Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy uważasz, że the sims 2 byłoby lepsze bez różnych niestworzonych rzeczy???
tak 56 27.86%
nie 81 40.30%
raczej tak 25 12.44%
raczej nie 39 19.40%
Głosujących: 201. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.12.2008, 07:10   #11
Flavour
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Ja mam uczucia mieszane. Niby nie jest to zgodne z ideą gry, ale rzeczywiście urozmaica. Osobiście, przeszkadzają mi w grze, np. ta wszędobylska wiedźma, co mi zawsze psuje pogodę lub lata z kotem... No żenujące po prostu. Simorośle są moim zdaniem badziewne, nic ciekawego nie mogą, Wilkołaki to samo. 2 nowe opcje i ubaw po pachy? To nie dla mnie!
Wampiry są ciekawsze, bo można dzięki nim zrobić większy klimat mroku. Najlepszy "wydziwiacz" w całej serii.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.12.2008, 11:11   #12
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Jedyne dwie nierealne postacie, które wg mnie naprawdę dodają grze klimatu, to wampiry i kosmici (chociaż u mnie, w Miłowie, mam na razie tylko 1 swojego wampira )

Jestem zwolenniczką realistyczności. Rzadko kiedy używam nagród z aspiracji (jeżeli już, to tej czapeczki, dzięki której Simy szybciej się uczą, kiedyś jeszcze tej maszyny, co podnosiła potrzeby na maxa). Nie buduję jakichś dziwacznych domków, Simy u mnie zachowują się jak najzwyklejsi ludzie. Po prostu: jak to w naszym życiu, bo przecież o tym jest ta gra.
Ale jak komuś zbytni realizm zacznie się nudzić... Czemu nie? Ale tak normalnie, urozmaicenia "nieżyciowe" są mi to po prostu niepotrzebne.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2008, 11:19   #13
uczeńszkoły
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Ja kosmity nigdy nie miałem ale według mnie kosmici są beznadziejni. Ale z tymi innymi rzeczami np. drzewo pieniężne albo zmieniacz aspiracji (w na studiach) się fajniej gra i łatwiej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2008, 12:51   #14
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Ja kocham te "udziwnienia"-u mojej największej rodziny,Piórków,którymi gram już ponad rok mam na razie dobrą nastoletnią czarownicę,studenta-wilkołaka,simoroślinnego złego czarnoksiężnika i dwójkę zielonoskórych-ale nie kosmitów,karnacja z boolprop'a,bo kosmici są parszywi
Wampirami kiedyś grałam,ale wkurzało mnie to,że się nie starzeją.
No a zombiaki są odrażające
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2008, 13:46   #15
nikodem
 
Avatar nikodem
 
Zarejestrowany: 30.05.2008
Skąd: Wrocław
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 58
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

wszystkie dziwadła uwielbiam oprócz zombie. nie za bardzo mam co z takim zombie robić. nie starzeje się i wygląda... krzywo i wyleczyć się nie da. mam dlatego tylko jednego zombie i już więcej ich nie wyprodukuję.
u mnie masowo dominują kosmici, na drugim miejscu wilkołaki i simorośle. bardzo lubię zwłaszcza simorośle. ciekawy i oryginalny pomysł. wampiry to u mnie elita i tylko wybrane simy mogą nimi zostać. czarownic mam całkiem sporo, zarówno dobrych i złych. aha i mam jednego robota ^^ ale od niedawna więc ciężko mi się wypowiedzieć o nich.
__________________
evil ne'er looked so good...
nikodem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2008, 13:53   #16
Iminashi
 
Avatar Iminashi
 
Zarejestrowany: 29.04.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,045
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

mi sie podobaja, super sa
a jak ktos nie chce byc np.wilkolakiem to nie musi nim byc :/
__________________
누난 너무 예뻐 ( ´ ▽ ` )ノ
Iminashi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2008, 14:13   #17
uczeńszkoły
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Ja najbardziej lubię simorośle. Nie są poprostu tak odrażające jak zombie albo wilkołaki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2008, 16:34   #18
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Kurde! zrobiłam tak a chciałam nie :/
Uważam że nigdy niedałoby się zrobić gry w pełni naturalnej a te wszystkie simorośle i wilkołaki sprawiają że gra staje się różnorodna i ciekawsza.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2008, 16:56   #19
arbuzuje
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Normalne życie jest zwykle... nudne (oczywiście nie zawsze ;D). Chodziło o urozmaicenie. Bo ile można te Simy karmić, PRZEWIJAĆ (xD) i wysyłac do pracy/szkoły?

Nuuuda x)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2008, 17:00   #20
yuppie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: czy podoba ci się, że w the sims 2 są różne nieprawdziwe rzeczy???

Mi się to podoba.../
Nie mam nic przeciwko temu.../
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023