Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.02.2004, 12:51   #51
Nai
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli ktoś by się mnie zapytał jakie czary mi się najbardziej nie podobają to mówię od razu PRZEMIANY, miałam taką śliczną kotkę i wszystko jej kupiłam, mnóstwo smakołyków, obroże i zamnieniła się w taką paskudę :o !!! Nie próbowałam jeszcze przemiany na dzieciach i wolę narazie nie próbować. A z przydalami jakie mi wychodzą to robię to samo co Kamcia, topię albo podpalam.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.02.2004, 12:50   #52
psiulka
 
Avatar psiulka
 
Zarejestrowany: 14.11.2003
Skąd: Rzeszów
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie

Miałam dziecko w grze i zamienilo mi sie w piekna dame
psiulka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 14:13   #53
MaRtAaA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wiem, że do tego zaklęcia są potrzebne 2x smakolyki, ale tego ostatniego skladniku nie pamiętam, zresztą sama zobacz w swojej księdze zaklęć, napewno będzie pisać, o ile masz dodatek Żwierzaki i Abrakadabra
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.02.2004, 14:53   #54
Raf_use
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Nokiaaa@Jan 28 2004, 03:11 PM
Heh ja zmieniłam kota mojej babki to sie zmienil w jakiegos grubasa.. :/ ale twarz była nawet fajna.. tylko to ciało =/
Jest na to sposob zeby z grubasa zrobic sima o innej sylwetce, jesli ktos potrafi bawic sie w klonowanie przedmiotow A więc trzeba miec zainstalowane podstawowe The sims, nastepnie skolonowac ktoras z szaf a pozniej wlozyc plik do folderu downloads naszej gry gdzie mamy dodatki zainstalowane. Wystarczy potem kupic taka szafe i zmienac tak dlugo ubranie az pojawi sie skin o porządanej sylwetce :lol: Mozna tez uzyc programu np. Metamorphozera, tylko ze przy jego uzywaniu czesto wyskakuja bledy i wogole mozna uszkodzic naszego sima
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2004, 12:05   #55
psiulka
 
Avatar psiulka
 
Zarejestrowany: 14.11.2003
Skąd: Rzeszów
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 199
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Raf_use+Feb 27 2004, 04:53 PM--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (Raf_use @ Feb 27 2004, 04:53 PM)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-Nokiaaa@Jan 28 2004, 03:11 PM
Heh ja zmieniłam kota mojej babki to sie zmienil w jakiegos grubasa.. :/ ale twarz była nawet fajna.. tylko to ciało =/
Jest na to sposob zeby z grubasa zrobic sima o innej sylwetce, jesli ktos potrafi bawic sie w klonowanie przedmiotow A więc trzeba miec zainstalowane podstawowe The sims, nastepnie skolonowac ktoras z szaf a pozniej wlozyc plik do folderu downloads naszej gry gdzie mamy dodatki zainstalowane. Wystarczy potem kupic taka szafe i zmienac tak dlugo ubranie az pojawi sie skin o porządanej sylwetce :lol: Mozna tez uzyc programu np. Metamorphozera, tylko ze przy jego uzywaniu czesto wyskakuja bledy i wogole mozna uszkodzic naszego sima [/b][/quote]
Fajnie zrobie tak!!Szczerze mówiąc nie wiedziałam o tym
psiulka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2004, 17:21   #56
SWAT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja osobiscie nie jestem zadowolony z tej przemiany (mało powiedziane) ta przemiana jest do d*** :ph34r: ożywiam chłopaka wychodzi mi jakiś opcy facet <_<
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2004, 17:41   #57
Chiqa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Śmiać mi się chce jak to wszystko czytam. Jeśli wychodzą wam tacy brzydcy simowie to czemu ich wogóle przemieniacie. Przemiana jest zjawiskiem losowym i im więcej macie ładnych simów sciągniętych do kompa to tym wieksza szansa że wasze dziecko będzie śliczną młodą damą a nie staruszką 150X150.
A teraz mały Offtopic. Czy zdarzylo się wam tak rze przy wywoływaniu pewnego zaklęcia(coś z duchami) pojawia wam się mnustwo węży. Czy ktoś mi to wyjaśni.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2004, 17:46   #58
galazek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Chiqa@Feb 28 2004, 06:41 PM
A teraz mały Offtopic. Czy zdarzylo się wam tak rze przy wywoływaniu pewnego zaklęcia(coś z duchami) pojawia wam się mnustwo węży. Czy ktoś mi to wyjaśni.
No to po prostu taki skutek uboczny (jak "ogłupienie krasnali" po nieudanej próbie rzucenia "doskonałego ogrodu" na przykład).
Widać to np. na tym screenie:

http://www.simszone.de/php_inc/screens.php...creenshot39.jpg
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.02.2004, 18:35   #59
Nai
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Originally posted by Chiqa@Feb 28 2004, 08:41 PM
A teraz mały Offtopic. Czy zdarzylo się wam tak rze przy wywoływaniu pewnego zaklęcia(coś z duchami) pojawia wam się mnustwo węży. Czy ktoś mi to wyjaśni.
To nieudane zaklęcie zamiany w ducha, żeby wyszło musisz je rzucić w nocy to twój sim będzie duchem aż do rana, a jak rzuca się w dzień to nie wychodzi i pojawiają się węże.

Nie lubię Przemian, zawsze wychodzą brzydale!!!Ten komu się trafia ładny sim to ma duże szczęście.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.03.2004, 14:28   #60
Kubeczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja jak przez przypadek zmieniłem psa w człowieka to go zaraz utopiłem i nie mam zamiaru więcej razy tego zaklęcia rzucać.

Dzieci jeszcze nie próbowałem przemieniać w dorosłych, bo po przeczytanich przeze mnie opiniach o zaklęciu w ogóle chyba nigdy nie rzucę tego zaklęcia (a może kiedyś...)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023