Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.02.2012, 17:16   #1
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 3 dla Android

ŻYJ SWOBODNIE! GRAJ SWOBODNIE!

Twórcy serii bestselerowych gier The Sims™ 3 na komórki prezentują KOMPLETNĄ grę z Simami, w którą możesz grać GRATIS na systemie Android.

** Rozpal romans między Simami za pomocą obiektów na Walentynki – już dostępne! **

NIECH SIĘ ROZPOCZNIE SWOBODNA ZABAWA! STWÓRZ DO 16 SPERSONALIZOWANYCH SIMÓW, OD STÓP DO GŁÓW I...

• Projektuj wymarzone domy lub wybieraj wyposażone mieszkania dla swoich Simów
• Opiekuj się zwierzakami, utrzymuj ogrody, a nawet upiecz ciasto
• Daj swoim Simom kariery i zarabiaj simoleony, by poprawić ich finanse
• Wypełniaj cele za Punkty Stylu Życia i wydawaj je na fajne obiekty
• Żyj ze swoimi Simami w czasie rzeczywistym (gdy jest dzień lub noc dla Ciebie, tak samo jest dla Twoich Simów)!

...a przede wszystkim, graj za DARMO!

WIĘCEJ MOŻLIWOŚCI SIM-ULACJI
Czy Twoi Simowie będą przyjaciółmi, czy wrogami? Twórz związki, dobre i złe (nie stroniąc od bara-bara)! Niech Twoje miasto zapełnią sklepy zoologiczne, sprzedawcy samochodów i supermarkety. Rozwijaj swoje miasto, zdobywając więcej Simów.

Bądźcie wolni, Simowie! Bądźcie wolni! Możliwości są nieograniczone!
________________________________________
UWAGI:
- Ta całkowicie nowa gra The Sims jest zaprojektowana na urządzenia z systemem Android i nie jest powiązana z naszą grą na Facebooku.
- Do gry wymagane jest połączenie z Internetem, więc sprawdź, czy urządzenie jest połączone.
- Ze względu na bogatą zawartość tej gry zalecamy połączenie z WiFi w celu pobierania i grania.

Dowiedz się pierwszy(a)! Zdobywaj wieści z EA o wspaniałych promocjach, a także najnowszych aktualizacjach gry, podpowiedziach i nie tylko...
ODWIEDŹ NAS: eamobile.com/android
ŚLEDŹ NAS: twitter.com/eamobile
LUB NAS: facebook.com/eamobile
OGLĄDAJ NAS: youtube.com/eamobilegames


źródło https://market.android.com/details?i...msfreeplay_row
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.02.2012, 02:10   #2
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 dla Android

Gra ogólnie dobra. Ot taka miła odskocznia od normalnych simów. Jedyne co razi w oczy to ceny w store. Za 500 tys simmelonów każą sobie zapłacić uwaga 79 euro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.02.2012, 19:03   #3
Fifrok
 
Zarejestrowany: 13.01.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 dla Android

Zajedwabiste !!!!
Uff dobrze że mam smartfona z Androidem!
Fifrok jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2012, 16:28   #4
Aranahia SaDiablo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 dla Android

Widziałam recenzję tej gry od Lazy Games Reviews...to jest jeszcze gorsze niż Sims Social, które próbowałam grać...i próbowałam jest tu słowem kluczowym - nie mam żadnych znajomych grających w Simsy, FaceBooka założyłam jedynie dla tej aplikacji, a tam nawet budowa pokoju, czy mebla wymagała ich pomocy, zadania też - i to jeszcze większej...W Free Play rozgrywka prowadzona jest w czasie rzeczywistym - jeśli dana czynność wymaga 8 godzin - za tyle czasu można wrócić do gry, bo nie ma tam nawet możliwości cofnięcia nakazanej interakcji...poza tym tak jak ktoś zdążył wspomnieć - mimo, że aplikacja jest darmowa, to do udogodnień potrzebna jest mała fortuna...Poza tym do tej gry potrzebne jest stałe połączenie z Internetem, kto wie co by się stało gdyby sieć została odłączona...Osobiście nie posiadam żadnego urządzenia z systemem Android i bardzo się z tego cieszę - moja wrodzona ciekawość nawet po takiej recenzji nie pozwoliłaby mi przejść koło tego obojętnie...niestety.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.03.2012, 19:18   #5
xometr
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 dla Android

Po rozłączeniu z siecia gra poprostu się wyłącza. Zadania można anulowac w dowolnym momencie więc w tym nie widzę problemu. Gra jest ciekawa jesli mamy wolną chwilę i chcemy ją zakończyć w dowlonym momencie rozgrywki. Jeśli ktoś szuka bardziej "simowej" gry to polecam normalne the sims 3 na andka.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023