Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.05.2012, 12:23   #3821
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Pobrałam nraas i denerwuje mnie, że gdy para się pobiera ma podwójne nazwisko np. Jan Nowak - Kowalski... gdzie to zmienić?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.05.2012, 12:41   #3822
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Teraz NRaas Story Progression jest przetłumaczony na język polski. No mówiąc najoględniej musisz poszperać. Na pewno musisz kliknąć na komputer lub Ratusz i wybrać NRaas\Story Progression\General Settings. A dalej, to w tej chwili nie pamiętam, poszperaj w opcjach romansu, małżeństwa, rodziny, coś w ten deseń.

Ja muszę u siebie pogrzebać w NRaasie, bo mam taki problem, że rodziny wprowadzają się jedna do drugiej. No jakaś masówka. Ćwirom musiałam w końcu wyłączyć opcje przeprowadzki, bo co ich zostawiałam samych, do gra im wrzucała współlokatorów. Co mnie obchodzi, że jakaś Simka ma nieślubne dziecko i nie ma z nim gdzie mieszkać... Trzeba się było hajtnąć i wprowadzić do ojca dziecka, a nie moim ludziom się na głowę zwalać Podobnie mam z długością życia... emeryci żyją mi za długo i rzadko kiedy ktoś umrze! Mam ustawioną długość życia na 90, a oni mi nieraz żyją i po 120... Czasem tam ktoś wcześniej umrze, ale ostatnio to chyba z 10 Simów uśmiercałam NRaas Master Controllerem, w wieku 90 - 115. Może to przez to Simy wprowadzają się jedne do drugich... Emeryci nie zwalniają miejsca młodym i zwyczajnie nie ma gdzie mieszkać... Zostały mi ze 3 -5 pustych domów, ale taki droższych. No i teraz nie wiem czy gra przeprowadziłaby kogoś z biednej rodziny do drogiego domu, czy nie.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.05.2012, 19:51   #3823
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Tak, tak juz znalazlam i wszystko dziala .

Moj sim namalowal sobie obraz i chcialam powiesic go na scianie i mi wyparowal zrobilam to samo z drugim i identyczna sytuacja... Weszlam w tryb budowy i no coz sciama na ktorej umiescilam o braz kosztuje 1500 simleonow. Da rade go odzyskac?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 12:50   #3824
Valerie
 
Avatar Valerie
 
Zarejestrowany: 02.01.2012
Skąd: Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 80
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Miałam podobnie,też mi wyparował... Poszukaj go w trybie kupowania/budowania. Możliwe, że jest,ale go nie widzisz np. jest po drugiej stronie ściany,albo na innej ścianie.Ja tak miałam. Może okazać sie tak,że przypadkiem go sprzedałaś z innymi meblami.

Powodzenia życzę
__________________
Avatar by modeste.
Valerie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.05.2012, 16:16   #3825
Chewbacca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Już patrzyłam na ścianach, zresztą mówię - wchodzę w tryb budowy kasuje zwykłą ścianę i dodaje mi 60 simleonów, kasuje tą gdzie powinien być obraz i dodaje mi 1500. :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2012, 12:52   #3826
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Kochani, mam problem z szachami, a dokładniej z krzesłami, które są niezbędne do grania. Kiedyś jakoś udało mi się poszukać odpowiednie krzesła, tak by sim na nich usiadł i grał, ale teraz nie pamiętam które to były, a nie wszystkie się do tego nadają. Kombinowałam, ale opcja Graj w szachy i ta druga Graj w szachy z... jest niedostępna.
Które krzesła u Was "działają"? Mam wszystkie dodatki. A może to nie wina krzeseł?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2012, 13:37   #3827
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał Searle Zobacz post
Kochani, mam problem z szachami, a dokładniej z krzesłami, które są niezbędne do grania. Kiedyś jakoś udało mi się poszukać odpowiednie krzesła, tak by sim na nich usiadł i grał, ale teraz nie pamiętam które to były, a nie wszystkie się do tego nadają. Kombinowałam, ale opcja Graj w szachy i ta druga Graj w szachy z... jest niedostępna.
Które krzesła u Was "działają"? Mam wszystkie dodatki. A może to nie wina krzeseł?
Stawiaj te, które ustawiłabyś przy stole z jadalni (takie z prostymi, cienkimi, drewnianymi nóżkami sprawdzają się najlepiej). Wszelkie "fotelopodobne" mogą nie działać.
__________________
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2012, 22:07   #3828
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

No właśnie ich zawsze używałam i działały, a teraz jak na złość nie, ale przestawiłam stolik szachowy od ściany i, o dziwo, udało się.
Też tak macie, że nie może on stać zaraz przy ścianie?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2012, 22:40   #3829
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

może był jakoś źle przekręcony, ja nigdy nie wiem gdzie stawiać krzesełka i patrze gdzie stoi zegarek
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.05.2012, 23:08   #3830
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

^ Haha, teraz też tak robię, ale kiedyś (za czasów 1 i początków 2) w ogóle nie miałam pojęcia, gdzie je stawiać, więc ustawiałam z czterech stron i patrzyłam, gdzie simowie siadają. ^^
__________________

Piękna sygna by Lubie <3

Ostatnio edytowane przez Filleable : 12.05.2012 - 12:12
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
faq, owoc życia


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023