Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.01.2005, 14:02   #11
Ametyzd
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aaa...to trzeba sobie było pisemko kupic i przeczytać... : P Buahaha!
W każdym pokoju musi być duzo ozdobnych rzeczy i w ogóle, albo mało, ale "efektownych"! Żeby wystój Simom podskakiwał zawsze na zielone!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2005, 15:53   #12
Sesca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja jestem głupia, bo nigdy mnie nie przyjęli.
Mam jakieś błędy, za każdym razem, jak dyrektor przyjedzie, to stoi pod drzwiami i nie moge go przywitać. Biorę przywitaj, ale nic, akcja znika. :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 16:17   #13
Rosaly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja przwitałam dyrektorka, oprowadziłam go po domu i dałam: "zabawiaj"-"zaproś na obiad". Zszedł do jadalni, podszedł do stołu (jeden tależ na pewno wybrał sobie do jedzenia, bo nie można było na niego kliknąć, żeby jeść) i nie usiadł! Trzeba mu odsunąć krzesło, czy co? Po prosto nie usiał i nie zjadł! Być może oczekiwał bardziej wykwintnego dania... Dałam mu sałatkę szefa kuchni (a co - hamburgera?!) :\ . Trzeba dac mu coś konkretnego? Nie umiem przyrządzać homara. ;( ;( ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 16:30   #14
czolka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Z dyrektorem to są grube jazdy on jest krzywy i zawsze cos mu nielezy. Najpierw nalezy go przywitac i znim troche pogadać. Potem jak już go gadanie zaczyna nie bawic nalezy zaproponowac mu zwiedzanie domu. Pokazac kazdy pokoj. on oceni nia ile tam sobie chce a potem wam podzekuje. jezeli jest glodny to sam poprosi o jedzienie jednak lepiej jest nie podawac go odrazu. Co do jedzenia nie wazne jest jakie wazne by bylo dobre. on oceni na ile mu to smakowalo. jezeli po tym wszystkim macie duzo ponadd 90 punktow on podziekuje i powie ze dziecko jest przyjete jezeli nie to gadajcie z nim i mzoecie go wsadzic do duzej wanny dostanie za to punkty dodatkowe. wymagane jest minimum 90 punktow co wcale nie oznacza ze odrazu dziecko jest przyjete. ale sie rozpisałam :-)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 17:19   #15
donika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A jak się przyrządza homara? Pewnie trzeba zatrudnic szefa kuchni bo przecierz simowie ne mogą chocby nawet z 10 punktami gotowania
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 17:59   #16
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Homara można przyrządzić przy 10 punktach gotowania!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 18:04   #17
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Homara można przyrządzić chyba już przy 8 punktach ale nie jestem pewien a u mnie zawsze aj kdam mu coś do jedzenia typu łosoś oporawdze po czystym domu i pogadma z nim to dzieci sie dostają do szkoły tylko nie może jacusi stać na dworze bo wtedy odrazu odchodzi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 20:37   #18
taSEka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ludzie... Ja go przywitałem, pogadałem kobietą (55 punktów za to) i pokazałem mu jeden pokój (akurat sypialnię 20 punktów) i dałem mu do zjedzenia... sałatkę (40 punktów !!!!) i co przyjął mojego syna do szkoły
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2005, 21:55   #19
berata
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 09.08.2004
Skąd: Białystok / Kraków
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 432
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał jaa
Homara można przyrządzić chyba już przy 8 punktach ale nie jestem pewien a u mnie zawsze aj kdam mu coś do jedzenia typu łosoś oporawdze po czystym domu i pogadma z nim to dzieci sie dostają do szkoły tylko nie może jacusi stać na dworze bo wtedy odrazu odchodzi
Chomara się przyżądza przy 10 punktach gotowania, ale nie o każdej porze, tylko przy obiedzie...
berata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2005, 10:35   #20
Cludii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja miałem w domu tylko 3 pomieszczenia i powiedział : Twoje dziecko ma złe warunki do nauki w tym domu. I se poszedł głupek... A homara i tak nie mogę przyrządzać bo moja simka ,choć ma 10 pkt gotowania ,nie wie jak obsługiwać lodówke... ma tylko opcje : Żongluj butelkami i sprawdź zapasy jedzenia... Serio !! W inej rodzinie też mam 10 pkt gotowania i sim umie gotować homara i wszystko inne. Dziwne ,nie ?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023