Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.05.2012, 14:25   #11
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

ja bym tylko dopisała w nawiasie stare nicki przy tych co niedawno zmieniali
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.05.2012, 14:37   #12
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Osobiście uważam, że taka forma ankiety jest dobra. Pytania zamknięte wprowadzają ograniczenia, nie można nic dodać od siebie, żadnego uzasadnienia swojej decyzji, natomiast przy takiej otwartej formie można pisać wszystko, co "leży na sercu". Taka wersja jest moim zdaniem prawdziwsza, można lepiej poznać opinie użytkowników. Tym bardziej, że przy pytaniach z odpowiedzią do wyboru najczęściej nie wiadomo, co wybrać, bo często żadna z wersji nie pasuje i zaznacza się byle co.
Malin jest offline  
stare 12.05.2012, 14:44   #13
Lia
 
Zarejestrowany: 26.03.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Malin: dodam jeszcze tylko od siebie, bo widzę, że źle przeczytałaś. Forma otwarta by pozostała. Nigdzie nie negowałam usunięcie pytań otwartych! Pytania zamknięte posłużyłyby jedynie przy pomiarze konkretnych rzeczy, czego pytanie otwarte jest pozbawione.
Lia jest offline  
stare 12.05.2012, 15:00   #14
Aoi
 
Avatar Aoi
 
Zarejestrowany: 16.12.2010
Skąd: Poznań
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 427
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Nie widzę sensu wprowadzania pytań zamkniętych, bo nigdy nie są formułowane tak, by odpowiadały wszystkim użytkownikom. Zawsze znajdzie się ktoś, komu żadna z sugerowanych odpowiedzi nie będzie pasować. Pytania otwarte są bardziej szczegółowe i gdybym to ja była moderatorem, to dużo więcej o mojej pracy powiedziałaby mi jedna wypowiedź, niż milion problemowych pytań i do tego jeszcze wypowiedź z pytania otwartego, która byłaby albo dokładnie powtórzeniem poprzednich odpowiedzi, albo ich zanegowaniem (zależy od rodzaju pytania i osobistej oceny odpowiadających).
Aoi jest offline  
stare 30.05.2012, 22:12   #15
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Takie pytanie, kiedy ankieta zostanie zamknięta i omówiona? ;p
 
stare 31.05.2012, 06:10   #16
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

szczerze mowiac to czekalam na wiecej wypelnien, bo poprzednia ankieta cieszyla sie wieksza popularnoscia ale postaram sie dzis to zebrac do kupy (wybaczcie, sesja sie zbliza).
 
stare 31.05.2012, 12:53   #17
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

To może lepiej poczekać, jak jest mało? Nie wiadomo, kiedy się doczekamy następnej edycji.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline  
stare 31.05.2012, 13:06   #18
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,588
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Nie ma sensu już dalej jej ciągnąć, bo od dłuższego czasu nie przybywa wpisów
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline  
stare 31.05.2012, 13:31   #19
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Może nie tyle, co nie przybywa, tylko przybywa po jednym na parę dni

Ciekawa jestem Waszego komentarza co do wyników.
Liv jest offline  
stare 06.06.2012, 12:18   #20
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Najpierw przepraszam, że tak długo to trwało, ale jestem trochę zarobiona, a to za tym idzie, że na forum bywam chwilowo.

Zacytuję teraz wyniki ankiet, jednak tylko te, które posiadają jakieś uzasadnienie ("nie, bo...", "tak, bo..."). Same głosy na nie/tak zbiorę do kupy na koniec postu.

