Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.07.2007, 12:18   #21
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Ja jako muzyczny maniak chciałabym stworzenia dodatku "sims- making music" ^^ Sim mógłby założyć kapelę, która musiałaby mieć perkusistę, przynajmniej jednego wokalistę, basistę, wokalistę. Mógłby założyć zespół z przyjaciółmi, ale mógłby również zatrudnić muzyków, coś na kształt zatrudniania pracowników we własnym biznesie, czyli swoisty casting. Później nasz sim nagrywałby piosenki w studiu na publicznej parceli lub we własnym, domowym studiu muzycznym. Klikając na komputer pojawiałaby się opcja "pisz tekst piosenki", im wyższa kreatywność tym lepszy tekst i lepsze oceny krytyków muzycznych i większa rzesza fanów. Klikając na np. perkusję pojawiałaby się opcja "napisz muzykę/". Nasz sim, posiadając określoną liczbę własnych utworów może zagrać koncert, którego byśmy niestety nie mogli kontrolować. Oczywiście zanim nagrały płytę musiałby wysłać demo do wytwórni lub zaprosić do siebie producenta muzycznego i zagrać mu parę kawałków. Tutaj ważna byłaby charyzma.
A jeśli nasz sim nie miałby polotu do tworzenia muzyki mógłby zająć się pracą producenta muzycznego lub managera.
Gdy nasz sim zostałby już wielką gwiazdą zaczęliby do nachodzić fani, byłby zmuszony zatrudnić ochroniarza zarówno dla siebie jak i dla członków rodziny i samego domu- a więc pojawili by się nowi NPC- ochroniarze, szaleni fani.
No i oczywiście opcja "rozdawaj autografy" Na początku kariery, proponując komuś autograf sim zostawałby wyśmiany- na co komu autograf jakiejś łajzy? No i tutaj nowa obawa- "Sim nie chce mojego autografu"
I jeszcze chciałabym aspirację w stylu "Tworzenie sztuki(?)"
Uff... to by było na tyle. Z takim dodatkiem czułabym się spełniona.
__________________
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.07.2007, 21:24   #22
Fraise
Guest
 
Postów: n/a
Smile Lista

Chciałabym,aby był dodatek:
-akcesoriami dla zwierząt,
-aby sim mógł uprawiać dyscypliny sportowe,
-mogło się jeździć na koniach,
-decydować o tym,co dzieje się w pracy (sterować tam simem)
-własnoręcznie prowadzić samochód ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2007, 21:34   #23
psujka
 
Avatar psujka
 
Zarejestrowany: 19.03.2007
Skąd: Wrocław
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 11
Wink Odp: Wymarzone dodatki

A moje wymarzone akcesoria to fryzury i meakup . I Zgadzam się z tym co napisała Fraise
__________________
psujka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2007, 21:59   #24
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

-akcesoria/nowe opcje związane z dziećmi-właśnie te wózki,wyjeżdżanie z małym dzieckiem do parku na parcelę publiczną
-akcesoria dla zwierzaków + możliwość chodzenia z pieskiem na smyczy po ogródku,domu,parku
-dyscypliny sportowe
-odwiedzanie sąsiadów

Czyli to,co już wymieniono
Co do ozdób w pokoju-czachę np. jako obraz można samemu zrobić
Makijażu i fryzur w necie zatrzęsienie ;D
Najbardziej brakuje mi maxisowych mebelków/meshy -nie świnią gry,można na nich 'polegać'
I Interakcji,Maxis się tu nie stara
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.07.2007, 23:12   #25
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Cytat:
Napisał Rainbow
-akcesoria/nowe opcje związane z dziećmi-właśnie te wózki,wyjeżdżanie z małym dzieckiem do parku na parcelę publiczną
-akcesoria dla zwierzaków + możliwość chodzenia z pieskiem na smyczy po ogródku,domu,parku
-dyscypliny sportowe
-odwiedzanie sąsiadów

