Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.02.2014, 21:41   #1
Kerbi
 
Avatar Kerbi
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 152
Reputacja: 10
Domyślnie 14. rocznica serii The Sims

Dokładnie 4. lutego 2000 r. miała miejsce premiera gry The Sims
Z tej okazji ludzie z EA postanowili zaszaleć i udostępnić akcesoria Miejskie życie do kupienia za darmo Jedyny wymóg to posiadanie zarejestrowanej podstawki.
Osobom, które są zainteresowane ofertą, proponuję zacząć od tej strony.

Ostatnio edytowane przez Kerbi : 05.02.2014 - 20:31
Kerbi jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.02.2014, 12:22   #2
Kerbi
 
Avatar Kerbi
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 152
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: 14. rocznica serii The Sims

Na blogu thesims.com pojawił się artykuł związany z jubileuszem Wklejam:


The Sims kończą 14 lat
Autor Lucy Bradshaw, SVP Maxis Zaktualizowane luty 5, 2014 - 07:19

441 milionów sekund. 5113 dni. 14 lat.

Dacie wiarę? The Sims mają już 14 lat. Tak jest, The Sims pojawiły się w Ameryce Północnej, 4 lutego 2000 roku. Chcąc uświetnić tę pamiętną datę ogłaszamy dzień dzisiejszy światowym „Dniem Noszenia Plumboba”. Dajemy wszystkim graczom w The Sims™ 3 pakiet akcesoriów*, w podziękowaniu za ich cudowne wsparcie. Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Rzućmy okiem wstecz i przypomnijmy sobie minione 14 lat The Sims. Czy wiedzieliście, że jedna z odpowiedzi w teleturnieju Teen Jeopardy brzmiała „The Sims”, a nazwa ta pojawiła się też w krzyżówce opublikowanej w New York Timesie? W 2005 roku poczta francuska dała nam nasz własny znaczek pocztowy. Nie można też zapomnieć o niesamowitym Szklanym Domu w Belgii, gdzie pozwoliliśmy naszym fanom kontrolować życie prawdziwej rodziny. The Sims nadal są częścią codziennego życia i znaczną część tego sukcesu zawdzięczamy wielu fantastycznym stronom internetowym tworzonym przez fanów, a także wspaniałym YouTuberom i Let’s Playerom, którzy każdego dnia zamieszczali na tych serwisach swoje simowe materiały.

Co nas zainspirowało do stworzenia The Sims? Prosta odpowiedź to: „Wy”. W firmie Maxis cenimy sobie niezwykłe, nieprzewidywalne momenty, dla których warto żyć. Chcemy, by nasze wirtualne ludziki były zabawnym odbiciem ludzi, których stale widzimy wokół nas. One są nami, one są wami.

ROK THE SIMS

I w ten sposób dochodzę do sedna: dziś najważniejsi jesteście Wy. Spędziliście 14 lat grając w nasze gry, a my spędziliśmy 14 lat napędzani Waszą kreatywnością. Każdy dzień to setki kolejnych dzieł wysyłanych na Giełdę Wymiany The Sims™ 3, historii publikowanych na naszych forach oraz doświadczeń, którymi dzielicie się na naszych serwisach społecznościowych. To Wasza ekscytacja daje nam siły każdego dnia.

THE SIMS W LICZBACH

Statystyki mogą być zabawne. W ciągu ostatnich 14 lat w świecie The Sims dokonaliśmy kilku znaczących osiągnięć:
  • Gdyby wziąć wszystkie znajdujące się w domach ludzi na całym świecie pudełka z grą The Sims i ułożyć je płasko jedno obok drugiego, ponad dwukrotnie przekroczyłyby obwód planety Merkury. To ponad 33250 kilometrów gier The Sims!
  • Gracze zbudowali ponad 20,3 miliona otoczeń, z których każde ma około 120 Simów. Gdybyśmy chcieli stworzyć kontynent wypełniony Simami, miałby wyższe zaludnienie niż Niemcy, Francja, Australia i Wielka Brytania razem wzięte!
  • Na Giełdę Wymiany The Sims™ 3 wysłano ponad 1,7 miliona Simów stworzonych przez graczy. To więcej niż populacja całych stanów Vermont, Wyoming i Północnej Dakoty w sumie!
  • Nasi gracze stworzyli i wysłali na Giełdę Wymiany The Sims™ 3 ponad 892000 domów. To prawie tyle, ile domostw liczy cały Singapur!
  • Gracze spłatali ze swoimi Simami ponad 3,2 milionów psikusów. To naprawdę mnóstwo użytych poduszek-śmierdziuszek!
  • Swoje piosenki nagrało w Simlish ponad 300 najpopularniejszych na świecie wykonawców. Oznacza to wiele godzin oryginalnych nagrań takich zdobywców nagrody Grammy jak Black Eyed Peas, fun. i Christina Aguilera.

To tylko kilka ciekawych faktów zebranych w ciągu tych lat, ale miłośnicy podobnych ciekawostek powinni spodziewać się więcej już wkrótce. W przyszłym tygodniu uruchamiamy Ten Tydzień w Historii The Sims – kompilację interesujących, zabawnych, żenujących i czasami dziwacznych informacji o The Sims. Te zabawne fakty będą publikowane na naszym Twitterze, więc obserwujcie kanał @TheSims3, by nie przegapić dobrej zabawy.

