Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.10.2011, 18:25   #21
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry PC 1.26-Mac 1.27

nmin, Ty też używasz Macintosha? Bo mam ten sam problem...
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.10.2011, 18:32   #22
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry PC 1.26-Mac 1.27

Nie, gram na PC. Teraz jest już ok, podczas instalacji Zwierzaków aktualizacja zainstalowała się sama, natomiast wcześniej, gdy włączałam aktualizowanie przez Launcher, za każdym razem był ten problem z nieprawidłowym plikiem.
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.10.2011, 20:42   #23
Coldflowers
 
Zarejestrowany: 28.10.2011
Skąd: za lasami, za górami...
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 16
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry PC 1.26-Mac 1.27

Ja bez problemu sciagnelam i zainstalowalam ta aktualizacje. Jednak podczas gry zaczela mi sie simka wieszac (podnosi dziwnie rece i stoi tak bez ruchu chwile, poczym sie odwiesza idzie kawalek i znowu podobna zawiecha) Jak na razie gram tylko na podstawie, mam wlaczona automatyczna aktualizacje i dotad nie mialam zadnych takowych klopotow. Cos musieli zchrzanic w tej aktualizacji.
Coldflowers jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2011, 20:29   #24
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Aktualizacja gry 1.29

Aktualizacja gry 1.29

Aby zainstalować tę aktualizację, uruchom swoją grę i wybierz zakładkę „Aktualizacje” w programie startu.

Aktualizacja gry zawiera następujące zmiany:

