Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.04.2012, 19:03   #171
Agataa103
 
Zarejestrowany: 09.12.2010
Skąd: Szczecin
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 54
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ja kiedyś wpadłam na pomysł taki jak muffindance, żeby pozabijać simów i mieć nagrobki w ogrodzie, tak jak ta Oliwka z Dziwnowa, tyle, że było mi ich żal i dawałam im zgniłe jedzenie, aż w końcu wypuściłam. I tyle z tego było.
Agataa103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.04.2012, 12:16   #172
Miku-Chan
 
Avatar Miku-Chan
 
Zarejestrowany: 26.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

hah xD, Kiedyś w 1 zamurowałam te "łóżeczko" z noworodkiem ale i tak mi je zabierali xD.
Kiedyś w 2 bałam się złodziei i duchów , zawsze uciekałam z pokoju i tylko czekalam az sobie pojdzie xD.
Albo też w 1 chcialam by sprzątaczka u mnie ciągle sprzątała to zawsze nim wyszla "przecinałam" jej drogę płotkiem xD.
O kiedyś miałam komputer na podwórku bo miejsca w domu nie było.
A w 2 zawsze robiłam prawie takich samych simów, kobiety były rude i miały koronę, taki "znaczek" koło oka i takie mega różowe usta. A dziewczynki miały te różowe coś naokołlo oczu xD.
Miku-Chan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 09:07   #173
Gr0sik
 
Avatar Gr0sik
 
Zarejestrowany: 02.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 17
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Mój brat kiedyś zbudował dom z fundamentami ale nie dał schodków do domu i simowie wejść nie mogli, pozałatwiali się na trawę a jak przyszedł listonosz to się z nich śmiał xD..
Jak każdy nie budowałam dachów.. nie potrafiłam zrobić kilku simów w rodzinie, zawsze tworzyłam jednoosobową, no i nie umiałam obracać obrazu i ściany malowałam tylko tam gdzie były widoczne
Mój brat kiedyś prowadził rodziną, przyszli goście, wzięli dziecko na ramiona i poszli xD nie było dziecka w pasku rodziny to zadzwonił po policję, że mu dziecko ukradli xD No i jeszcze jak tego Dziwaka porwało UFO i urodziła dziewczynka kosmita, to w tym okienku gdzie się wpisuje imię, mój brat myślał, że tam się wpisuje płeć jaką się chce dla dziecka i mała miała na imię dziewczynka
Gr0sik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.05.2012, 10:18   #174
Aperlaxive
 
Avatar Aperlaxive
 
Zarejestrowany: 11.02.2011
Skąd: Over The Hills And Far Away
Płeć: Kobieta
Postów: 858
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Na samym początku mojego grania ( 9 lat):

- Zawsze po kupnie domu (nigdy nie budowałam) kasowałam wszystkie okna żeby była kasa Potem nie kupowałam nawet oświetlenia i się dziwiłam czemu jest ciemno

- Czasami zapominałam simom dać jeść i się dziwiłam czemu są wściekli.

- Zawsze urządzałam dom bez jakiegokolwiek smaku i wyczucia: w salonie kanapa i TV, w łazience wanna i klop, w sypialni łóżko, a w kuchni lodówka, kuchenka i blat.

- Raz pojechałam wampirzycą do Twikiki. Nie pytajcie jak to się skończyło

- Często zapominałam o wzięciu pracy. Jaka to była zagadka czemu mnie na nic nie stać!

- Raz chciałam adoptować dzieciaka. Jednak one nie przyjeżdżały (bo trzeba ciut poczekać), no i dzwoniłam i dzwoniłam. Potem przywieżli mi 5 dzieciaków w różnym wieku. Horror.

Jak sobie jeszcze coś przypomnę to napiszę
__________________
Forever and ever.
Aperlaxive jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2012, 19:14   #175
kaka123
 
Zarejestrowany: 17.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 138
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Ostatnio zrobiłam moją koleżankę, która miała romans z moją koleżanką (oczywiście razem z nimi za ich pozwoleniem). Urodziły sobie dziecko i potem jedna z nich urodziła dziecko z tym dzieckiem, które było jeszcze niemowlęciemXD Oczywiście kodami. Jeszcze ta jedna się cieszyła, że ma wnuczkę.
kaka123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.07.2012, 16:48   #176
kessaris
 
Avatar kessaris
 
Zarejestrowany: 20.01.2011
Skąd: Rzeszów
Płeć: Kobieta
Postów: 88
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

mój sim chciał ostatnio rozpocząć kariere jako przestępca (zrozumiałam to tak, że niby chce okradać ludzi) "poszłam z duchem czasu" i wysłałam go na polityka
kessaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2012, 11:31   #177
Simka Zabawy
 