Björk

Cytat:
Björk sympatyczna i kochana osoba. Miło się z nią dyskutuje, a do tego wypełnia swoje obowiązki świetnie, zawsze służy pomocą, a kiedy mam problem - piszę do niej, a ona zawsze mi odpowiada.
Cytat:
Tak. Björk nie dość, że bardzo sympatyczna to zawsze służy pomocą. Jest moją ulubioną administratorką.
Cytat:
Björk wyjątkowo dobrze wykonuje swoją pracę, zupełnie bez zastrzeżeń. Wykazuje się zrozumieniem, obiektywizmem i dystansem. Zawsze służy pomocą, cierpliwa i dobrze zorganizowana.
Cytat:
Tak, jak najbardziej. Bardzo pomocna w dzialach z gra, czesto ja widuje, przez co mozna szybko i sprawnie zalatwic sprawy administratorskie takie jak np. zmiana nicka czy kolor rangi itp., sympatyczna, ale w rozsadnym 'zakresie'. Ogolnie duzy plus!
Cytat:
Dobrze swoją pracę wykonuje. Aktywna, dużo pomaga. Lubię ją.
Cytat:
Uważam, ze Björk świetnie wykonuje swoją pracę. Jest bardzo pomocna, miła, szybko wypełnia wszystkie prośby, genialnie się sprawuje
Cytat:
Bjork jest bardzo dobrą administratorką, jest aktywna, pomocna, rzetelna i bardzo sympatyczna, ponadto bardzo pobłażliwa i cierpliwa dla userów. Zawsze można zwrócić się do niej z prośbą o pomoc czy innymi różnymi sprawami. Jak dla mnie admin wzorowy
Cytat:
Myślę, że raczej dobrze, ale mogłaby się bardziej udzielać.
Cytat:
Tak, dobrze wykonuje swoją pracę, zawsze każdemu chętnie pomoaga.
Cytat:
Dobrze wykonuje swoja pracę, jest często aktywna, spełnia prośby userów. Nie jest chamska, zawsze pomoże
Cytat:
Według mnie Bjork wypełnia swoje obowiązki rewelacyjnie. Pracowita, rzetelna, bardzo miła dla użytkowników. Najlepsza administratorka. Tak trzymać!
Cytat:
Bjork jest świetna! Bardzo pomocna, a jak komuś się nudzi zawsze zabawia rozmową. Udziela się w tematach z grą.
Cytat:
Mam wrażenie, że Bjork od kilku miesięcy bardziej jest widoczna na forum niż wcześniej. I co za tym idzie, bardziej się udziela, chociaż w porównaniu z tym, co było 3-4 lata temu, kiedy zaczynała jako moderatorka, widać u niej coś w stylu "wypalenia zawodowego".
Cytat:
Björk jest bardzo pomocna i zawsze mozna zwrocic sie do niej o pomoc. Dla mnie najlepsza osoba z administracji.
Cytat:
Jest wspaniała i kochana. Przede wszystkim przemiła, uczynna, nie odmawia pomocy, a jednocześnie stanowcza i kiedy trzeba, wlepi zasłużonego bana. Jest bardzo aktywna, często ją widać na forum. Uważam, że bardzo dobrze się sprawuje.
Cytat:
Bjork to kochana administratorka. Bardzo ją lubie. Każdą moją prośbę spełna z uśmiechem na twarzy. Jak dla mnie jest najlepszą administratorką.
Cytat:
Bjork jest najlepszą adminką w tym serwisie. Nie dość, że pomocna i miła, to jeszcze potrafi łagodnie powstrzymywać konflikty.
Cytat:
BARDZO DOBRZE! Gdy mam jakiś problem/pytanie zgłaszam się zawsze do niej i za każdym razem spotykam sie z pomocą + poradą. Jest to wg mnie najlepsza osoba na forum! Jest przyjazna, miła, pomocna... Najlepsza.
Cytat:
Tak. Zawsze jest pomocna i miła.
Cytat:
uważam ze często ją widze na forum,zawsze miło odpowiada na pytania
Cytat:
Bjork to osoba pomocna i miła. Zawsze doradzi i jest aktywnym członkiem ekipy.