Czyli to,co już wymieniono
Co do ozdób w pokoju-czachę np. jako obraz można samemu zrobić
Makijażu i fryzur w necie zatrzęsienie ;D
Najbardziej brakuje mi maxisowych mebelków/meshy -nie świnią gry,można na nich 'polegać'
I Interakcji,Maxis się tu nie stara
Brak ci interakcji? Twierdzisz ze Maxis sie niestara? Ja uwazam wrecz przeciwnie. Interakcjii w TS2 jest od zatrzesienia, jest mnostwo szczegolow, o ktorych tylko mozna bylo w TS1 pomarzyc. Naprawde TS2 to porzadny produkt nawet pod wzgledem interakcjii. Taka jest moja opinia, chociaz mozna by zrobic jeszcze kilka, nie powiem. Ja tam bym chcial dodatek "Farm life", w Polsce moglby sie nazywac po prostu "Farma", czy jak tam kto chce... W kazdym razie byloby oczywiscie mnostwo przedmiotow i gadzetow do tworzenia, budowy i wyposazania farmy
, do tego "domek dla krolikow", "kurza grzeda", tak zeby podopieczni mogli hodowac sobie kroliki-dla zabawy? i kury-dla jajek, ktore dodawalyby jedzonko do lodowki po zebraniu. Do tego barany, moze krowa? XD Mogl by byc tez taki segmentowy "stary plot", na ktorym bylaby opcja "usiadz na plocie" i zakochane pary moglyby tez siadac i tualic sie na owym plocie, w nocy z dodatkowa opcja "patrz w ksiezyc", albo co. xP Dzieci moglyby czasem spadac z owego plotu, zeby ciekawiej bylo. No i kilka innych "pobocznych" interakcjii tez mogloby byc, np.:
- skacz na sianie (kliknij na stogu siana)
- spij na sianie (kliknij na stogu siana)
- baw sie w chowanego (kliknij na dzieciaka w dowolnym miejscu)
- zrob robotke... -> sweter/szalik/skarpetki/rekawiczki (kliknij na simie siedzacym w fotelu i posiadajacym welne w ekwipunku)

Poza tym wprowadziłbym jeszcze minipack "The Sims 2: Family", czyli dodatek "Rodzina", ktory wprowadziłby - już nie tylko meble i gadżety - ale kilka odstawowych rzeczy: Pomiędzy wiekiem małego dziecka a dziecka wprowadziłbym nową grupę wiekową, nie wiem jak to nazwać w Polskiej wersji... ^^" W każdym razie byłby to wiek przedszkolaka. Dziecko byłoby mniejsze od dziecka chodzacego do szkoły, ale bardziej umiejętne aniżeli małe dziecko,tj. wiek 5-6 lat. Takowy dzieciak umiałby już schodzić i wchodzić po schodach. Nadal potrafiłby korzystać z zabawek dla małych dzieci oczywiście, ale mogło by dojść kilka nowych, np. klocki czy kolejka. Potrafiłby już chodzić jak człowiek oczywiście, ale byłby taką grupą pośrednią. Uczyłby się korzystania z toalety-siadania na muszli oczywiście (znaczek do wspomnień: Potrafię skorzystać z kibelka!), uczyłby się samodzielnie jeść-przy stole (znaczek do wspomnień: Umiem juz sam jeść!). Wraz z nowym dodatkiem, możnaby również malca uczyć pielęgnacji ogrodu (znaczek do wspomnień: Jestem małym ogrodnikiem!). Oczywiście najważniejszy jest fakt, że przedszkolak chodziłby do przedszkola - można by zawieźć malucha samochodem-opcja na samochodzie: "kup fotelik dla dziecka" lub skorzystać z autobusu-inny niz szkolny, pani przedszkolanka wysiada pod domem i prowadzi malucha za rękę do autobusu-jak w japoni, nie wiem czy ktoś kojarzy autobusy dla przedszkolaków ^^" Oczywiście również możliwość zatrudnienia prywatnej przedszkolanki/opiekunki do domu. Co najważniejsze, takowe dzieciaki mogłyby się przemieszczać już pomiędzy parcelami, mam tutaj na myśli to, że sąsiedzi mogliby przychodzić z takimi dzieciakami "za rączkę", tak i możnaby takiego dzieciaka zabierać poza obszar swojej parceli mieszkalnej-w.w. fotelik samochodowy. xP Każda sim-TAXI też by musiała się wyposażyć, hyh. Do tego opcja dla nastolatków przy roznoszeniu gazet - wtedy zamiast pani/pana gazeciarza owy sim by przychodził. To samo w pizzeri i na poczcie oraz rola niani naturalnie. W domu możnaby otworzyć "Domowe przedszkole", wtedy sąsiedzi sprowadzają dwójkę czy trójkędzieci, odbierają je wieczorem i płacą za twój ciężki dzień ^^ Z gadżetów koniecznie piaskownica i ślizgawka oraz basen dla dzieci. Dla starszych dzieci opcja "graj w piłkę", "baw się w chowanego". Oczywiście mnóstwo interakcji do tego, jak np. przedszkolaki ciągnący rodziców za rękę podczas przygotowywania posiłku, czy siedzenia na kanapie. Do tego przy jedzeniu, przed nauczeniem się- rzucanie jedzeniem, a wraz z tym nowe zadania dla simów, w tym wypadku "wyczyść stół"-blaty by się brudziły z czasem, jak szafki. Z gadżetów lampka nocna z wyświetlanymi elementami na suficie. Dla nas niewidoczne coprawda, ale lapmka z melodyjką, do usypiania dzieci. xP Zmianki tym samym w zachowaniu dzieci - małe dzieci początkowo bałyby się ciemności. Zakończeniem lęku byłyby znaczek do wspomnień: Nie boję się już ciemności! A żeby takowy znaczek mały sim otrzymał, opcje (kliknij na małego sima w łóżku, który grymasi) "zostań na chwilę", "utul do snu", "opowiedź bajkę" i "zaśpiewaj kołysankę". Dla mniej grymaśnych wystarczyłoby to drugie, ale dla innych - nie koniecznie. xP Fajny byłby teżkonik na biegunach, dla małych dzieci (pod okiem rodziców) i dla przedszkolaków jednocześnie. Cóż, chyba wszystko. xP Może to za dużo na minipack....? ^^"