Aktualizacje do Zwierzaków

* Adoptując psa zobaczysz, czy pies jest mały, czy duży.
* Otrzymasz ostrzeżenie, że Twój zwierzak nie może mieć jednocześnie Nagród Życiowych Mocny żołądek oraz Wymiotnik.
* Efekty dźwiękowe przewracanej ściany będą odtwarzane prawidłowo.
* Kamera prawidłowo pokaże całe ciało zwierzaka podczas losowego przełączania między korpusami małych i dużych psów w aplikacji Stwórz Zwierzaka.
* Poprawiono kilka błędów tłumaczenia, literówek i ogólnych błędów tekstu w grze.
* Poprawiono gotowe wzory siodła dorosłego konia.
* Opcja wyłączenia wolnej woli dla wybranego Sima będzie pamiętana przez wszystkie sesje gry.
* Tekst wspomnienia o śmierci ptaka nie będzie wiązał się z umierającym Simem.
* Interakcja „Szukaj ofiary” jest teraz dostępna na ziemi, a także na kocie.
* Ścigany listonosz będzie teraz wywoływał odpowiednie wspomnienie.
* Interakcja udziału w kursach jeździeckich będzie opatrzona odpowiednią ikoną.
* Pragnienie „Ścigać kogoś” będzie teraz opatrzone odpowiednimi ikonami.
* Pragnienie „Pocałować się po raz pierwszy” będzie teraz opatrzone prawidłową ikoną.
* Końskie muesli nie może być sprzedawane w sklepie spożywczym.
* Pragnienie „Przeczytać książkę o jeździectwie” będzie teraz opatrzone prawidłową ikoną.
* Dodano kilka animacji cech dziecka.
* Usunięto błąd występujący, gdy gracze przechodzą do Menu Głównego, kiedy koń przeskakuje nad przeszkodą.
* Usunięto błąd występujący, gdy niemądrzy Simowie niepotrzebnie schodzą z konia i rozsiodłują go.
* Znacznie zmniejszono częstość występowania błędu podczas wytyczania trasy galopowania lub przejażdżki na koniu.
* Usunięto błąd, który uniemożliwiał zmianę kategorii stroju Sima w aplikacji Stwórz Sima.
* Gdy zainstalowany jest dodatek The Sims™ 3 Kariera, Salon zostanie prawidłowo umieszczony po rozpoczęciu nowej gry w Appaloosa Plains.
* Psy nie będą zbyt długo wybudzały się ze snu.
* Obecnie łatwiej będzie stwierdzić, kiedy zabrakło jedzenia na drzewie dla ptaków, a ptak głoduje.
* Interakcja „Zawołaj zwierzaka” będzie działała prawidłowo, gdy Twój Sim znajduje się na parceli publicznej.
* Eliksir Odmłodzenia dla Zwierzaków może być teraz używany na parcelach innych Simów oraz parcelach publicznych.
* Młodzi dorośli nie będą otrzymywali wspomnienia zmiany grupy wiekowej w dorosłych, gdy szczeniak, kociak lub źrebię zmienia się w dorosłego.
* Podczas używania paleniska Simowie nie będą mogli piec i jeść nawozu końskiego.
* Usunięto błąd, który uniemożliwiał pojawianie się adoptowanych zwierzaków po wybraniu określonej długości życia Simów.
* Koty nie będą samowolnie przebiegały przez ściany lub wysokie okna, jak przez drzwi.
* Usunięto błędy wytyczania trasy występujące podczas przeprowadzania psa przez most w Bridgeport (w The Sims™ 3 Po zmroku).
* Usunięto błąd, który powodował, że Jednorożce traciły swoje specjalne moce po użyciu kodu Make All Happy.
* Koń nie będzie zacinał się na parceli po przeprowadzce rodziny z koniem na parcelę Aleja Pomnikowa 1557 w Bridgeport (The Sims™ 3 Po zmroku).
* Nogi Jednorożca będą animowane płynniej podczas jazdy, gdy gra toczy się w tempie 3.
* Usunięto błąd, który powodował, że dwa zwierzaki przenikały się wzajemnie podczas jedzenia tych samych resztek na podłodze.
* Małe dzieci nie mogą dostawać pcheł.
* Przywrócono brakujące wspomnienia dotyczące Simów i Jednorożców.
* Interakcja „Obwąchaj” może być teraz wykonywana na Simach-celebrytach, gdy zainstalowany jest dodatek The Sims™ 3 Po zmroku.
* Simowie nie mający psów nie będą dostawali pragnienia „Twój pies chce pójść na spacer do parku”.
* Szczenięta mogą być teraz uczone dowolnych sztuczek, których nie przejęły od swoich rodziców.
* Gra nie będzie zawieszała się na ekranie wczytywania podczas wychodzenia z aplikacji Stwórz Sima oraz wybierania Menu Opcji > Menu Główne, zanim pojawi się ekran wczytywania.
* Simowie mogą teraz przeprowadzać konie przez bramy.
* Simowie nie mogą rozrzucać siana ze stogów, które są używane, albo w których odbywa się bara-bara.
* Usunięto błąd wytyczania trasy Simów między Simem a koniem wykonującymi interakcję „Prowadź konia”.
* Twój Sim nie może oferować do rozrodu koni innych Simów.
* Simowie otrzymają odznaczenie za osiągnięcie 10 poziomu umiejętności jeździeckich.
* Simowie nie będą już stawali się niewidzialni podczas jazdy konnej w czasie przeprowadzki do nowego domu.
* Śmietniki nie będą wskakiwały na miejsce, gdy dwa psy spróbują jednocześnie wykonać interakcję „Przewróć”.
* Adoptowane zwierzaki nie będą dostarczane, gdy na Twojej parceli trwa pożar.
* Usunięto błąd, który powodował resetowanie Simów, gdy wyławiają martwą rybę z akwarium.
* Usunięto błąd, który powodował resetowanie Simów, gdy dokonują interakcji „Sprawdź wydarzenia tygodnia”.
* Usunięto błąd, który powodował resetowanie Simów, gdy próbują odstawić jednorożca do zagrody, jednocześnie rozkazując zwierzęciu, by wróciło do dziczy.
* Usunięto kilka problemów z wytyczaniem trasy, związanych ze skokami konnymi nad przeszkodami.
* Dodano prawidłowe ikony umiejętności jeździectwa i wyścigowych do pragnień oraz komentarzy związanych z tymi umiejętnościami.
* Drzwi z ograniczeniem wpuszczania według płci nie będą uniemożliwiały zwierzakom wchodzenia do pokojów.
* Zwierzaki nie będą otrzymywały nastrójnika „Zmęczenie tresurą”, gdy osiągną maksymalny poziom danej umiejętności.
* Zwierzaki nie będą pojawiały się jako cele interakcji „Przynieś napój...”.
* Poprawiono jakość wizualną obrazków zwierzaków w katalogach zwierząt do adopcji.
* Motywacja energii konia będzie rosła w przypadku, gdy koń zemdleje.
* Niekontrolowane przez gracza zwierzaki Simów będą wracały nocą do swoich domów.
* Obiekty nie mogą być umieszczane na górnych częściach ścian, na których znajdują się duże drzwi stodoły.
* Pojawi się komunikat powiadamiający o tym, że kot z umiejętnościami łowieckimi nie może znaleźć zdobyczy należącej do rodzaju wybranego przez użytkownika.
* Usunięto kilka problemów związanych z adopcją zwierzaków z otoczenia oraz przeprowadzki/łączenia rodzin.
* Duże psy nie będą zacinały się na platformie stojąc między jej skrajem a innym obiektem.
* Psy będą prawidłowo ustawiały się na pozycji wyjadając z położonego na podłodze talerza Sima.
* Usunięto błąd, który powodował nieprawidłowe wyświetlanie ptactwa na drzewie dla ptaków.
* Duże ptaki będą wyświetlać dymki myśli używając różnych typów rozmowy jako reakcji.
* Ikony naściennej zabawki dla kota zostały powiększone, by pasowały do wielkości i jakości ikon innych obiektów.
* Stojące u bramy konie nie będą wyskakiwały po nakazie wyjścia z zagrody.
* Źrebięta w zagrodzie mogą teraz dokonywać interakcji „Rżyj” bez wywoływania błędu wytyczania trasy.
* Nowo narodzone źrebięta nie będą miały przerośniętych lub dziwnie umieszczonych znamion zaraz po urodzeniu.
* Usunięto błąd, który uniemożliwiał znikanie końskich duchów po określonym czasie.
* Koty nie będą mogły dokonywać interakcji „Podrap” na przewróconym gnomie.
* Usunięto błąd, który powodował wyskakiwanie ptaków w interakcji „Nieś”.
* Usunięto błąd powodujący zawieszanie się gry, gdy Simowie wprowadzają się do adoptującej rodziny na podglądzie otoczenia.
* Koty, które bawią się w Spa, nie będą się teleportowały.
* Styliści nie będą otrzymywali zleceń od zwierzaków.
* Maksymalny czas życia w Zwierzakach jest teraz taki sam, jak maksymalny czas życia w Pokoleniach.
* Interakcja drzemki na legowisku zwierzaka obecnie kończy się prawidłowo po jej anulowaniu.
* Simowie nie mogą kupować karmy dla zwierząt w barze bez zainstalowanego dodatku Zwierzaki.
* Simowie wniosą szczeniaki i kociaki do domów, gdy zostaną przywiezione po adopcji.
* Dodatkowe poprawki i usprawnienia istniejących funkcji.