Irreplaceable

Cytat:
nie znam go, jednak z tego co widzę, to się wywyższa, fajnie, że odbudował dział downloads, ale na admina to się nie nadaje. znaleźli by się inni, lepsi.
Cytat:
Nie miałam nigdy z nim do czynienia, ale wydaje się sympatyczny.
Cytat:
Irreplaceable dobrze wykonuje swoja pracę, można dostrzec starania i dystans do "pierdół". Nie ulega wpływom i nie stara się pokazać za wszelką cenę.
Cytat:
Do nazwania go wzorowym administratorem faktycznie jeszcze dluga droga... Bylam szczerze mowiac troche zaskoczona gdy przeczytalam informacje o jego awansie, mysle, ze nadaja sie na to miejsce inne osoby. Doceniam reaktywacje Downloads, ale coz, mam wrazenie, ze czasem sie wywyzsza i naduzywa swojej 'wladzy administratorskiej' i jest nieco dretwy.
Cytat:
Gin dobrze się wywiązuje ze swoich obowiązków. Jest pomocna, mądra () i aktywna.
Cytat:
Gingers na 100% zasłużył na awans. Reaktywacja Downloads, po prostu wow. Na dodatek jest przemiłą osobą
Cytat:
No cóż, pracować - pracuje dobrze, lecz powinien bardziej wyjść do ludzi.
Cytat:
Dużo się udziela, ale jakoś taki poważny. Chociaż może jeśli zapozna się z nim bliżej, okaże się, że tak nie jest.
Cytat:
Nie widzę jego wielkiej aktywności, uważam, że do administracji dostał się za podlizywanie, nikt z innych moderatorów nie dostał ta szybko rangi admina.
Cytat:
Super jest bardzo aktywny
Cytat:
Gin jest dość dobrym adminem, nie wychyla się, ale jak się go o coś poprosi wykona to
Cytat:
Uważam, że Irreplaceable (Gingers)zasłużył sobie na awans. Dzięki zainicjowanej przez niego reaktywacji Dowlands dział ten zyskał na popularności. Poza tym Irreplaceable jest także miły i pomocny (Zawsze mogę na niego liczyć). Mam tylko nadzieję, że jego zapał i chęć do pracy szybko nie przeminie. Admin na 5+
Cytat:
Hmmm... Gingers jest zmienną osobą. Często jest miły i przyjemny, ale również często jest kłótliwy i wprowadza w offtopie burzowy nastrój. Jego awans na admina był dla mnie zaskoczeniem i długo rozważałem nad tym czy wybór był słuszny.
Cytat:
Irreplaceable dobrze zaczął ten rok - reaktywacja Downloads, czerwony nick... Od zawsze jestem zdania, że s.moderator awansując na administratora idzie na "emeryturę". W jego przypadku tak się na szczęście nie stało, no i dobrze, że dziewczyny otrzymały pomoc, bo wcześniej - kiedy były same w trójkę - wg mnie średnio wywiązywały się z obowiązków. Nowy admin wniósł trochę świeżości na forum, widać go jak zawsze, sprawy administratorskie są szybciej załatwiane, ale do wzorowego admina mu jeszcze daleko.
Cytat:
jesli chodzi o to jak wykonuje swoja prace to nie mam nic do zarzucenia. udziela sie, organizuje zycie na forum i wgl. ale nie podoba mi sie jego postawa. czasem czytajac jego posty mam wrazenie ze sie wywyzsza, a nawet wykorzystuje swoja funkcje zeby dogryzc innym (np agapi dostal kiedys warna za to ze wyrazil swoje zdanie w OFFTOPIE. Ostatnio sie poprawil ale to nadal za malo.
Cytat:
Jest dość mocno zaangażowany w sprawy forum, często go widać. Poza tym sympatyczny, nie wywyższa się, bardzo pomocny. Uważam, że dobrze się sprawuje jako moderator.
Cytat:
Gingers tak jak Bjork, dobrze wykonuje swoją pracę. Jestem z niego zadowolony. Dobrze zrobiliście, że go awansowaliście.
Cytat:
oczywiście ranga administratora nie zamieszała mu w głowie,ciągle jest pomocny
Cytat:
Dba o forum i zawsze stara się wprowadzić coś nowego. Aktywny, często widuję go w offtopie, ale pisze także w działach dotyczących gry. Stara się pomóc.