Zarejestrowany: 28.12.2012
Skąd: za 7 górami, za 7 rzekami, za 7 lasami...
Płeć: Kobieta
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Oto niektóre moje dziwne pomysły :
- raz przyszedł do mnie mroczny kosiarz, a bo bardzo nie chciałam, żeby sim umarł to ogrodziłam śmierć płotkiem, ale mroczny przenikał przez niego i przemieszczał się dalej, to ja następny płotek. W końcu skończyły mi się pieniądze
- próbowałam przyłączyć wszystkich simów z otoczenia do mojej rodziny
- jak zobaczyłam pierwszy raz wiedźmę na parceli publicznej, to po powrocie rozstawiłam na około domu krasnale ogrodowe, aby mnie ochraniały
- myślałam, że jak jakimś cudem uda mi się zostać z komornikiem przyjacielem to zostawi mnie w spokoju.
Simka Zabawy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2013, 11:30   #178
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Kiedy jeszcze sama nie miałam simsów to czasami grałam z koleżanka u niej, a ona grała z kodami, no i jak już miałam własną grę to zrobiłam taką wieloosobową rodzinę, kupiłam im taki mały dom w Miłowie i chciałam sobie wpisać kod na pieniądze, ale nie miałam pojęcia jak, chyba sześcioosobowa rodzina została bez pieniędzy, w małym domu z najdroższą lodówką, telewizorem i jednym łóżkiem w którym nie można było nawet spać bo zajmowało cały największy pokój O_o a oczywiście nie wpadłam nigdy na tak wspaniały pomysł aby iść do pracy.
Później nauczyłam się wpisywać kody I zrobiłam jakieś tam dwie babki i ich facetów. Obie zaszły w ciąże, a jako, że bałam, że wszyscy staną się emerytami wpisałam aging off i te ich dzieci się nie starzały i ciągle musiałam zajmować się tymi dziećmi a potem jeszcze zabrakło mi jedzenia w lodówce i nie miałam pojęcia o co chodzi a gdy już zamówiłam jedzenie choć nie wiem jak na to wpadłam to jakoś tak mi się długo czekało na tego dostawce to kupiłam lodówkę którą postawiłam na dworze. ta da!
Później dostałam od tej koleżanki chyba cztery pory roku i cały czas grałam w kwitnących wzgórzach, ale wtedy już tak normalnie grałam
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2013, 16:22   #179
Arisane
 
Avatar Arisane
 
Zarejestrowany: 29.04.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 395
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Jeszcze sobie przypominam czasy, kiedy miałam ściągniętą wersję dwójki

Nie dało się korzystać z trybu budowania, więc wrzucałam sobie podłogi, schody, itp. do kolekcji i budowałam tak dom na kolumnach (kolekcje mi działały). Nie mogłam budować kibli, umywalek, więc simowie mieli łazienki z samą wanną lub prysznicem i grałam w "takim czymś"

Albo kiedyś zrobiłam rodzinę pod nazwą związaną z czerwonym kolorem i była ona poubierana w tylko czerwone ubrania Nie pamiętam, co z nią było dalej.

Pamiętam jeszcze swoją sławną rodzinkę z nazwiskiem "Opieka Społeczna" (ale siostra też nią grała). Namnożyła się w całym Miłowie, co ciekawe, robiłam to bez boolpropa i innych cheatów Nie wiem, jak ja to zrobiłam.

Teraz mi się strasznie grać w dwójkę zachciało
Ale trza będzie pokombinować z tym, bo mi nie działa

Ostatnio edytowane przez Arisane : 10.01.2013 - 16:26
Arisane jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2013, 18:55   #180
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Głupie pomysły

Przypomniało mi się jak po raz pierwszy zagrałam w simsy dwójkę z ta koleżanką, ona właśnie dostała dwójkę i odpaliłyśmy

Stworzyłyśmy sześcioosobową rodzinę chyba i kupiłyśmy im taki malutki dom (coś takiego jak mają siostry Kaliente), bo na inny nie było nas stać Za bardzo go nie meblowałyśmy. Gdy dobrałyśmy się do telefonu zadzwoniliśmy po dyrektora (no bo łał to będzie taka fajna opcja pewnie). Gdy przyjechał podałyśmy mu kanapki z szynką. Powiedział nam, że ten dom nie jest odpowiednim środowiskiem dla dziecka Jak oni wszyscy się gnieździli w tym malutkim domku Jeszcze mnóstwo ludu zaprosiłyśmy XD Nie wiem czemu tak to pamiętam, tyle lat już zleciało
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
gafy, omyłki


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023