Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.10.2007, 21:26   #11
Fảlivrin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Cytat:
Napisał Mafee
Lea - być może, lecz nie ukrywam, że to dziwne.
Fảlivrin - ale mnie kody i programy do Simsów 2 nie interesują, z tego tytułu, że jestem do Simsów 2 przywiązana i nie chciałabym, jak kiedyś, że wpisałam kod i np. pokasowały się parcele lub wynikły z tego różne inne błędy w grze
No i musiałam odinstalować i instalować Simsy na nowo =.=

Pozdroo

Ale powiedzmy sobie prawde. W życiu realnym da sie wskrzesić człowieka? nie. nawet przez kody sie nie da

Więc nie ma innego wyjścia

Co do tego wskrzeszania przez kody - mi nic złego nie zrobił. Spróboj jak Ci sie nie spodoba to po prsotu nie zapiszesz gry .
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.10.2007, 17:43   #12
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Cytat:
Napisał Allia
To nie wiem, czemu, jak zawsze telefon brałam kodem to też działało
Ale czasem nie działa .Wybacz ale jak się przy czymś upre to trzmam .Pozdrawiam
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2007, 10:09   #13
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Przez same kody się nie da. Kod boolProp... powoduje, że owszem na parceli pojawia się duch tej postaci którą chcemy ożywić i komunikat typu: Maceli zmarł na innej parceli... Dzieje się tak z powodu wspomnień danego ożwianego sima. Ma on mianowicie zapisane "Umarłem" i bez usunięcia tego wspomnienia zawsze pojawia się jako duch
Wspomnienie oczywiście da się usunąć przez SimPe, ale... niewtajemniczonym i tym co mają zamiar pierwszy raz na ukochanych rodzinkach pobawić się SimPe - nie polecam - czemu? Bo wystarczy chwila nieuwagi, paluszek się omsknie, albo cokolwiek i zdażyć się mogą różne nieprzewidziane i nie zawsze chciane rzeczy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2007, 21:22   #14
Mafee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

I właśnie między innymi o takie rzeczy mi chodzi ;)

Trudno, co najwyżej wytrzymam i bez tych simów.

Fảlivrin - tak, wiem, że w realnym świecie się nie da, ale kto powiedział, że Simsy są realnymi postaciami? ;)

Mówicie : 'SimPe' - a co to jest? ;D
Można prosić jakąś instrukcje używania tego i jak zainstalować? :)

Pozdroo :)
___________________________________

Przecież w marzeniach miało być lepiej!!!
"Odbiłam swoją krew na ksero i już nie jest czerwona."
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2007, 12:42   #15
figusia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Mefee - http://www.forum.thesims.pl/showthread.php?t=35247 tu masz właśnie wcześniej wspominaną isntrukcję jak się wskrzesza przez SimPe. Masz tam równiez napisane skąd ściągnąć i co trzeba mieć aby poprawnie działało. Krótko opisując SimPe to program, którym możesz nieźle zamieszać w grze. Jest tam baardzo dzużo ciekawych opcji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2007, 22:04   #16
Mafee
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Figusia - Dzięki No to popatrzę


Pozdroo
_________________________

Przecież w marzeniach miało być lepiej!
Czy idealny świat mogę widzieć tylko w śnie?
Czas nie leczy ran tylko przyzwyczaja do bólu..


A czy po zainstalowaniu tego SimPe nie wystąpią mi jakieś problemy w grze?
Nie mam zamiaru odinstalowywyać i zainstalowywać od nowa wszystkich części Simsów 2..

Pozdroo
_______________________________

".. rozmawiam z kaloszem który spadł z półki.
-Czy wszystko ma jakiś sens? - spytał."

Ostatnio edytowane przez Liv : 14.04.2010 - 14:33
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2009, 19:12   #17
emila454
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Moim zdaniem to stwórcy the sims 2 zrobili to specjalnie by było ciekawiej. Nie da się wskrzesić, bo rozwiązanie by było za łatwe. Zauwarzyliście (jeżeli ktoś już o tym wspomniał to sorry, nie czytałam dokładnie), że Oliwka w wspomnieniach ma trochę innego Nerwusa niż ten co mieszka u Papużków? Inna twarz. I Nerwus ma dziwne cechy charakteru. Ma ich za mało...
Jeżeli pierwszy raz się ze mną spotkaliście to nic, bo jestem nowa
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.07.2009, 13:21   #18
psia fanka ***
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

no właś nie ta żona Kramasza a i jeszcz coś ta żona to w ptstawie jest normalna taka jak na zdjenciu a umnie ma fryz z osiedlowego życia i sukienke z nocne życie o co tu chodzi mam wszystkie dodatki i akcesoria
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2010, 18:41   #19
juleczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Ale ich się da wskrzesić bez simPE!Wchodzimy di rodziny Widmo i klikamy Oliwką lub Ofelią na pierwszy lepszy nagrobek,a potem dajemy opcję przenieś wszystkie nagrobki.Wyświetlą nam się parcele publiczne wybieramy jedną(niema znaczenia którą)Zaczną znikać nam nagrobki i pojawiać się duchy.Czekamy aż znikną nam wszystkie.Potem zdobywamy ten telefon(wskrzesionomat czy jakoś tak,albo kodem unlockcareerrewards albo pracujemy na niego).Mozemy wskrzesić wszystkich członków rodziny.Jak chcemy tych innych ludzi to wpisujemy kod boolprop testingcheatsenabled true i klikamy z wciśniętym shiftem na skrzynkę pocztową.Dajemy opcję make me know everyone.Wyłączamy bool propa(boolprop testingcheatsenabled false)Klikamy na ten telefon i można wskrzesić wszystkich.Wskrzeszeni będą w drzewie genealogicznym jak mieli rodzinę ale nie będą mieli wspomnień(niestety).U mnie i u koleżanki to działa.Aha i tak można wskrzesić każdego sima jak się ma nagrobek.

Ostatnio edytowane przez juleczka12 : 27.08.2010 - 18:51
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.08.2010, 19:42   #20
kotecek
 
Avatar kotecek
 
Zarejestrowany: 11.08.2009
Skąd: Dziwnowo
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oliwka Widmo i inne truposze

Temat stary, ale jak już odświeżony to napiszę.
Mnie również poruszyła historia Melissy Sim, może to przez jej wiek. U mnie w grze jej duch nie ma włosów, wskrzesiłem ją przy pomocy insiminatora i ustawiłem jako sima który swobodnie chodzi po ulicy, bez konkretnego zamieszkania, czyli jako Npc.
Może ta ilość grobów to znak, że w domu Widmo był jakiś "dom pogrzebowy" z cmentarzem ...
kotecek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023