lithium


Cytat:
Centa dobrze wykonuje swoją pracę. Broni własnego zdania do końca (maski w MTU). Generalnie miła, ale czasami trochę drętwa.
Cytat:
Dobrze wykonuje swoją pracę, ale jest dosyć niemiła dla użytkowników, często wyraża się ironią. Jednak jest osobą zabawną i pozytywną, co nie zmienia faktu, że czasem mogłaby przystopować.
Cytat:
lithium bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, potrafi świetnie ocenić sytuację i reagować w miarę potrzeby, bez zbędnego wymądrzania, ma dystans do siebie i spraw forumowych.
Cytat:
Centa jest dobra administratorka, dziala szybko i sprawnie, ponadto jest pomocna. Pisze fajne artykuly do gazetki i opowiadania. Jedynie szkoda tylko, ze ostatnio mniej ja widac.
Cytat:
Oczywiście, że tak! Jest szybka, widać efekty jej pracy, a poza tym jest cudowną osobą. Może nieco sarkastyczna, ale chyba właśnie to w niej lubię
Cytat:
lithium moim zdaniem bardzo dobrze wykonuje swoją pracę tak jak Bjork, może jedynym zastrzeżeniem będzie to, iż jakoś ostatnio chyba jej mniej na forum, aczkolwiek może mi się tylko zdaje. Dyskutuje z userami, często zabawia ich rozmową. Ktoś się czepił, że jest miejscami sarkastyczna czy ironiczna - i właśnie to w niej lubię, nie jest ciepłą kluchą, ma charakterek (tak samo nieuwzględniona w ankiecie Henry Morgan). Ogólnie wielki plus!
Cytat:
O, moja ulubiona Uprzejma i ma poczucie humoru.
Cytat:
centa nasza spoko jest o adminach robi test czasem tylko się wywyższa jednak nie jak lot Małysza centa śmieszna jest, poważna i do trolli dość odważna no i wogle spoko, kul w pracy jej nie widzę dziur!
Cytat:
Jest tam gdzie potrzeba, pomoże i doradzi.
Cytat:
Lithium dobrze wykonuje swoją pracę, aczkolwiek jest niemiła dla userów. Traktuje ich często z ironią i pobłażaniem. Nie warto się do niej zwracać o pomoc. Najgorsza z pośród administratorów i moderatorów.
Cytat:
Centa jest wspaniała. Zabawna, ale nie opuszcza swojego stanowiska. Pisze ciekawe artykuły do newslettera i ogólnie jest osobą pozytywną.
Cytat:
Wydaje mi się, że lithium po awansie Gingersa zeszła w cień i nie widać jej pracy na forum. Mam nadzieję, że to wynika tylko z powodu braku czasu. Regulamin ostatniego konkursu był za bardzo udziwniony i ciekawa jestem, czy l. potraktuje na serio uwagi użytkowników. No i mam nadzieję, że we wrześniu wystartuje nowa edycja Czterech żywiołów i ze strony organizacyjnej dobrze to wypadnie.
Cytat:
Centa jest fajna i pomocna uzytkowniczka ale za malo angazuje sie w forumowe zycie.
Cytat:
Eh, centa nie należe (według mnie) do miłych osób. Czasami czuję, że okazuje pogardę do niekturych użytkowników. Nie mówię, że jest wredna, ale jak się z nią rozmawia, to taką niechęć się odczuwa. Ale swoją prace wykonuje wyśmienicie.
Cytat:
Lithium widzę często na forum. Widać jej działalność. Mam wrażenie, że nic jej nie umknie.
Cytat:
WYdaje mi się, że tak. Jest na forum często i pilnuje porządku.
Cytat:
Tak. Co prawda były problemy z MTU (regulamin). Ale to jej pierwsza, więc każdemu może sie zdarzyć.
Cytat:
lithium ma ciekawe pomysły na konkursy i trzyma się swoich obowiązków admina.
Ilona


