Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.11.2012, 20:08   #21
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce

Ja też już czwórki nie kupuję. Za dużo kasy utopiłam w tego tasiemca! Zwłaszcza, że jak wiele razy podkreślałam, trójka mi odpowiada. Zdecydowałam, że to ostatnia seria Simsów, w jaką pakuję kasę. A co do studiów, to i tak nie jeździłam w dwójce Simami na studia. W trójce też na pewno jeździć nie będę. Jeśli to kupię, to tylko jeśli wprowadzi to jakiś ciekawy obiekt, który mi się spodoba, lub jakąś wyjechaną w kosmos opcję. Tych akcesoriów 70, 80, 90 też nie kupię, chyba że będą jakieś obiekty specjalne, jak w przypadku Nowoczesnego Apartamentu. Ogólnie to trójka już teraz schodzi na psy, bo pokończyły się im pomysły, już zresztą nie bardzo jest co do niej upchnąć.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.12.2012, 17:16   #22
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce

Tak jak inni się tu wypowiadali, kupno czwórki to byłoby z mojej strony przegięcie. Jestem w stanie grać na dwójce, trójka również zaspokaja moje potrzeby względem grania. Jednak do trzeciej generacji staranniej dobieram dodatki, bo nie każdy trafia w mój gust. Studia? Myślę że kupię, ale zobaczymy zwiastuny i opisy bo póki co za wcześnie na deklarowanie czegokolwiek. Może być fajny dodatek.
__________________
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.12.2012, 08:22   #23
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce


Już 8 stycznia odbędzie się czat z producentami akcesoriów Szalonych Lat 70, 80 i 90. Oprócz tego napisano, że właśnie podczas tego czatu zaprezentowane zostanie zupełnie coś nowego. Jedną z opcji jest zapowiedź prawdopodobnie już ostatniego dodatku do The Sims 3, czyli dodatku o tematyce uniwersyteckiej. Nie możemy się doczekać!

Join us on January 8th, 2013 at 10:00am PST for The Sims 3 Live Broadcast We will be making some big and exciting new announcements that you will not want to miss! We’ll also show off how you can warp your Sims back in time with a deeper look at The Sims 3 70s, 80s, & 90s Stuff! Submit your questions during the show by tweeting @TheSims3 using #TheSims3LB or by submitting them in the CoverItLive comment area on broadcast webpage.

__________________________________________________ __________


Na USK, czyli niemieckiej odmianie naszego europejskiego PEGI pojawiła się ocena dodatku The Sims 3 Wild Student Life, więc nic innego jak Dzikie Życie Studenta. To jedno z potwierdzeń tego, że taki dodatek zobaczymy już niedługo.

Źródło: TwojeSimy.com
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.12.2012, 21:42   #24
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce

Jeżeli coś zupełnie nowego, to może już 4 będą zapowiadać? Czy to możliwe?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2012, 07:57   #25
ginsei
 
Zarejestrowany: 30.10.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 247
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce

Może tak 'zaraz' z czwórką nie wyjadą, z tego prostego względu, że przydałoby się jeszcze ten 'ostatni' dodatek sprzedać
Ciekawe, zwłaszcza, że nawet tutaj sporo osób pisze, że dwójka i trójka im wystarczają, co nowego EA powinien do czwórki wnieść, żeby zachęcić kupujących? Całe światy, a nie tylko jedna miejscowość?

Mnie, jak na razie, dodatek w postaci studiów nie rajcuje. Tak jak ktoś już wspomniał - powinni to w Pokoleniach dodać, skoro internaty zrobili. Może się bali, że za bardzo im się rozrośnie dodatek? Ale w sumie w WP też dodawali osobne trzy światy, tylko nie było tyle interakcji co w P.
I nie zdziwię się, jak z wyjazdem na studia będzie jak z wyjazdem na wakacje, czyli, że czas w świecie będzie zastopowany, dopóki student nie wróci z wojaży.
I z miejsca współczuję osobom, które będą miały sporo dzieci i będą chciały je powysyłać do różnych szkół. Jeśli będzie czas rzeczywisty, zanim te wszystkie dzieciaki wrócą, to staruszkowie będą na emeryturze, albo w ogóle w postaci nagrobka. Chyba, że będzie się można przełączać między studiami, żeby doglądać swoje pociechy. Ale to znowu za dużo ładowania.
Czyli zostaje, że najlepiej byłoby w świecie właściwym czas zatrzymać, a studenci poza czasem będą rośli
ginsei jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2012, 22:18   #26
ametka
 
Avatar ametka
 
Zarejestrowany: 17.11.2012
Skąd: Łódź
Płeć: Kobieta
Postów: 25
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce

Ooo tego właśnie mi brakowało w TS3 tylko nie wiem, czy dodatek zakupie, bo trochę szkoda mi kasy... poczekam na zwiastun, tylko... w zwiastunie to oni potrafią grę tak przedstawić, ze wydaje się szalenie interesująca, a w praktyce to różnie wychodzi..
a TS4? Zastanawiam się co ta nowa gra może wnieść ciekawego? Władowałam tyle kasy w trójkę i chcą czwórkę wydawać.. ale wątpię czy bym grała, chyba, ze wprowadzą jaką totalną rewolucję!
ametka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.12.2012, 22:43   #27
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: The Sims 3 University Life krok od zapowiedzi! 9 dodatek wkrótce

Czternastego stycznia The Sims 2 zostaję offline czyli EA już nie będzie prowadziła aktualizacji itp. itd...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2012, 20:58   #28
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims 3 Na Studiach - Dyskusja

Cześć, po prostu ta informacja tak mnie zszokowała że nie mogę czekać na zaakceptowanie posta w poprzednim starym temacie
Tutaj będziemy dyskutować na temat nowego dodatku do The Sims 3 -Studia.
Oczywiście nie oficjalnie zapowiedziane ale już na 100 % pewne.
O to zdjęcia które powoli są usuwane ale są kopie.




MAXIS !?








Ostatnie zdjęcie przedstawia wnętrze domu akademickiego.
Automaty come back !

Co myślicie o dodatku ?
Kupujecie ?

*Pokazuje bo EA Brazylia kasuje, a to coś znaczy.*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2012, 21:08   #29
Laselight
 
Zarejestrowany: 17.09.2011
Skąd: Naddniestrze
Płeć: Kobieta
Postów: 2,307
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: The Sims 3 Na Studiach - Dyskusja

Hmm. muszę się zastanowić. Studia mnie nie kręcą, pewnie rzadko będę tam wysylala simow.

Jednak widzę że dochodzą automaty i stół do pingponga. Obiekty są nawet ciekawe.

Wolałabym coś w stylu WB.
__________________
Laselight jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2012, 21:12   #30
Damian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziękuje za przeniesienie posta po prostu to musiało być szybko opublikowane
Automaty bardzo dobrze że dodadzą.
Ta pierwsza maszyna spekuluje że coś co dodaje rozumu simowi

@Ch: no problem

Z ostatniej chwili
Nowe zdjęcie:

Ostatnio edytowane przez Charionette : 20.12.2012 - 21:58 Powód: post pod postem
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023