PREZENT JUBILEUSZOWY

Zarzuciłam Was masą statystyk, ale chcę powiedzieć o najważniejszym numerze ze wszystkich – numerze jeden. Tym właśnie jesteście dla nas Wy. Jesteście naszą rodziną, naszymi przyjaciółmi. Chcielibyśmy zacząć od sprezentowania Wam w podziękowaniu pakietu akcesoriów do pobrania: The Sims™ 3 Miejskie Życie – to pakiet wypełniony nowymi lokalami i obiektami, dzięki którym możecie nieco odświeżyć wygląd domów i światów Waszych Simów. Aby odebrać swoją kopię pakietu akcesoriów The Sims™ 3 Miejskie Życie, odwiedź www.thesims.com/anniversary.

DZIEŃ NOSZENIA PLUMBOBA

Dla uczczenia marki The Sims oraz 14 lat jej istnienia postanowiliśmy oficjalnie ogłosić 4 lutego „Dniem Noszenia Plumboba”! Kryształek Plumbob zawsze pojawiał się w The Sims, reprezentując bezpośrednie powiązanie między Wami a Waszymi Simami. Zachęcamy wszystkich na całym świecie, by założyli kryształek Plumbob i nosili go z dumą. Nie masz Plumboba? Oto gdzie możesz go znaleźć i zrobić własny PAPERCRAFT. Nasze studio przyłącza się do tego świętowania i w ciągu całego dnia będziemy publikowali na Facebooku i Twitterze zdjęcia naszych pracowników. Dołącz do zabawy, pstryknij sobie fotkę** i użyj kanału #WearAPlumbob! Będziemy retweetować fotki, które spodobają nam się najbardziej.

NAJLEPSZE DOPIERO PRZED WAMI

Być może zabrzmi to jak wyświechtany slogan, ale chcę powiedzieć, że z wiekiem stajemy się coraz lepsi. Gram w The Sims™ 4 każdego dnia i nasze wirtualne ludzki wciąż uczą się nowych sztuczek. The Sims™ 4 zachwycają mnie jak nic wcześniej. Wprowadzamy naprawdę fantastyczne usprawnienia do aplikacji Stwórz Sima. Tworzenie i personalizowanie Simów jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Niesamowicie jest oglądać, jak zmienia się stan emocjonalny mojego Sima, gdy jedno wydarzenie w grze prowadzi do innego. Tworzące się historie są naprawdę porywające. Jestem podekscytowana widząc, w jak naturalny sposób poruszają się i zachowują Simowie. To tak realistyczne i przekraczające wszystko, co udało nam się dokonać wcześniej. To jest po prostu niesamowite. Chowamy w rękawie wiele niespodzianek. Uwierzcie, że jesień 2014 roku nadejdzie szybciej, niż się spodziewacie. Zaglądajcie często na naszą stronę internetową, aby nie przegapić najnowszych wiadomości. Jestem z The Sims od samego początku i to wszystko jest dla mnie jak spełnione marzenie.
Zatem, witając nasz 15 rok, chcę powitać Was w Roku The Sims. Zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo świetnych rzeczy. Znajdziecie wśród nich to wszystko, co kochamy w The Sims oraz wszystko, co kochamy w Was.
W imieniu całego Studia The Sims chcę Wam podziękować za 14 fantastycznych lat wspomnień, śmiechu i inspiracji. Nie możemy się doczekać, aż się przekonacie, co przyniesie Wam ten Nowy Rok The Sims.


*Obowiązują ograniczenia oraz regulamin. Tu znajdziesz dodatkowe informacje.
**Szanuj prawa innych. Możesz przesyłać tylko takie materiały, które: (1) nikogo nie zniesławiają, nie są wulgarne lub nieodpowiednie, (2) nie są utajnione, (3) nie zawierają wizerunków nieletnich poniżej 13 roku życia oraz (4) nie naruszają praw jakichkolwiek stron trzecich. Przesyłając materiały udzielasz EA wszelkich uprawnień wymaganych do kopiowania, wykorzystywania i publikacji materiałów, włączając w to swoją podobiznę, w dowolnym celu i bez dalszego wynagrodzenia. Dowolne materiały, które opublikujesz, mogą zostać udostępnione publicznie. Jeśli jesteś osobą nieletnią, potwierdzasz wyrażoną przez Twojego rodzica lub opiekuna zgodę na publikację dowolnych materiałów, które nadeślesz, włącznie z Twoją podobizną. Zastosowanie ma regulamin EA (ea.com/terms-of-service).

Źródło: http://www.thesims.com/pl-pl/blog/th...C4%85-14-lat-0


OFERTA DOT. MIEJSKIEGO ŻYCIA ZOSTAŁA PRZEDŁUŻONA DO 15 LUTEGO DO GODZINY 8:59.

Ostatnio edytowane przez Kerbi : 11.02.2014 - 08:55
Kerbi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2015, 19:47   #3
liliana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: 14. rocznica serii The Sims

Kurcze.. to już prawie 15 lat... Ależ jestem stara już
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023