Cytat:
Ilona służy pomocą, choć wydaje się z tego niezadowolona, że w ogóle ktoś do niej raczył napisać. Rzadko gdziekolwiek ją widzę. Łatwo wyprowadzić ją z równowagi, powinna nabrać trochę dystansu do siebie i nie brać wszystkiego na poważnie.
Cytat:
Tak, robi świetne domki w ts3, a na dodatek zawsze służy pomocą.
Cytat:
Ilona bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, bez zastrzeżeń. Niezwykle rzeczowe i konkretne podejście, profesjonalizm.
Cytat:
Swoja prace wykonuje dobrze i doceniam to, jednak mam wrazenie, ze czasem userow traktuje jak najgorsze mozliwe zlo, zbyt czesto sie czepia i miejscami jest niesprawiedliwa.
Cytat:
Sprawia na prawdę pozytywne wrażenie. Dobry z niej mod. Na dodatek udziela się często jako kreator i ogólnie pomaga. Bardzo ją lubię.
Cytat:
Ogólnie pracę wykonuje dobrze, ale bardzo łatwo wyprowadzić ją z równowagi. Koniecznie czasem powinna trochę zluzować. Niekoniecznie też lubię jej sposób odpowiadania na prośby userów, jakby robiła łaskę, że w ogóle odpowiada.
Cytat:
Pomaga innym i to mi się w niej podoba.
Cytat:
Bardzo dba o swoje działy
Cytat:
Nie widuję jej nigdzie, gdy została poproszona o pomoc nie wywiązała się z tego.
Cytat:
Ilona świetnie nadaje się na moderatorkę. Co prawda efektów jej pracy zbytnio nie widać, ale to tylko dlatego, że zajmuje się sprawami codziennej wagi (przenoszenie tematów, edycja, banowanie). Na plus!
Cytat:
Częściowo tak, częściowo nie. Czasem zdarzy jej się łamać regulamin, ale nie zmienia to faktu, że jest przyjemna i ma sporą wiedzę o simach, którą wykorzystuje.
Cytat:
wkurza mnie, jest chamska i zimna.
Cytat:
Co do Ilony, trudno mi się wypowiedzieć, bo w działach, w których ja się udzielam, jej nie widać. Skupia się raczej na TS3 i z tego, co zauważyłam przeglądając od czasu do czasu tamtejsze tematy, potrafi pomóc, ale czasami nazbyt nerwowo reaguje i daje się wyprowadzić z równowagi.
Cytat:
Ilona na pewno jest bardzo pomocna ale nie jestem pewien czy stara sie wykonywac poprawnie swoje obowiazki. Czasem sama lamie regulamin i daje zly przyklad.
Cytat:
Ilona... Żadko teraz przebywa na forum. Prace wukonuje żetelnie, ale nie jest zbyt miła.
Cytat:
Ilona w swoim fachu jest genialna. Robi to, co musi, a efekty są widoczne gołym okiem.

motyka

Cytat:
Choć dostałam od niego warna, to uważam, że na moderatora jest idealny. Przestrzega regulaminu, a na dodatek jest sympatyczną i często udzielającą się osobą na forum. Na plus, jak najbardziej!
Cytat:
Czasem za dużo się czepia, za bardzo bierze wszystko na poważnie, powinien trochę odpuścić, ale bez przesady, modem nie jest złym.
Cytat:
motyka w miarę dobrze wykonuje swoją pracę, chyba mu nieco odbiło i stał się takim "służbistą- niemiluchem"
Cytat:
Jest aktywny, rozsadny, konsekwentny. Porzadnie zajal sie offtopem, jestem na tak. Jego awans byl dobra decyzja.
Cytat:
Taki normalny człowiek. Nie wywyższa się, można z nim normalnie pogadać. No i pomaga jak trzeba.
Cytat:
Motyka sprawuje się bardzo dobrze. W offtopie zawsze panuje porządek (jak na offtopic, oczywiście ).
Cytat:
motyka bardzo dobrze wykonuje swoją pracę! Widać go w offtopie - i jako moderatora, i jako osobę prywatną; jest bardzo często aktywny. Zdecydowanie plus.
Cytat:
Bardzo mądry jest, ale udziela się głównie w offtopie.
Cytat:
Rzadko jest na forum. Gdy już jest to pomoże
Cytat:
Wybór motyki na stanowisko moderatora, było dobrą decyzją ponieważ jest to osobą mądra, sympatyczna i pracowita. Dzięki niemu w offtopie nie ma bałaganu. Tak trzymać!
Cytat:
Przyjęcie motyka do grona moderatorów było jedną z lepszych decyzji w tym roku. Jest osobą mądrą i wypełnia swoje obowiązki.
Cytat:
Do pracy motyki nie mam raczej zastrzeżeń - potrafi zapanować nad offtopem, zwrócić uwagę, kiedy trzeba, pewnie nie raz wlepić ostrzeżenie i to się ceni
Cytat:
awansowanie motyki na moda nie bylo dla mnie zaskoczeniem. To pomocna osoba, ktora stara sie dobrze pelnic swoja funkcje i nie naduzywac jej. a na dodatek nie stal sie dretwy jak gingers tylko nadal udziela sie w offtopie, jes otwarty i rozmawia takze z mlodszymi userami.
Cytat:
Motyka jest wspaniały. Przede wszystkim bardzo koleżeński, chyba nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Podziwiam jego cierpliwość i zaangażowanie w walce z hotlinkowaniem. On ma chyba najwięcej pracy ze wszystkich moderatorów, bo praktycznie wszędzie w dziale offtopu widać jego edycję postów, a to właśnie przez hotlinki. Czasem chce mi się już z tego śmiać, choć jemu pewnie do śmiechu nie jest. Dziwię się, że jeszcze nie sypie warnami. Tak, Motyka rewelacyjnie wykonuje swoją pracę.
Cytat:
Motyka trochę przesadza. W jakieś grze na wstawianie obrazków nagle zaczął usuwać, bo jakieś hotlinki, czy coś, a dotąd nikomu to nie przeszkadzało.
Cytat:
Obchodzi go forum i to przebardzo dobrze.
Cytat:
Tak. Co prawda jest surowy, ale przestrzega regulaminu.
Cytat:
oczywiście że tak,często widzę jak pomaga w tematach związanych z nauką
Cytat:
Przykłada się do pracy moderatora i za to plus

