Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 21.11.2004, 15:48   #121
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam kilka historyjek..

Historia nr 1

Zabilam Darka Marzyciela...utopilam go w basenie..Potem ten duch lazil sobie po ogrodku i za nim tworzyly sie kaluze!! Normalnie morze kaluz..!! Na drugi dzien juz same chwasty...Strasznie to wygladalao..

Histria nr 2

W tej samej rodzince znow o Dariuszu....Ozenil sie z Kasandra no i mieli dziecko (Jagoda ) bylo niemowlaczkiem i gdy dorasastalo w male dziecko Darek umieral..Potem noca wszedl do pokoju gdzie dziecko doroslo zaczelo gwizdac i klaskac ( i zaczely sie tworzyc kaluze ) potem zniknal i jakby go nie bylo ale Kasandra przyszla wymyc kaluze i ja wystraszyl..Co za brutal!!!

Hisoria nr. 3

Mialam 2 simow w wannie kazalam im sie calowac i nagle jeden sim przeskoszcyl na inne miejsce w basenie i calowali sie w powietrzu...

Na razie tyle musze sobie odswierzyc pamiec..Bo reszty nie pamietam..
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 21.11.2004, 16:46   #122
bandito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Adziczka
Nie prawda :\ Bo można ją bez żadnych przeszkód zwiększyć w każdej chwili! Chcesz się przekonać? xP
wiem że ram można zwiększyć ale to jest bez sensu ponieważ ramy się psują :\ ponieważ mojemu koledze ramy się spaliły i na dodatek wiatraczek
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2004, 17:22   #123
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Grin

U mnie (znaczy u mojej siostry) w domku dziewczynka urosła z małego dziecka do dziecka. No i aby poprawić jej humor sprzedała ją i całą rodzinę (siostra). I jak weszła to ta dziewczynka zachowywała się jak małe dziecko, a wyglądała jak zwykły dzieciak. Mam nawet zdjęcia. Jak mi sie uda, to je wrzucę.
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2004, 20:26   #124
Joniss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja miałam dwa dziwne zdarzenia: pierwsze, to kiedyś moja babka leży na kanapie i ogląda telewizję, a tu nagle Mortimer Ćwir wbiega, jakby przed czymś uciekał, wbiegł do mojego domu, zrobił coś w stylu jakby głaskał tą babkę po głowie i sobie spokojnie poszedł... a drugie to moja nastolatka, umówiła się z chłopakiem w mieście i przyjechały po nią naraz taksówka i samochód do pracy. No to ona wsiada do taxi a ma napisane że do pracuy pojechała. No to myślę trudno, nie pojedzie do pracy, jak przyjechali do miasta, to widać było jak taksówka jedzie i... włączył mi się w mieście tryb budowania... no to musiałam wyjśc z tego miasta, ale no pokazał mi się komunikat jakbym opuszczała to miejsce w trybie życia... ech... a tak poza- mieliście już opiekunkę o imieniu Sergiusz???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2004, 20:30   #125
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał joniss
a tak poza- mieliście już opiekunkę o imieniu Sergiusz???
ja miałam zresztą sporo miastowych i służących w domach simów nosi imiona nieodpowiednie do płci.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 10:24   #126
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

kurna ja nie mowie o RAMIE xP Tylko o pamięci wirtualnej, pamięć witrualna to zupełnie co innego niż RAM. Ok, żeby już nikt się nie wypowiadał o pamięć wirtualną wypiszę kolejne podpunkty. Przynajmniej takie są dla opertorów systemu Windows XP:
1. Otwieramy Mój komputer
2. Gdy "Mój komputer" się załaduje kilkamy prawym przyciskiem i wybieramy "Właściwości"
3. Kilkamy w zakładkę "zaawansowane" mamy terz do wyboru 3 Ustawienia.
4. Kilkamy w ustawienia Wydajności: Efekty wizualne, pamięć wirtualna itd.
5. Po otwarciu mamy dwie zakładki Efekty wizualne i zaawansowane.
6. Kilkamy w zaawansowane
7. Na dole mamy pamięć wirtualną i "zmień"
8. Ustawiamy sobie minimum oraz maksymum. Przypomne jeszcze że maksymum musi być 2X większa niż minimalna pw.

