Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Poradniki
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 25.11.2006, 11:26   #1
rzezU
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Wampiryzm ;)

Wiele jest tematów na temat "jak być wampirem" ? "co zrobić aby stać się wampirem"? "do czego służy wamipirocylyna (czy jakos tak ;p)?"
A więc odrazu zaznaczam że ten poradnik nie jest mój!!! Skopiowałam go ze strony simy.pl

Wampiryzm - Stań się krwiożerczym wampirem!

Jedną z nowości, które wnosi do gry dodatek Nocne Życie są wampiry. Czemu by więc nie stać się jednym z nich ? Ten poradnik z pewnością wam w tym pomoże

Stajemy się wampirem
Aby stać się jednym z krwiopijców naszego sima najpierw musi ukąsić jeden z nich. Wampiry najczęściej spotykamy na przedmieściu lub przechodzących obok naszego domu wyłącznie w nocy. Poznajemy je po szarym odcieniu skóry.

Kontakty z nimi przebiegają tak jak z innymi simami, tyle że nie da się zdobyć ich miłości póki sami nie zostaniemy krwiopijcami. Gdy kontakty między naszym simem a wampirem będą bardzo dobre, wtedy wampir pokusi się o ukąszenie go w szyję, a wtedy stajemy się jednym z nich.

Wady i zalety wampiryzmu
Jest tylko jedna wada bycia wampirem - gdy w ciągu dnia dosięgnie naszego sima dosięgną promienie światła słonecznego wszystkie jego wskaźniki potrzeb zaczną gwałtownie spadać. Jest na to jedna metoda - podczas dnia naszego sima chowamy do wygodnej trumny, którą kupujemy mu w trybie kupowania. Podczas pobytu w niej potrzeby sima nie spadają i regeneruje on energię.

Jeśli chcemy zarazić innego sima wampiryzmem klikamy na niego i wybieramy opcję "Ukąś w szyję". Jeśli jesteśmy z nim w dobrych stosunkach, po chwili nasz kolega staje się takim samym krwiopijcą jak my.


Podczas nocy potrzeby naszego sima nie spadają, co sprzyja prowadzniu nocnego życia przez naszego sima. Po zostaniu wampirem nasz sim umie także kilka nowych rzeczy np. poruszać się niezauważenie oraz latać.

Kończymy bycie wampirem.
Gdy znudzi nam się bycie wampirem dzwonimy do Cygańskiej swatki i kupujemy od niej butelkę Wampirocyliny-D, po której wypiciu nasz sim przestaje być krwiopijcą i wraca do normalnego życia.

no i ma nie być więcej śmieci na ten temat! jasne?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.11.2006, 08:45   #2
tamiza93
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W końcu wiem czemu moja Simka nie mogła zdobyć jego miłości


Dzięki ;*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2006, 16:47   #3
Natix
Guest
 
Postów: n/a
Smile fajnie by było

Fajnie jest gdy moja sima jest wamipierm.
Ale za dużo roboty .
Fajny poradnik.
Natix
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.12.2006, 13:25   #4
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rzezU
Kontakty z nimi przebiegają tak jak z innymi simami, tyle że nie da się zdobyć ich miłości póki sami nie zostaniemy krwiopijcami.
Akurat z tym się nie zgadzam. Ja jak chciałam być wampirem, to najpierw sie wampir we mnie zabujał, a dopiero potem mnie ugryzł. Wiecie jak fajnie wygląda bara bara z wampirzycą
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2006, 19:16   #5
Paranormalny
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

u mnie też najpierw zabujał a potem ugryzł
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2007, 17:59   #6
Monitkowa
 
Avatar Monitkowa
 
Zarejestrowany: 03.02.2006
Skąd: Gdańsk
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 3,155
Reputacja: 15
Domyślnie

Ja zmieniam simów w wampiry InSIMenatorem
__________________
[img]http://i48.************/358osn7.png[/img]
http://ask.fm/Mitheska
Monitkowa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2007, 13:32   #7
The FerG
 
Zarejestrowany: 19.12.2005
Płeć: Mężczyzna
Postów: 562
Reputacja: 10
Wink Make Vampire

Fajny sposób ale mozna szybciej niestety na kody których nie lubie :wacko: wpisujemy boolprop.... a później w jakiejś rodzince wziąść i prawym + shiftem kliknąć na sima i wybrać Make Vampire

Sądze że nikogo nie uraziłem :*
The FerG jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2007, 14:06   #8
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

boolprop testingcheatsenabled true
Tak brzmi tem kod. Można nim zrobić naprawde wiele interesujących rzeczy! Np. Zabić sima, zmienić w wampira, przywołać wilka, przygarnąć zwierzaka, wywalić zwierzaka itd...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.09.2007, 13:44   #9
Blood_Girl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wampiryzm ;)

A ja się dziwie że się jeszcze nie zakochali
Przyda się dla nowych graczy simów
Fajny poradnik.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.12.2007, 10:32   #10
Harajuku Drama
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wampiryzm ;)

ja mam prostszy sposób ^^ gdzieś w necie, chyba na modthesims.com, znalazłam takie coś jak vampirocylina-d, tylko dla odwrotnej reakcji. Stawia się tylko, wypija i mamy wampira ^^
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023