ultraviolence

Cytat:
Miła, sympatyczna i sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Oprócz tego zawsze można z nią podyskutować, w porównaniu z innymi modami.
Cytat:
ultraviolence bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, maleńka sugestia, aby nie czerpała wzorców z byłej moderatorki, Liv, bo na pewno nie wyjdzie jej to na dobre...
Cytat:
Bardzo pomocna, sporo udziela sie w dzialach z gra, ponadto jest aktywna moderatorka, czesto sprawdza raporty, edytuje rozne posty i tym podobne. Widac ja sporo na forum. No i jest strasznie sympatyczna. Ogolnie mysle, ze jej awans byl jedna z ostatnich najlepszych decyzji administracji, bowiem ultraviolence imo swietnie sie sprawuje jako moderatorka
Cytat:
Nie bywa często na forum, mało przyjazna.
Cytat:
Jeszcze zanim się zarejestrowałam, a tylko przeglądałam to forum, to wszędzie widziałam jej posty. Jak już do Was dołączyłam to właśnie ją najbardziej kojarzyłam. Bardzo się ucieszyłam jak została moderatorką. Jest pomocna, miła i w ogóle. Jak dla mnie najlepszy moderator.
Cytat:
Ultraviolence jako moderator - mistrzostwo świata. Sprawuje się niesamowicie, wreszcie ktoś zrobił porządek w linkarni i kilku innych działach. Ponadto jest cudowną osobą. Osobiście uważam, że jest to jedna z lepszych moderatorek na forum.
Cytat:
ultraviolence sprawdziła się jako moderatorka: często aktywna, sympatyczna, bardzo pomocna, takie osoby się ceni. Oprócz tego można z nią podyskutować na wiele tematów. Cieszę się, że to ona została moderatorką, bo spełnia tę funkcję znakomicie. Jedna z moich ulubionych osób w kadrze
Cytat:
Miła, pomocna Moderatorka. Lubię ją.
Cytat:
Tak , widać, że dba o forum
Cytat:
Jest super, pomaga
Cytat:
Ultraviolence jest świetną moderatorką. Wykonuje codzienne sprawy, ale również dużo pomaga userom ( np. w dziale: problemy z grą). To osoba sympatyczna, pracowita, posiadająca dużo pomysłów. Jedna z lepszych w swoim fachu!
Cytat:
Pewnie! Jest często na forum, pilnuje porządku jak nikt inny, jest miła i przyjazna - to się ceni
Cytat:
Tak. Ultraviolence jest osobą bardzo pomocną, a jednocześnie jest zabawna i przyjemna. To był dobry wybór!
Cytat:
Ultraviolence jest zdecydowanie najlepszym modem i tym samym najlepszym członkiem ekipy! Jest wszędzie, wzorowo wykonuje swoje obowiązki, no i nieraz zwracałam się do niej z prośbą o wyjaśnienie czegoś i szybko dostawałam wyczerpującą odpowiedź. Trochę przypomina mi Liv, z tą jednak różnicą, że U. w chwili zostania moderatorką pozostała sobą, co tej drugiej się nie udało.
Cytat:
ultraviolence dobrze radzi sobie z obowiazkami, po za tym udziela sie w forumowym zyciu.
Cytat:
Tak, Ultraviolence jest bardzo dobrym moderatorem. Wystarczy gdzieś zwrócić uwagę, że któryś z linków na forum nie działa, a zaraz jest poprawiany. Reakcja błyskawiczna. Poza tym bardzo sympatyczna, pomocna, dość często udziela się w temacie z pytaniami i problemami z grą.
Cytat:
...bez komenatarza w ogole. sztywna i strasznie przestrzega regulaminu ;/
Cytat:
8ardzo lubię Helenkę. Jest miła i prace wykonuje bardzo dobrze.
Cytat:
Nochybaraczej, że tak. I jeszcze do tego miła i sympatyczna dla userów.
Cytat:
Jak najbardziej. Zawsze miła i chętna do pomocy.
Cytat:
tak,dzięki niej na bieząco dowiadujemy sie o newsach o the sims
Cytat:
ultraviolence jest aktywna i pomaga użytkownikom w ich problemach z grą. Sprawdza się także jako mod.

