Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 09.07.2010, 21:42   #1
SimkaLimpka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie SimBot

Mam problem jestem nowa i pewnie to pytanei pojawialo sie milion razy ale mam pytanie :
Czy szlif diamentu sercowy w twinbork trzeba poszukac wszedzie czy w koszach na smieci albo odblokowac kamienie? niewiem juz gdzie szukac . PROSZE O POMOC!
z gory dziekuje i wszytskich pozdrawiam cieplutko xd
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.07.2010, 21:46   #2
Charionette
Admin Emeryt
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,527
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: SimBot

Poszukaj w komisie, a jeśli masz WP to w grobowcach natkniesz się na taki kamień
Charionette jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2010, 21:54   #3
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: SimBot

Witamy na forum SimkoLimpko!
1. Różowego diamentu w Twinbrook szukaj wszędzie, a na pewno pomoże Ci w tym "Pomocnik kolekcjonera", który możesz wykupić za punkty szczęścia życiowego w panelu nagród.
2. Tak jak wspomniała Czarionette, możesz śledzić nowe towary w komisie, bo zawsze może się trafić szlif sercowy różowego diamentu.
3. Z tego co pamiętam ... W Egipcie w piramidach, komnatach itd. Znajdziesz sporo kamieni, a w tym też szlif sercowy różowego diamentu.
4. Aby odblokować szlif sercowy, należy zebrać kamienie szlachetne każdego rodzaju albo mnóstwo, mnóstwo etc. etc. szlifować inne kamienie w jakichkolwiek szlifach, a wtedy pojawi się sercowy.
5. Kosze na śmieci też nie są złym rozwiązaniem. Ja kiedyś znalazłem właśnie różowy diament w koszu na śmieci.
6. Jeśli Twój Sim zna Sim-Fu i ma 10 poziom to możesz rozbijać bloki z kosmicznej skały na łamaczu desek. Wówczas wylatują różne drogocenne i pospolite kamienie. Mnie dzisiaj w ten sposób wyleciał różowy diament.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2010, 08:57   #4
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: SimBot

Można wynaleźć też to urządzonko do wiercenia w ziemi - tam również czasem można znaleźć jakiś klejnot
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2010, 00:44   #5
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: SimBot

Hmm... Akurat gram Simem, który ma cel życiowy: "Stworzyć 3 potwory"... Dążę do tego, zebrałem już pallad, a teraz potrzebuję 10 owoców życia. Mniejsza o to. Chcę napisać o szlifie sercowym kamieni szlachetnych. Otóż! Nie trzeba zebrać wszystkich kamieni tj. tych z podstawy i tych z podróży. Mój Sim zebrał zaledwie 43% wszystkich kamieni i już udostępnił mu się Szlif sercowy. Podejrzewam, iż należy zebrać jedynie liczbę kamieni z podstawy, aby ten szlif się odblokował, ponieważ był on już przed WP.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.07.2010, 07:06   #6
Mroczny Pan Skromności
 
Avatar Mroczny Pan Skromności
 
Zarejestrowany: 01.04.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 2,601
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: SimBot

D_S - to raczej oczywiste, bo nie każdy kto ma Karierę musi mieć WP, więc szlify z WP nie są potrzebne
Mroczny Pan Skromności jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.11.2010, 19:01   #7
maciu67
 
Zarejestrowany: 08.11.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 101
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: SimBot

Ja różowy diament wywierciłem z ziemi.Wpisałem kod testingcheatsenabled true i szlif sercowy sam mi się pojawił gdy chciałem oszlifować geodete
(to możę chyba działać i na inne kamienie)
maciu67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 06:26   #8
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: SimBot

@up: Tak, każdy kamień można oszlifować.
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2010, 16:57   #9
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: SimBot

Ja jeszcze odnoście tych simBotów: W mojej rodzince jest tak, że jak simy zobaczą robota (który jest członkiem rodziny) porzucają aktualne zajęcia i pojawia im się akcja: SimBot! (boją się, czy są zaskoczeni). Można tego jakoś uniknąć?
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2011, 13:06   #10
as_babe
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: SimBot

Cześć, mam taki problem, mój sim, ma pragnienie życiowe stworzyć 3 potwory. Udało mi się stowrzyć jednego simbota, bez większych problemów, ale nie moge skonstruować następnego ;/ wiem, że niezbędny jest ten rdzeń życia, ale.... nie wiem skąd go teraz wziąć..... zebrałam wszystko co niezbędne (100 szt złomu, 10 szt owoców życia, pallad i różowy diament o szlifie sercowym) i nadal nie wiem co dalej.... Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
simbot


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023