Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.10.2013, 20:30   #21
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Czy Wam też tak długo wczytuje się nowa gra? Wybrałam Sunset Valley, dawno w nim nie grałam i odpaliła się ta gierka. Nie wiem, pewnie to przez nią gra dłużej się ładuje, ale trwało to naprawdę znacznie dłużej niż normalnie, chyba ją wyłączę... W końcu się wkurzyłam, alt+ctrl+delete i czekam na koniec aktualizacji do 1.63, może będzie lepiej...
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.10.2013, 20:45   #22
WhiteSugar
 
Avatar WhiteSugar
 
Zarejestrowany: 14.08.2013
Skąd: Brzuszek :3
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Kurde, mam identycznie. Od kiedy zainstalowałam tą aktualizację i Skok w Przyszłość, pojawił się ten interaktywny ekran i dupa. Pasek ładowania leci do końca w 5 sekund, nagle się zatrzymuje. Czekam... 2 minuty, 5 minut, 10 minut... Zdążyłam przez ten czas sprzątnąć pokój, zjeść obiad (wraz z ugotowaniem) i zagrać mecz w FIFIE. Tak minęło ok 2 godzin. Tragedia, przedtem było wszystko okej i nie mam pojęcia, co tutaj nie gra ;/
WhiteSugar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 20:51   #23
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Dokładnie! Dochodzi do końca, zostaje parę milimetrów i nic... Masz aktualizację 1.63? Mi błędy jakieś wyskakują, szukam rozwiązania na necie
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 20:52   #24
Kerbi
 
Avatar Kerbi
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 152
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Cytat:
Napisał WhiteSugar Zobacz post
Kurde, mam identycznie. Od kiedy zainstalowałam tą aktualizację i Skok w Przyszłość, pojawił się ten interaktywny ekran i dupa. Pasek ładowania leci do końca w 5 sekund, nagle się zatrzymuje. Czekam... 2 minuty, 5 minut, 10 minut... Zdążyłam przez ten czas sprzątnąć pokój, zjeść obiad (wraz z ugotowaniem) i zagrać mecz w FIFIE. Tak minęło ok 2 godzin. Tragedia, przedtem było wszystko okej i nie mam pojęcia, co tutaj nie gra ;/
Spróbuj na razie wyłączyć interaktywne ekrany w opcjach gry i zobacz, czy ci się wczyta

EDIT: @down: W takim razie nie wiem, o co chodzi

Ostatnio edytowane przez Kerbi : 27.10.2013 - 21:42
Kerbi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 21:00   #25
WhiteSugar
 
Avatar WhiteSugar
 
Zarejestrowany: 14.08.2013
Skąd: Brzuszek :3
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 126
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Cytat:
Napisał xMalwina Zobacz post
Dokładnie! Dochodzi do końca, zostaje parę milimetrów i nic... Masz aktualizację 1.63? Mi błędy jakieś wyskakują, szukam rozwiązania na necie
Mam mam, pobrałam tą od anie, ten super patch czy jakoś tak... też były błędy na początku, ale zreinstalowałam podstawkę i ostatni dodatek i jakoś się zaaktualizowało Czasami nie chce się aktualizować bo znajduje cracka i nie może znaleźć tych plików oryginalnych, przynajmniej tak wywnioskowałam po reinstalkach Teraz mam normalnie włożoną płytę, bez cracka i się zaaktualizowało. (aha, żeby nie było, że pirat ze mnie - lubię cracki, dla własnej wygody )

Cytat:
Napisał Kerbi Zobacz post
Spróbuj na razie wyłączyć interaktywne ekrany w opcjach gry i zobacz, czy ci się wczyta
Wyłączyłam, od razu gdy minęły te 2 godziny, włączyłam grę od nowa i tak samo Dziwne to jakieś, no nie mogą ci z EA niczego do końca dopracować chyba, że się okaże, że problem leży z mojej strony, to wtedy zwracam honor coś jeszcze pokombinuję, może w końcu się uda.

Ostatnio edytowane przez WhiteSugar : 27.10.2013 - 21:02
WhiteSugar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 21:01   #26
xMalwina
 
Avatar xMalwina
 
Zarejestrowany: 07.11.2010
Skąd: Wrocław
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 114
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Gdzie jest ta opcja? Nigdzie jej nie znalazłam Ale jak zostawiłam grę do wczytywania i nie bawiłam się tym ekanem, załadowało się normalnie, więc uciekam do SV <3
xMalwina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 21:18   #27
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Tutaj
http://i.imgur.com/loQaVYb.jpg

Mnie też gra dłużej się wczytuje odkąd są ekrany, ale być może to zasługa kolejnego już dodatku niż owych ekranów.

Ostatnio edytowane przez Kędziorek : 13.03.2014 - 21:42
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 23:06   #28
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Ja wyłączyłam te ekrany, bo też mi gra się 2x dłużej ładowała. Dobrze, że łaskawie dodali taką opcję by to wyłączyć, bo oni mają w zwyczaju "uszczęśliwiać na siłę". Jak w Po Zmroku doszły wampiry, to EA nie wpadło na to, by dać możliwość ich wyłączenia. Ta opcja doszła dużo, dużo później. W ogóle, to te ekrany oszukiwały u mnie Nie klikałam, a pkt się i tak dodawały
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2013, 05:58   #29
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

U mnie też się dłużej ładuje, ale bez przesady, żeby aż tyle jak u was. A ja za to klikam w dobry przedmiot, a pkt się nie dodaje Ale na dole wszystko pisze, że to zależy od długości ładowania się gry.
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.10.2013, 14:54   #30
evay
 
Zarejestrowany: 22.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Skok w przyszłość - problemy z grą.

Weszłam w ten temat by zadać dokładnie takie samo pytanie, a tu okazuje się, że wiele osób ma ten sam problem. Próbuję zmienić w opcjach ekran i odpalam od nowa, poprzednim razem doszło do końcówki i ładowało się 30 minut, po których zdenerwowałam się i weszłam tutaj. Mam nadzieję, że coś to ogarnie, komputer mam dobry, pusty (właściwie tylko z simsami na nich), nigdy nic nie nawalało, a tu nagle dramat z tym wczytywaniem (a chciałam pierwszy raz zagrać :-()
evay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023