Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.02.2006, 08:50   #1
Vivatte
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Tajemnica zniknięcia Belli Ćwir

Więc tak. Nie powinienem bawić się w detektywa, ale się pobawię . Do rzeczy:
Prosiłbym wszystkich, którzy wiedzą coś na temat Belli Ćwir o informacje. Zamierzam złożyć to do kupy i dowiedzieć się, co się z nią stało. Wszystko wskazuje na to, że została porwana przez kosmitów, ale nikt nie zauważył, że pokoyówka Kasia jest bardzo do niej podobna. Nina Kaliente odpada, bo przybyła do Miłowa w przeddzień zniknięcia Belli. Ze wspomnień Mortimera Ćwira można wyczytać, że Bella została porwana przez kosmitów, a z jego drzewa genealogicznego - że nadal żyje. Można też sprawdzić drzewo genealogiczne Kasi Langerak. Jeśli będzie się zgadzało z drzewem genealogicznym Mortimera Ćwir to - eureka! - ale jeśli nie będzie się zgadzało to trudno. Z historii Miłowa można wyczytać, że Bella ostatni raz była w domu Dona Lotario, a ze zdjęć - że patrzała przez teleskop w domu Dona. Prawdopodobnie to tam została porwana przez kosmitów.

Teraz do Dziwnowa. Można tam wyczytać z opisu, że na niebie pojawia się Bella Ćwir. A zatem, zagadka może być rozwiązana. Tylko że z drzewa genealogicznego Mortimera można wyczytać, że Bella nadal żyje. Co o tym myślicie? Jakie są wasze teorie na ten temat? Osobiście odnoszę wrażenie, że skoro na zdjęciu na którym Bella patrzy przez teleskop Don ją zapraszał, żeby przez niego spojrzała, to musiał to jakoś "uknuć" z Diną Kaliente, żeby to ona wyszła za Mortimera Ćwira i przy okazji namówiła Ninę, żeby ożeniła się z Donem.

A wy co sądzicie?

Ostatnio edytowane przez Vivatte : 19.02.2006 - 08:53
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.02.2006, 09:01   #2
filipw3
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

bardzo ciekawe śledzctwo.Sprawdze te Kasie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 09:04   #3
Vivatte
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jakby co to Kasia Langerak jest pokojówką Przyjemniaków...
PS. ----MIEJSCE NA EDITA, SPRAWDZAM ZDJĘCIA Z RÓŻNYCH OKOLIC----
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 10:37   #4
zab
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

EEEE zbędna zecz, ale fajnie sie zabawic w cos takiego w simach
Moje sledztwo:
1993 Simowo bella zyje z młodym rotimieem (chłe chłe )i katują kasandre zyje im sie swietnie, ale mają mało kasy
2004 rok Kasandra wypina sie na rodziców i ucieka, mortimmmmmmer beczy a wtym czasie Belllll(k)a, zostaje zabita teleportowana do dziwnowa, i wymazują ludzie z maixs'a jej pamiec
mortttttiiiimer odkrywa ze zone jej ( mu) walneli,ludzie z maixs'a robią mu pranie muzgu w Persilu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 10:45   #5
Fangorn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przecież temat Belli był omawiany już tyle razy... Przecierz każdy wie, że została porwana przez kosmitów, ale autorzy gry zrobili tak by już nie wróciła. Da się ja tylko przywrócić kodem boolprop testingcheatsenabled true. Temat przestażały, ale jak wolicie się znów pobawić w detektywów to prosze bardzo. Tylko po co?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 11:10   #6
Vivatte
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No tak, ale concretto - dlaczego została porwana przez kosmitów w domu Dona? I takie tam inne sprawy...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 12:45   #7
zab
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bo Don jest z C.I.A. które współpracuje z U.F.O., które doludnia Dziwnowo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 15:26   #8
dusiapl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Fangorn
Przecież temat Belli był omawiany już tyle razy... Przecierz każdy wie, że została porwana przez kosmitów, ale autorzy gry zrobili tak by już nie wróciła. Da się ja tylko przywrócić kodem boolprop testingcheatsenabled true. Temat przestażały, ale jak wolicie się znów pobawić w detektywów to prosze bardzo. Tylko po co?
Fajnie ale jak się używa tego kodu?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 15:33   #9
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał dusiapl
Fajnie ale jak się używa tego kodu?
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=13657
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.02.2006, 16:13   #10
airs
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie Bella pojawiła się w Dziwnowie bez żadnych kodów No więc jak sobie ją wzięłam do jakiejś rodziny i oczywiście nie ma ona żadnych powiązań z Ćwirami (z żadną rodziną). Ja już sama nie wiem, jak jest z tą Bellą.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
simka, zagadka


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023