Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.05.2012, 15:20   #1
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie THE SIMS 3 DIESEL-Akcesoria

W internecie pojawiła się kolejna poszlaka! Tym razem szwedzki internetowy sklep CDON.com umieścił na swoich łamach ofertę akcesoriów The Sims 3: Diesel.

Wszystko zaczęło się od oferty siódmego zestawu akcesoriów na internetowej stronie hiszpańskiego sklepu Tu Tienda De Video Juegos. Pisałem o tym tutaj. Następnie pojawiły się małe podpowiedzi na oficjalnej stronie gry. Chociaż informacja dalej nie została oficjalnie potwierdzona to myślę, że możemy być już prawie w stu procentach pewni jaką tematykę będzie miał nowy, siódmy zestaw akcesoriów. Diesel to jednak marka, która projektuje nie tylko ubrania ale i meble. Jak myślicie, czy producenci skupią się na obu kategoriach czy może tylko na jednej?

Według oferty szwedzkiego sklepu akcesoria pojawią się na półkach sklepowych trochę ponad miesiąc po premierze Słodkich Niespodzianek Katy Perry czyli 12 lipca 2012 roku. Dziwić może jednak cena 199 koron bowiem jest ona dwukrotnie wyższa niż ceny pozostałych akcesoriów w tym sklepie.

Kolejny sklep, tym razem francuski wystawił ofertę sprzedaży akcesoriów poświeconych marce Diesel. Tym razem tajemniczą pozycję opublikował sklep fnac.com.

Sklep wycenił akcesoria na 19,99 €, a datę premiery wyznaczył na 12 lipca czyli tak jak poprzedni sklep, CDON.com.
Myślicie, że to możliwe by plotka objęła tak szerokie kręgi, że już kolejny sklep wystawił ofertę tego rozszerzenia?
źródło:simy.pl


Według mnie EA chce nam wynagrodzić Słodkie Niespodzianki, gdyż NA PEWNO zauważyli rozczarowanie graczów, a już go chyba nie mogą wycofać, gdyż stracą tylko pieniądze... Oby to nie była głupia plotka
__________________

Ostatnio edytowane przez Ilona : 10.05.2012 - 16:46
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.05.2012, 20:23   #2
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy nasze simy zasmakują marki Diesel?

Mimo wszystko ja się 5x zastanowię nad kupnem czegokolwiek do Simsów. Niespodzianek Katy nie kupię (nawet jakby to dawali za darmo, to bym nie chciała), a co do tych akcesoriów z plotek, to się zobaczy. Jednak jeśli to ma kosztować nie wiadomo ile, to i tak podziękuję. I znowu poświęciliby akcesoria czyjejś marce... Najpierw Katy, potem jakiś Diesel... Ta seria umiera, dotąd akcesoria lubiłam na równi z dodatkami i moje domy miały nieraz więcej obiektów z akcesoriów niż z dodatków... Ale teraz to jakaś paranoja, to nawet by nie miało Simowego klimatu.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 14:17   #3
suomii
 
Avatar suomii
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 579
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy nasze simy zasmakują marki Diesel?

Na oficjalnej polskiej stronie TS na facebooku pojawiła się okładka akcesoriów. Powiem szczerze, że ubrania nawet ładne, nie za eleganckie, takie trochę 'luzackie' ale bez przesady. Może kupię, zależy od ceny. 20 euro to jednak sporo.
__________________
suomii jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 16:04   #4
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy nasze simy zasmakują marki Diesel?

Następne akcesoria? A o dodatku nic nie mówią.
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 16:43   #5
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy nasze simy zasmakują marki Diesel?

Wystylizuj swoich Simów za pomocą najnowszej odzieży, dodatków oraz mebli firmy Diesel i przygotuj się na udane życie!

Zaimponuj ubraniem! Wyraź charakter swoich Simów za pomocą modnych kreacji prosto z pokazów. Przebierz ich w stylowe ubrania firmy Diesel, zgodne z najmodniejszymi trendami w tym sezonie! Bądź szykowna, swobodna i pewna siebie.
Bądź twardy, stanowczy i nowoczesny. Odnów styl swoich Simów najnowszymi ubraniami firmy Diesel dla kobiet i mężczyzn.
Umebluj domy swoich Simów industrialnym wyposażeniem i elementami dekoracyjnymi firmy Diesel. Prosto z salonów pokazowych w Mediolanie do Twojego nowoczesnego miejskiego apartamentu.
Przygotuj na imprezę swój salon, przystrój jadalnię na romantyczną randkę albo odśwież sypialnię za pomocą wyposażenia odzwierciedlającego wyrazisty, miejski styl firmy Diesel.
Tego lata daj swoim Simom styl łączący rockandrollową swobodę ze wysokiej jakości ubraniami z pakietu The Sims™ 3 Diesel Akcesoria.
















źródło http://thesims.com/pl_pl/the-sims-3-diesel-stuff
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 16:52   #6
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: THE SIMS 3 DIESEL-Akcesoria

Ten napis na czerwonym na okładce wygląda jak zrobiony w Paincie. :x A same akcesoria to mnie jakoś na kolana nie powalają.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 17:50   #7
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: THE SIMS 3 DIESEL-Akcesoria

Okładka jest boska, ciuchy również, meble też... Ale te krzesła nie za bardzo mi się podobają.

Ogólnie bardzo jestem zadowolony, że wynagrodzą nam S.N.K.P. . Jak będą takie, na jakie się zapowiadają, to może i będą najlepsze??
Tylko brakuje mi mebli do kuchni i jakiegoś auta.
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 18:53   #8
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: THE SIMS 3 DIESEL-Akcesoria

Może i nie powalają, ale w porównaniu z słodkością katy perry są wyśmienite. Wydaje się, że EA chce zrekompensować nie tyle fanom i graczom ten kicz co sobie straty finansowe.Bo dobrze wiedzieli jak wiele osób przyjęło tamto Coś z katy perry. No i od kiedy akcesoria wychodzą po akcesoriach - odpowiedź dwa zdania wcześniej hehe. No cóż miejmy nadzieję, że EA jednak pracuje nad porami roku. Bo nie wyobrażam sobie grania bez tego.
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 19:50   #9
BlackBerry
 
Avatar BlackBerry
 
Zarejestrowany: 31.05.2011
Skąd: za Filiżanką
Płeć: Kobieta
Postów: 171
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: THE SIMS 3 DIESEL-Akcesoria

Zgadzam się z Filleable. Ten napis na akcesoriach wygląda jakby zrobiony w paincie, bo widzę słabą jakość, a na niektórych screenach ciuchy wyglądają ''dziwnie''.
Ale czekam na dalsze informacje, ogółem te ciuszki nawet fajne

Ostatnio edytowane przez BlackBerry : 11.05.2012 - 10:46
BlackBerry jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 23:13   #10
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: THE SIMS 3 DIESEL-Akcesoria

Wojtek, na pocieszenie to wychodzi 12 lipca więc miesiąc w te czy w te chyba różnicy nie robi . Ja się już nie mogę doczekać, bo własnie te ciuszki sa całekiem całkiem
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023