyż znalazłam na oficjalnym forum linka do poprawionej wersji tego dachu od szklarni:

http://www.den.simlogical.com/denfor...php?topic=1492

Udało mi się w końcu dostać na tamten temat z angielskojęzycznego, oficjalnego forum i właśnie stamtąd ten link. Jutro sprawdzę czy to działa, bo dziś idę już spać


EDIT 2:

U mnie to nie działa. A co do hodowania warzywek w zimie, to okazuje się, że jednak jest to możliwe. Trzeba użyć tej podłogi przezroczystej (nałożonej na zwykły sufit z dowolnych płytek). Podobno następnego poranka rośliny zaczynają znowu funkcjonować, ale szron pozostaje.

Ostatnio edytowane przez anie_1981 : 20.11.2012 - 12:32
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2012, 06:26   #17
Beatrice
 
Avatar Beatrice
 
Zarejestrowany: 27.04.2011
Skąd: Polska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 195
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Czy ta szklarnia to parcela publiczna ? Bo jeśli tak to jak wygląda uprawianie roślin ? Przychodzą sobie Simowie i sadzą warzywa tak po prostu ?
__________________
By music to the heart ;*
Zapraszam do pobierania domków: http://pl.thesims3.com/userExchange....sona=vivanasia ;D
Beatrice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.11.2012, 19:59   #18
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Tam już są warzywka jakieś posadzone. Nie pamiętam jakie.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023