Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.11.2012, 10:19   #1
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Mając szklarnię „Kamień na Kamieniu”, zyskujesz gwarancję najlepszych zbiorów od lat! Załączone meble i ubrania wprowadzą Cię w odpowiedni nastrój na zimniejszą pogodę, a dzięki nowej szklarni możesz wyhodować doskonałe plony w ułamku czasu! Wykorzystaj więcej wolnego, by cieszyć się owocami (oraz warzywami!) swojej pracy.


Koniec obniżki: 02-01-2013
1 700 SimPoints










więcej tutaj http://store.thesims3.com/setsProduc...ore_greenhouse
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.11.2012, 10:22   #2
Violet
 
Avatar Violet
 
Zarejestrowany: 25.02.2009
Skąd: Toussaint
Płeć: Kobieta
Postów: 675
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Skąd ja wiedziałam że dodadzą to do store a nie do CPR?
__________________
Violet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2012, 12:17   #3
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Ktoś wcześniej przewidział, że po premierze CPR szklarnię dadzą w store. Szczerze powiedziawszy nawet ja nie spodziewałem się takiej zagrywki od EA. Nie dali jej w dodatku, mimo że w TS2 była. Zdzierstwo i nie mam zamiaru tego kupować, inaczej to zdobędę, w końcu płacę za Cztery Pory Roku i drugi raz nie zamierzam płacić.
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.11.2012, 18:29   #4
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Szklarnia jest brzydka i ogromna, mogłabym co najwyżej powrzucać tam różnego rodzaju rośliny i zrobić palmiarnię na parceli publicznej. Co to za szklarnia, jeśli nie dodali nawet możliwości budowy własnych ścian? Podoba mi się natomiast ten sprzęt - centrum ogrodnicze.

Na temat płacenia za dodatkowe rzeczy, które powinny być w CPR, mam takie samo zdanie, jak Absolem. Wiem, że nigdzie nie jest napisane, że szklarnia NIE MOGŁA być osobno, ale, no naprawdę... Ci z EA nie mają za grosz przyzwoitości.
__________________
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2012, 02:08   #5
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Zostało mi nieco simpointów i kupiłam ten zestaw. I tak miałam zamiar na coś ze Store wydać te punkty, a ja już odchodzę od kupowania Store, jako że gra sama w sobie jest droga i niedopracowana, a większość rzeczy ze Store powinna być w dodatkach. Ogólnie to moim zdaniem porażka. Sam pomysł super i ogólnie mi się ta szklarnia podoba, ale...

- Szklarnia i tak NIE pozwala na hodowanie roślin zimą, jeszcze testuję te słoneczniki, może one coś dają, ale chyba nie, jako że nawet wstawienie rośliny w doniczce do sypialni Sima nie pozwala na hodowanie jej zimą.

- Brak drzwi do szklarni, w stylu okien szklarnianych, trzeba sobie dopasować jakieś spoza zestawu.

- Kopuły szklarni nie chronią przed warunkami atmosferycznymi, Simy pod "dachem szklarni" mokną!

- Mogłoby być więcej rozmiarów tych kopuł od szklarni, takich mniejszych najlepiej. Kopuły zmuszają do budowy takiej wielkości szklarni, żeby one się jakoś prezentowały.


Ale zestaw ma też plusy...

+ Słonecznik jest słodki i produkuje "słoneczka", które użyte jako nawóz momentalnie wywołują na roślinie owoce

+ ten kompostownik jest fajny, bo z trzech sztuk nawozu zasila cały ogródek, no przynajmniej moja Simka ma ich chyba 12 i nawóz słoneczkowy zadziałał na wszystkie

+ Auto zraszanie, jest bardzo fajne, ogródek jest teraz ciekawszy

+ Podobają mi się okna i kopuły szklarni. Wyglądają tak "palmiarniowo". Można z tego zrobić fajne parcele publiczne, nie tylko ogródki


No to chyba wszystko. Mam nadzieję, że pomogłam niektórym w decyzji kupić\nie kupić. Jeszcze chcę sprawdzić, czy zimą da się nawozić kompostownikiem, używając słoneczek od słoneczników i czy to da jakiś zadowalający efekt.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2012, 11:41   #6
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

tutaj ktoś wymyślił przezroczysty dywan,aby simy nie mokły podczas deszczu http://www.den.simlogical.com/denfor...pg3&topic=1468
ale tak prawdę mówiąc,to EA powinna cos z tym fantem zrobić
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2012, 12:40   #7
Anulaa89
Creator
 
Avatar Anulaa89
 
Zarejestrowany: 22.05.2011
Skąd: Dębica
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 362
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Tak jak mówi Anie - szklarnia to bubel - po co komu taka szklarnia, w której w zimie i tak wszystko się hibernuje? bez sensu. Już się cieszyłam, że w zimie pouprawiam warzywka i owocki.. No cóż myślę, że EA już nad tym pracuje żeby naprawić swój błąd...

Ale i tak ją zassam choćby dla urozmaicenia
__________________



Nie spełniam zamówień.
Anulaa89 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2012, 13:38   #8
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

To jest parcela publiczna?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2012, 15:42   #9
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

tutaj jest wyjaśnione,jak przebudować parcele,aby była funkcjonalna tez podczas zimy http://forum.thesims3.com/jforum/posts/list/611517.page

Searle-tak,to jest parcela publiczna
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2012, 16:28   #10
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Szklarnia „Kamień na Kamieniu”

Ilona jaki język strony trzeba wybrać? Na polskiej i angielskiej mam tylko "Ups, nie masz pozwolenia na oglądanie tej strony". Jeśli się wstawia linka do oficjalnej strony w wersji innej niż polska, to należy też podać język.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023