Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.01.2005, 11:41   #21
Neroska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Hmmm...może twoja simka zwariowała?..A co ona potrafi podać?Był u mnie dyrektor szkoły był podany homar i w ogóle ale gdy zobaczył jak moja 15 letnia simka sie wygłupia .Czyli żuciła w niego homarem on powiedział''Zabieram cie za pare dni do więzienia dla młodych simów'' I wtedy zaszokowało mnie pojawiło się okienko że potrafi mówić i powiedziała wtedy ''Wynośsie z mojego domu!'' i zamkneła sie w pokoju i drzwi do jej sypialni nie mogą sie otworzyć dziwne no nie?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.01.2005, 13:21   #22
Nesy
 
Avatar Nesy
 
Zarejestrowany: 01.09.2003
Skąd: Jaworzno
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

dziwne ? to jest bardzo diwne ... moji simowie nie mogą zrobic homara ... itp. Ale dlaczego wszystkim się dzieją rózne dziwne rzeczy tylko nie mi ??
Nesy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2005, 13:35   #23
Neroska
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Przed 20 minutami grałam wtą rodzine i najlepiej przyszli dziadkowie i pukali ,pukali do tych drzwi na górze do Irmy(czyli do mojej simki)I usłysszeli coś takiego Cmok,Cmok .
A tu Irma całowała sie ze swoim chłopakiem na kanapie i nagle powiedziała''Co wy tu robicie'' i potem mama poiedziała jej żeby sie zachowywała .A ona potem uciekła przez oknoi spotkała sie ze swoim chłopakiem i wzieli cichy ślub .Mieliście coś takiego bo ja pierwszy raz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2005, 13:38   #24
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a może by tak zamknąć ten temat, bo tu niezłe science-fiction wychodzi... simy rzucają talerzami, mówią okienkami, słyszą co się dzieje za drzwiami. ciekawe teraz kto to podchwyci i uzna za prawdę objawioną.

edit:
Agata - żeby zrobić homara trzeba mieć 10 punktów gotowania... i się nie martw, że nie masz jakichś cudów w grze, bo to normalne, w odróżnieniu od zwidów niektórych ludzi, a właściwie jednej osoby.

Ostatnio edytowane przez rainne : 02.01.2005 - 13:40
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2005, 19:00   #25
donika
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie poszło gladko za pierwszym razem! Zaprosilam dyrka, troche z nim pogadalam, potem simka przyrzadzila homara , zjadl , oprowadzilam go po domu uznal ze to dobre środowisko dla dziecka i......przyjął małą do szkoły prywatnej!!!! W koncowej punktacji miałam 91/90.
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2005, 20:34   #26
tinka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Neroska
Przed 20 minutami grałam wtą rodzine i najlepiej przyszli dziadkowie i pukali ,pukali do tych drzwi na górze do Irmy(czyli do mojej simki)I usłysszeli coś takiego Cmok,Cmok .
A tu Irma całowała sie ze swoim chłopakiem na kanapie i nagle powiedziała''Co wy tu robicie'' i potem mama poiedziała jej żeby sie zachowywała .A ona potem uciekła przez oknoi spotkała sie ze swoim chłopakiem i wzieli cichy ślub .Mieliście coś takiego bo ja pierwszy raz

Nerosko, czy ty już nie zabardzo nie wymyślasz?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2005, 16:07   #27
-tamatha-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie ! Nie! Neroska mnie już dołuje. Kto na tym forum tak wymyślał. To proponuje abyś nagrała filmik jak twoja simka mówi ludzkim głosem. Już czekam....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2005, 16:17   #28
taSEka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Emka
Nie ! Nie! Neroska mnie już dołuje. Kto na tym forum tak wymyślał. To proponuje abyś nagrała filmik jak twoja simka mówi ludzkim głosem. Już czekam....
Hahahahaha Neroska polewam z Ciebie za każdym razem. Wiesz nie chcę nic mówić ale poziom mojej inteligencji i zapewnie reszty członków forum jest większy niż Twój. Można to uznać za oblegę. Ale taka prawda. Kto na te bzdury się załapie. Hehe zaraz będzie: ,,A wiecie mój sim zmienił kolor oczy. Miał zielone i teraz ma niebieskie. Albo mój zamienił się w gada . Poprostu Chora fantazja.

A co do tematu. Ile dostaliście za Homara punktów ???
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2005, 16:37   #29
Adi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja przeważnie mam 120- 130 punktow, i zawsze są przujęci.......
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.01.2005, 16:43   #30
кама
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown Ni ma Dyrka

Ja raz zaprosilam dyrka ,Powiedzial ze bedzie na 18:00 ale nie przyszedł ;(
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023