Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.05.2010, 20:52   #141
Arkia
 
Zarejestrowany: 23.04.2010
Skąd: Kielce
Wiek: 24
Płeć: Kobieta
Postów: 14
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jaki dodatek byście chcieli?

"The Sims 3: Magia i Czary", bo słowa "Abrakadabra" nie lubię, jest takie... nieprawdziwe. Rzucanie zaklęć, więcej składników do eliksirków, latanie na miotle, brak zmieniania skóry przy złym lub dobrym charakterze, którego też nie powinno być! <zdenerwowanie> Jedynie dobre zaklęcia lub złe, bo i te i te się czasami przydadzą. No i jakieś zaklęcia do domu, np. naczynia same się myją w zlewie, bo sima nie stać na zmywarkę. I przede wszystkim latanie na miotle po całym mieście! Jestem wkurzona, bo "Osiedlowe Życie" i jego magia to koszmar (nie czepiam się całego dodatku, lecz jego magicznej części)! No i dzieci czarodziejów powinny "dziedziczyć" po nich moc... Ksiąg powinno być więcej, jedna uczy eliksirów, druga zaklęć, trzecia jest od czarnej magii... Ach, jak ja bym chciała w trójce magię! I żeby różdżka była normalna, a nie z jakimiś bzdetami na sobie, i żeby składniki niektóre można było znaleźć w niektórych zwykłych miejscach w mieście...

Wiem, że za dużo wymagam x)
Arkia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023