Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 13.10.2004, 21:34   #21
Eve744
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może ta moja odpowiedź nie na temat, bo dotyczy ts1. No ale ją opowiem. Pewnego dnia wezwałam fachowca. No i on przyszedł, stanął pod ścianą, podniósł ręce do góry i nagle zmarł. Dziwne zdarzenie.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.10.2004, 21:58   #22
XenoN
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

może jeszcze poleciał do nieba hm? lol - takiej animacji nie ma więc jak mógł to zrobić... WRRRRR!!

a mi się stało takie coś że jakaś babka przyszła do mnie ( w ts2 ) i ona chwyciła dziecko.. znikneła ( a dziecko nie - wisiało w powietrzu ) i poszła z tym dzieckiem gdzieś! potem je straciłem... ;( nieprawdopodobne? mam screena albo film jak ucieka.. może znajdę moment
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2004, 00:18   #23
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kuba_10
A ja kazałem 2-óm simom wejść do jacuzzi. Weszli. Przytulili się. Wybrałem opcję "Gorące pocałunki". I - Sima nagle "przerzuciło" na drugą część wanny, naprzeciw baby i trzymał się takimi jakby "pociętymi" rękoma kurczowo trzymał babę. I zachowywali się, jakby się obaj całowali gorąco z powietrzem
miałam to samo
Inne, często zacina mi się opiekunka do dziecka i nie chce wyjść, w ogóle nic z nią nie można zrobić (kod moveObjects on, jest wtedy bardzo pomocny )
I jeszcze jedno, zatrudniłam majstra, ktory miał naprawić to coś do ugniatania śmieci... Przyszedł, grzebał przy tym długo, aż w końcu wywołał pożar a on sam usmolony wyszedł. Przyjechała straż i nic się nie stało, na szczęście
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2004, 09:11   #24
Mi(_Black_Sheep
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to u mnie tak ...
miałem zepsuty przysznic, komputer i wieżę. Wszystko ustawiłem na parterze żeby majstrowi było "wygodniej " xP zdwonie . On przyjeżdża i mówi "Wszystko wydaje się być tu w najlepszym porządku" czy coś w tym stylu... co za .. xP
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2004, 09:45   #25
nossace
 
Avatar nossace
 
Zarejestrowany: 14.09.2003
Skąd: mars landing party
Płeć: Kobieta
Postów: 684
Reputacja: 10
Domyślnie

U mnie było tak :
Kupiłam balony na impreze. Skończyłam je rozstawiać, włąnczyłam na tryb życia i czas stanął w miejscu . A gdy je wszystkie skasowałam czas znowu płynął do przodu . Dziwne nie?


Co do pytania Corneli o tego faceta. Mi stało się tak samo babka rzuciła faceta i on odszedł. Ja go odnalazłam w panelu rodzin i tam powinien być
__________________


last summer you asked me if i loved you enough to give up writing.

now i can finally call myself a poet.

nossace jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2004, 17:25   #26
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Cool

odrazu mowie ze nie zmyslam------->gralam sobie ta rodzinka lotario i sie facet ozenil z ta sprzataczka kasiom i w kuchni facet sie rozebral i stal kolo zlewu i sie myl gabka!!!!!! A inny przypadek to nacisnelam cos kolo szafki kuchennej i byla opcja cwicz joge (to WSZYSTKO zdarzylo mi sie w rodzince lotario)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2004, 18:11   #27
Lillian
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To zdarzenie z tąg gąbką to podobno noram.Jak sim jest strasznie brudny,to on to robi z desperacji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2004, 19:04   #28
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał .:Apple:.
A inny przypadek to nacisnelam cos kolo szafki kuchennej i byla opcja cwicz joge (to WSZYSTKO zdarzylo mi sie w rodzince lotario)
musiałaś nacisnąć jednak na swojego Sima. Jedyną możliwością aby pomedytować albo ćwiczyć jogę, jest właśnie kliknięcie na niego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2004, 13:29   #29
Eve744
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Chciałam Ci powiedzieć Xenon, że to się wydarzyło naprawdę, tylko ty mi nie chcesz wierzyć. On przyszedł, stanął i zmarł. Jakbym miała zdjęcie to bym Ci pokazała. Ale niestety to się bardzo dawno wydarzyło.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.10.2004, 17:00   #30
apes666
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie nigdy nie umarł żaden przedstawiciel obsługi - po prostu znikali albo takie kolorowe kółka, jak się klauna wykurza
Ale to możliwe, że mu się umarło szkoda, że fachowca nie może prad kopnąć..
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023