Watchman


Cytat:
Nie nadużywa swojej władzy, sumiennie wykonuje swoje obowiązki. Idealny moderator.
Cytat:
Watchman bardzo dobrze wykonuje swoją pracę. Nie stara się być ponad innych, zachowuje umiar i zdrowy stosunek do spraw forumowych.
Cytat:
Mysle, ze sie juz wypalil. Poczatkowo dobrze sprawowal sie jako mod, teraz widuje go tylko w offtopie, gdzie pokazuje, ze nie jest raczej godny do nasladowania (a taki raczej mod powinien byc...). Jestem niestety na nie.
Cytat:
Jest taki wyluzowany, można z nim po prostu pogadać o wszystkim i o niczym. Dobrze wykonuje swoją pracę.
Cytat:
Mądry Moderator, chociaż rzadko widzę jego posty.
Cytat:
Tak , widać, że dba o forum
Cytat:
Watchman jest świetnym moderatorem ponieważ dużo pomaga userom, ale także umie pogrozić palcem. Na 5!
Cytat:
Watchman jest przykładem dobrego moderatora. Sumiennie wypełnia obowiązki i nie wykorzystuje władzy szastając nią na prawo i lewo. Więcej takich!
Cytat:
Bardzo nie podoba mi się to, że Watchman jawnie łamie regulamin nie gwiazdkując wulgarnych określeń (np. "ciul" - wiem też, że któryś user pisząc coś podobnego został ukarany ostrzeżeniem) i nieużywając opcji "edytuj" (ostatnio widziałam jego dwa posty pod rząd, znowu w temacie "Offtop"). Aż wstyd raportować! Poza tym czas swojej modeatorskiej świetności ma już za sobą - poza offtopem mało go widać na forum.
Cytat:
watchman to najlepszy obok motyki moderator. Nie tylko wykonuje swoja prace ale tez stara sie udzielac w roznych dzialach. jest bardziej otwarty niz wiekszosc osob z ekipy.
Cytat:
Wydaje się, że nic nie robi, ale to tylko pozornie. Nie widzę go na forum, ale miejsca, a w których działa, lśnią.
Cytat:
Jest aktywny, rozmawia z użytkownikami i bardzo często widzę go jak zajmuje się organizacją forum.