Ostatnio edytowane przez Fizzly : 07.07.2007 - 23:38
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2007, 13:14   #26
Aleks
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Ja to bym chciała (oklepane, wiem) żeby:
- simowe nastolatki miały jeszcze kilka własnych karier, np. Wyprowadzanie psów; Roznoszenie gazet, Opieka nad dziećmi i.t.p.
- można było robić różne rzeczy jednocześnie, np. słuchać mp3 (czy jak to tam oni nazwali) i jeść obiad...
- nowe aspiracje...ale nie wiem jakie
- możliwość upicia się
- z większych 'pack-ów' to napewno coś ze wsią, coś ze sportem, coś z ninja ^^ i napewno coś takiego...nowe interakcje między simami :smirk: .
To chyba tyle...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.07.2007, 13:23   #27
Alatáriël
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Mój wymarzony dodatek to the sims 2 fantasy
Mogłyby tam być duże smoki, elfy, nimfy i inne różne magiczne stworzenia.
Fizzly - rozpisałeś sie xD Ale ciekawy pomysł
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.07.2007, 20:14   #28
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

A ja bym chciała, żeby możnabyło wybrać dwie aspiracje na raz dla jednego sima.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.07.2007, 23:14   #29
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Fizzly świetny pomysł =] Mmm...domowe przedszkole...fajne to by było =] Jak ktoś wspomniał, fajny by był pomysł z np. zakładaniem kapel swoich. Można by było produkować piosenki, teledyski...coś jak POP-life, ale bardziej rozbudowane. Świetne to by było, na pozczątku mało znany zespół szukający czlonków nowych, menagera, wytwórni płytowej...Grali by na jakiś uroczystościach rodzinnych...Potem małe koncerty w pubach, na dyskotekach, a na końcu wielkie koncerty, które też moglibyśmy organizować, poczynając od wyboru miejsca, przez układanie kolejności/listy piosenek, aż do choreografii tancerzy. Ale to marzenie....W sumie to co wymyśliłam to byłoby coś jak gwiazda....No właśnie mogliby zrobić 3 edycje gwiazdy. Pierwsza właśnie zostań gwiazdą muzyki, 2 to zostań modelką/modelem, a 3 bądź aktorem/aktorką xD Nie takie tytuły,ale żeby było coś w tym stylu. No i oczywiście podzielone miałoby być dlatego, żeby każda kariera była baardzo rozbudowana =] A moje pomysły na poszczególne kariery..no to modelka/model; można by było szukać agencji modelingowych, oczywiści byliby tez tacy poszukiwacze nowych twarzy, którzy składaliby ofertę wstąpienia do jakieś agencji, można by było się odchudzać, byłby dietetyk itp, oczywiście można by było występować na pokazach, najpierw jakiś nieznanych projektantów, a potem u takich jak Coco Chanel czy nawet Victoria's Secret =] Kariera aktora/aktorki; chodzenie na castingi, granie w teatrze, w serialach, w filmach....No tego jest baaardzo duzo,a le nie chce mi się wymieniać =] Fajnie by było jakby wprowadzili hotele, bloki, gdzie mieszkaliby też inni ludzie, nei tylko z danej rodziny. Byłoby nowe otoczenie Los Angeles, Hollywood, itp. Oczywiście byłyby tam wypasione wille....do tego dochodzi oczywiście wiele interakcji, gadżetów dla prawdziwych gwiazd...No ale to WIEEELKIE marzenie...które raczej się nie spełni...bo jeśli miałoby takie coś powstać to nieźle by zapchało komp xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2007, 09:56   #30
ShiinaLP
 
Avatar ShiinaLP
 
Zarejestrowany: 09.04.2005
Skąd: Tam, gdzie zimują nietoperze
Wiek: 35
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wymarzone dodatki

Hah, nareszcie ktoś mnie zrozumiał
__________________
ShiinaLP jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023