Aktualizacje do Pokoleń

* Poprawiono błąd animacji, gdy Emeryci używali laski podczas interakcji z siedzącymi Simami.
* Nagrody Życiowe Kamienne Serce oraz Bez Zazdrości obecnie uniemożliwiają wysunięcie oskarżenia o zdradę przeciwko Simowi, który posiada te nagrody.
* Wymyślony przyjaciel nie będzie pozostawał widoczny na panelu związków po wręczeniu go komuś w prezencie.
* Dodatkowe poprawki i ulepszenia istniejących funkcji.

Aktualizacje do Po zmroku

* Dodatkowe poprawki i ulepszenia istniejących funkcji.

Aktualizacje do Kariery

* W Opcjach jest poprawnie wyświetlana rozdzielczość 1366x768.
* Dodatkowe poprawki i ulepszenia istniejących funkcji.

Aktualizacje do Wymarzonych podróży

* Usunięto błąd, który powodował znikanie Simów podróżujących do miejsca wakacyjnego.
* Dodatkowe poprawki i ulepszenia istniejących funkcji.

Aktualizacje gry podstawowej

* Usunięto błędne funkcjonowanie nowych nastrójników związanych z obiektami ze Store.
* Poprawiono grafikę łapanych ryb, gdy nie jest zainstalowany dodatek Zwierzaki.
* Poprawiono błąd oświetlenia związany z główkami dzieci Simów.
* Dodatkowe poprawki i ulepszenia istniejących funkcji.

Aktualizacje Store

* Usunięto błąd, który powodował zacinanie się komornika po odinstalowaniu pewnych obiektów ze Store.
* Poprawiono błąd powodujący złe funkcjonowanie chochli do magicznego kotła.