Ogółem


Cytat:
Nie znam za bardzo wcześniejszych składów. Szkoda, że Anie odeszła z moderacji. Nadawała się na to stanowisko. Brakuje też Liv, bo nie ma teraz kogoś "na prawdę mocnego". Generalnie to oceniam pozytywnie. Może nie wszystko jest idealne, ale skład jest dobry.
Cytat:
Przez ostatnie pół roku praca poszła w przód. Jestem uradowany z powodu, że im się chce. Pełen podziw
Cytat:
admy nasze są dość fajne spory z nimi są dość skrajne lecz zadymy już nie róbciż gdyż nie wchodzę im do dupci czasem mogliby zluzować majty bo się robią fire-fajty a flame-war'ów mamy dość bo nam dają tylko w kość! lecz moderka dzielnie zmiata żaden troll już tu nie wlata kłótni dość niewiele mamy bo się dość już dobrze znamy lecz nie siejcie popeliny dosyć już tej wazeliny jednak każdy forumowicz wie admin, mod... no w dechę jest!
Cytat:
Niektóre osoby z załogi mogłyby nieco zluzować i bardziej wyjść do ludzi. Ogólnie jednak na forum jest porządek, także jeśli chodzi o spełnianie swoich funkcji, wyznaczone do tego osoby się z nich dobrze wywiązują.
Cytat:
Nie jest najgorzej, ale żałuję, że nie ma już Liv, ponieważ ona była najlepsza. Ogólnie Admini i Moderatorzy mogliby więcej ''rozmawiać'' ze zwykłymi użytkownikami.
Cytat:
Większość osób z ekipy to osoby sympatyczne i chętne do pomocy, niektóre jednak roztaczają wokół siebie aurę odstraszającą. Możesz zwrocić się do nich po pomoc, ale zachowują się, jakby robili ci łaskę, że w ogóle odpowiadają na pytanie.
Cytat:
Nie będę oceniać każdego z nich, bo nie mam na to czasu. Ogólnie uważam, że administracja dobrze wykonuje swoją robotę, ale zmienił(a)bym kilka rzeczy. Nie podoba mi się opieszałe reagowanie na kłótnie na forum i branie czyjejś strony, zamiast bycia obiektywnym. Nie udzielam się zbytnio tam, ale obserwuję, co się tam dzieje i wyciągam wnioski. Rozumiem, że administracja też ma swoje życie i obowiązki, ale w takich sytuacjach należy reagować błyskawicznie, ponieważ często pada o kilka słów za dużo, których userzy potem żałują.
Cytat:
Właściwie niewiele mam do zarzucenia administracji i moderacji, bo generalnie wywiązują się ze swoich obowiązków dobrze, zwłaszcza modzi. Ale osobiście uważam, że jeden z adminów powinien pozostać na etapie moda, a na to miejsce awansować Motykę, gdyż byłby on idealnym kandydatem na to miejsce. Ocena liczbowa to 8/10.
Cytat:
Gdybym miała dać ocenę szkolną, dałabym bardzo dobry. Administratorzy/moderatorzy w większości to miłe, zdecydowane i chętne do pomocy osoby!
Cytat:
Administracja jest skonstruowana dość dobrze, przydał by się ktoś konsekwentny, taki szef
Cytat:
Większość załogi moim zdaniem powinna się bardziej przykładać do swojej pracy (dopóki nie zwróciłam uwagi na to, że wypadałoby pozamykać nieaktywne tematy w dziale FotoStory, nikt z administracji przez 3 miesiące tam nie zajrzał...), ale z drugiej strony obserwuję już trochę czasu to forum i wiem, że raczej będzie tak jak było. Fajnie by też było, gdyby administratorzy byli równie widoczni jak moderatorzy w forumowym życiu.

Podsumowując (opinie "średnio" liczyłam jako 1 głos na tak i 1 głos na nie, to samo, kiedy w komentarzu było jakieś poważne "ale").

Björk
głosy na tak: 22
głosy na nie: 2
Irreplaceable
głosy na tak: 18
głosy na nie: 6
lithium
głosy na tak: 20
głosy na nie: 6
Ilona
głosy na tak: 16
głosy na nie: 9
motyka
głosy na tak: 24
głosy na nie: 3
ultraviolence
głosy na tak: 22
głosy na nie: 2
Watchman
głosy na tak: 14
głosy na nie: 2

OSTRZEGAM, iż mogłam się gdzieś najzwyczajniej w świecie pomylić, bo bardzo dużo informacji musiałam pozbierać do kupy. W każdym razie zapraszam teraz do dyskusji zarówno kadrę jak i użytkowników!
 
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023