Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.09.2012, 21:45   #21
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 20.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

Cytat:
Napisał Absolem Zobacz post
Napiszę to tak, w dwójce nienawidziłem tego dodatku, bo był totalnie nudny. Jedyne, co simy robiły w akademikach to trzy rzeczy: odrabianie lekcji, chodzenie na wykłady i pisanie pracy. Rzygać mi się chciało od tego, nie było czasu na żadne szalone imprezy czy wypady na miasto itd, po prostu non stop te same interakcje, nic nie wnosił dodatek ciekawego do tej gry. Ja piszę serio, ja nie przypominam sobie, żebym moimi simami robił co innego niż ciągła nauka, totalna nuda, dlatego nie chcę tego dodatku bo tu będzie zapewne podobnie. Jeśli będzie taka możliwość, to będę wysyłał swoich simów na studia, ale będę grał ich rodzinami, a tamci niech sami sobie kończą naukę. Gorszego badziewia w sismach nie było.
Nie trzeba było chodzić na wszystkie wykłady by zaliczyć semestr, moje simy w czasie studiów prowadziły bogate życie towarzyskie, miały czas na balangi, zainteresowania i zakładanie bractwa a mimo to udawało im się kończyć studia z wyróżnieniem, wszystko bez kodów. Ale fakt, dodatek potrafi szybko się znudzić, mimo to raz na jakiś czas fajnie pograć w coś w tym stylu. Dziś odpaliłam Sims 2 i pograłam trochę w akademiku dobrze się bawiąc. Ten dodatek mimo kilku wad ma jednak swój urok. Żywię nadzieję, że CPR nie będą ostatnim dodatkiem bo również wątpię czy kupię czwórkę, a nawet jeśli nawet to do premiery jeszcze daleko.
Dobrze gdyby doszło odrębne otoczenie z kampusem studenckim, w którym mieszkaliby sami żacy, jak w dwójce.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.09.2012, 12:29   #22
EFF
 
Avatar EFF
 
Zarejestrowany: 11.09.2012
Skąd: New York
Płeć: Kobieta
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

No fajnie że studia wracają do simsów, ale oczekiwałam czegoś nowego, czego w dwójce nie było.!
EFF jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2012, 13:48   #23
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

A ja lubiłam ten dodatek w dwójce. I moje simy znajdowały czas na imprezki. Czasami kosztem zawalonej nauką nocy. Ale co tam . Właśnie na tym polega studenckie życie a nie na wykonywaniu w kółko tych samych interakcji - świat się nie zawali jak sim pójdzie nieco śnięty na wykłady . Przecież nie siedzi się z nosem w książkach non stop. Ja tu akurat problemu nie widziałam. I nadal nie widzę.
Co do studiów w trójce. Bardzo by mnie ucieszył takowy dodatek. Lubię mieć dobrze wyuczonych simów. Oczywiście marzy mi się tak jak znacznej liczbie osób Własny biznes, lepsze wakacje i tak dalej. Ale skąd wiemy co szykuje EA? Mi się nie wydaje żeby to był koniec. Może się mylę, ale mam nadzieję, że nie. To tak samo jak były plotki, że po CPR nie będzie już nic do trójki tylko czwórka. ja tam czwórki juz na pewno nie kupie bo i tak mój komp jej nie uciągnie zapewne.
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2012, 15:29   #24
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

Nie wierzę, że CPR jest ostatnim dodatkiem przed nadejściem czwórki z tego prostego powodu, że CPR wyjdzie jeszcze w 2012. Naprawdę ktoś wierzy, że gdyby czwórka miała wyjść w 2013, nie byłoby jeszcze o niej słychać? A jeśli dopiero w 2014, to że cały 2013 EA wytrzymałoby bez wyciągania od nas kasy za dodatki do trójki?
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.09.2012, 15:58   #25
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

Będą robić rzeczy do Store i naciągać ludzi.
Co do studiów to jeśli będzie można wybrać czy sterujemy czy na zasadzie internatu to będzie nawet nawet.
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2012, 13:05   #26
beata18ns
 
Zarejestrowany: 28.11.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 268
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

fajnie by było, gdyby simy po studiach miały więcej możliwości zatrudnienia i/lub wyższe zarobki, bo tak to po co komu tracić czas na studia jak wszystko jedno czy sim studiował czy nie
beata18ns jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2012, 17:33   #27
Beatrice
 
Avatar Beatrice
 
Zarejestrowany: 27.04.2011
Skąd: Polska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 195
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

A co Wy na to ?
Na DOTsim takie info: http://sims.arhn.eu/2012/09/wakacyjny-dodatek/
__________________
By music to the heart ;*
Zapraszam do pobierania domków: http://pl.thesims3.com/userExchange....sona=vivanasia ;D
Beatrice jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.09.2012, 19:49   #28
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

Myślę że to będzię ostatni dodatek.
Nie oszukujmy się seria The Sims 3 zbliża się ku końcowi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.09.2012, 09:56   #29
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czyżby the sims 3 na studiach ?

E tam ku końcowi zmierza na pewno. Ale byłoby już coś głośniej na temat czwórki jak już ktoś słusznie zauważył. Ja sądzę, że dadzą nam jeszcze jakieś dodatki bo ostatnio im coraz lepsze wychodzą. Wreszcie zaczęli myśleć. Nawet nie jestem strasznie rozczarowana NZTŚ (choć mam parę uwag ale to nie tu). Nie sądzę, żeby po CPR nie było już żadnego dodatku.
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023