Przed zainstalowaniem aktualizacji gry The Sims™ 3, dodatku lub pakietu dobrze jest zastosować się do poniższej listy czynności w celu zapewnienia optymalnego działania gry.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania w związku z poniższymi krokami, odwiedź forum pomocy technicznej w oficjalnej społeczności The Sims™ 3 dostępne pod adresem http://forum.thesims3.com/jforum/forums/show/10.page.
Krok 1: wyłącz materiały modyfikowane
Materiały modyfikowane to wszystkie obiekty, które nie pochodzą z oficjalnych aktualizacji gry The Sims™ 3, The Sims™ 3 Store, dodatku lub pakietu. Materiały modyfikowane zostały stworzone przez osoby trzecie i nie są kontrolowane przez Electronic Arts lub zespół projektantów The Sims™ 3 oraz mogą nie działać z nowymi aktualizacjami. Materiały modyfikowane mogą spowodować nieprzewidywane zachowanie gry lub uniemożliwić jej działanie.
Aby wyłączyć materiały modyfikowane, cofnij wszystkie czynności, które doprowadziły do zainstalowania tych materiałów, w celu przywrócenia stanu gry bez modyfikacji. Jeśli materiały te zostały umieszczone w folderze z grą The Sims™ 3, przenieś je do innego folderu znajdującego się poza folderem z plikami The Sims™ 3. Folder z plikami The Sims™ 3 możesz znaleźć porównując ze ścieżkami dostępu podanymi poniżej:
Folder z plikami Windows: C:\Documents and Settings\UŻYTKOWNIK\Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3
Folder z plikami Mac: Użytkownik/Dokumenty/Electronic Arts/The Sims/
Po zainstalowaniu oficjalnej aktualizacji możesz ponownie włączyć materiały modyfikowane. W razie wystąpienia problemów wyłącz je ponownie, aż ich projektant zaktualizuje materiały, aby działały z oficjalną aktualizacją, dodatkiem lub pakietem.
Krok 2: wykonaj kopie zapisanych plików
Zawsze warto wykonywać kopie zapisanych plików przed zainstalowaniem dodatku, aktualizacji lub pakietu. W tym celu skopiuj foldery „.sims3”, znalezione w folderze Saves, na pulpit lub do innego folderu.
Folder z zapisanymi plikami The Sims™ 3 możesz znaleźć porównując ze ścieżkami dostępu podanymi poniżej:
Folder z plikami Windows: \Moje dokumenty\Electronic Arts\The Sims 3\Saves
Folder z plikami Mac: Użytkownik/Dokumenty/Electronic Arts/The Sims/Saves
Po zainstalowaniu aktualizacji uruchom grę, aby sprawdzić, czy zapisane gry nadal działają poprawnie.
Krok 3: poczekaj na zakończenie aktualizacji
Aktualizacje bywają dość duże i ich pobranie oraz zainstalowanie może potrwać dłuższą chwilę. Anulowanie aktualizacji przed jej ukończeniem może spowodować niespodziewane problemy, zawsze więc lepiej jest pozwolić na jej całkowite dokończenie. Nie zamykaj programu startu, dopóki nie pojawi się informacja o zakończeniu instalacji, ponieważ spowoduje to anulowanie aktualizacji.

źródło http://www.thesims3.com/community/ne...11#-1283123361
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2011, 20:35   #25
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 935
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

No w końcu aktualizacja do zwierzaków
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2011, 21:23   #26
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Trochę się boję ją instalować... Jeszcze będzie gorzej...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.12.2011, 21:30   #27
Hallgerd
 
Avatar Hallgerd
 
Zarejestrowany: 20.07.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Cytat:
* Poprawiono błąd powodujący złe funkcjonowanie chochli do magicznego kotła.
??????
O co tu chodzi? Ten kocioł był kiedyś w zapowiedziach, czekam na niego, ale w store go nie ma. (Chyba, że nie umiem znaleźć).
Hallgerd jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 00:01   #28
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Dobra, no to kto pierwszy się odważy? Cieszy mnie, że w końcu postanowili zrobić coś z tymi paskudnymi ryjkami niemowląt... Może wreszcie będą wyglądać jak należy.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 06:14   #29
Karel13
 
Zarejestrowany: 17.12.2010
Skąd: lo
Płeć: Brak
Postów: 617
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Ja zainstalowałem wczoraj jak tylko zauważyłem, że jest, ale jeszcze nie grałem.
Karel13 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.12.2011, 10:48   #30
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Aktualizacja gry 1.29

Włączyłam na moment grę, żeby przekonać się, jak sprawuje się po aktualizacji i... jestem zaskoczona. Pozytywnie! W ogóle nie sądziłam, że to napiszę, ale to chyba jedyna łata, która na takie miano zasługuje. Zaobserwowałam ciut lepszą płynność gry niż przedtem (pomimo 60-ciu nowych fryzur z neta, które wrzuciłam wczoraj). Oprócz tego, ikony zwierząt ze schroniska są bardziej szczegółowe (ale o tym pisze Ilona w pierwszym poście). Niemowląt jeszcze nie sprawdzałam, bo aktualnie nie mam żadnego w grze. Najważniejszą zmianą dla mnie jest jednak fakt, że wreszcie MOJE BESTIE SĄ KUDŁATE! Prezentują się tak pięknie, jak w demie... i to jest dla mnie największy plus, jak do tej pory.
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, sims 3, supernatural


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023