No to by było na tyle ;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2004, 20:42   #127
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No i zdarzyło mi się dziwnie. Mojej simce urosło dziecko no i przez to że musiała nim się zająć to się zrobiła strasznie głodna. A ja patrzę a tu trza to dziecko jeszcze nakarmić. No to daję jej : Weż butelkę dla sima Sawa, no to ona poszła do lodówki, wyjęła po czym zrobiła dziwny ruch usłyszałam takie troche jakby gulp i okazało się że ona nie ma butelki w ręku. Dobra. Kazałam nastolatce dać butelke dla siostry. Ta przynajmniej była najedzona A matkę zostawiłam niech się sobą chwile zajmie bo chciałam być pewna że to małe dostanie jednak jeść. Po czym wracam do matki a ona sama z własnej inicjatywy (mam włączoną wolną wole) robi indyka. A niech robi skoro głodna. No i nie dość że go spaliła to jeszcze jak go podawała na stół to jedzenie samo znikało z talerzy. Nie ze wszystkich. Podała 4 talerze a z dwóch znikło. No nic i tak zostało tyle ze się mogła najeść a i rodzina sobie nie krzywdowała.
A w tym samym czasie jej mąż uczył sie z hełmem mądrości i wyłysiał A miał cały czas platynową aspiracje. I co ja mam teraz z takim łysolem zrobioć??? Same mu włosy odrosna? A może trza mu dać Zmień wygląd? A może (o zgrozo) już mu tak zostanie?????
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2004, 07:51   #128
elaja2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie troje niemowląt naraz

zaraz po bara-bara z opcją postaraj sie o dziecko mój sim facecik poszedł oglądać gwiazdy,porwało go ufo,powrócił w ciąży,po odpowiednim czasie facet urodził dziewczynkę a parę chwil po nim jego żona urodziła bliżniaki chłopca i dziewczynkę,opieka nad nimi to jest orka lodowca,butelka,pieluchy,itd,itd, i mam pytanie z innej beczki czy kiedykolwiek zdażyło się komuś coś takiego ,moj sim umarł ze starości,przyszły tancerki ale nie było nagrobka i zablokowane budowanie i kupowanie a nawet zapisywanie stanu gry ,przypuszczam że narozrabiał obraz dający na max aspiracje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2004, 17:27   #129
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał elaja2
zaraz po bara-bara z opcją postaraj sie o dziecko mój sim facecik poszedł oglądać gwiazdy,porwało go ufo,powrócił w ciąży,po odpowiednim czasie facet urodził dziewczynkę a parę chwil po nim jego żona urodziła bliżniaki chłopca i dziewczynkę,opieka nad nimi to jest orka lodowca,butelka,pieluchy,itd,itd, i mam pytanie z innej beczki czy kiedykolwiek zdażyło się komuś coś takiego ,moj sim umarł ze starości,przyszły tancerki ale nie było nagrobka i zablokowane budowanie i kupowanie a nawet zapisywanie stanu gry ,przypuszczam że narozrabiał obraz dający na max aspiracje
błąd - obraz nie ma nic do rzeczy.
po prostu czasami przy przyjściu śmierci, pojawieniu się opieki społecznej, pracownika biura adopcyjnego i innych, nagle wyłączają się tryby budowy i kupowania (tak jak w przypadku złodzieja). jest to błąd w grze, który ma rozwiązać łatka.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2004, 19:30   #130
gruzia
Guest
 
Postów: n/a
Grin To straszne

U mnie mały nieboraczek, wylazł bezczelnie z domu i poszedł sobie w świat :ekout: . Zniknął z paska. Następnego dnia zaadoptowałam dzidziusia w tym samym wieku co mały dezerter, i co? Kgo mi przywieźli? Mojego małęgo brzdąca. Tego samego, miał nawet to samo imię. Mamusią się ucieszyła! :tu:
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023