Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.02.2010, 17:12   #31
magTom
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

asiak155, dobry pomysł jest z tymi butelkami w pustym pomieszczeniu(robiłem tak w dwójce), tylko, że tak jak pisałem, albo nie mogę ich ruszyć, albo z moveobjects on gra się wyłącza. Natomiast nie mam zamiaru się przeprowadzać, bo mój dom jest śliczny, wygodny i w ogóle Mam nadzieję, że ktoś nam pomoże, a jeśli nie, to chociaż powie gdzie możemy znaleźć rozwiązanie naszych problemów.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.02.2010, 17:53   #32
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Może zapisz dom i postaw drugi taki sam i tam ich przeprowadź? Ja zawsze mam problemy w domach, które uwielbiam. Albo butelka, która nie chce się ruszyć, albo wyłącza się gra...
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2010, 20:11   #33
magTom
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

A te butelki też się nie zapiszą? Poza tym naprawdę nie lubię takich przeprowadzek i zdezorganizowałoby to wszystko W końcu na pewno jakoś się dowiemy jak to naprawić czymś, lub znajdzie się to w którejś aktualizacji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2010, 09:40   #34
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Wydaje mi się, że butelki powinny zostać. Zawsze przed przeprowadzką możesz wejść do domu i sprawdzić .
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2010, 20:51   #35
Domis1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

A ja mam całkiem inny problem niż wy. Otóż gra włącza mi się idealnie, mogę sobie stworzyć domek, rodzinę, z tym, że nie mogę tej rodziny już zakwaterować, bo mi się gra wyłącza. Co ja mam zrobić, żebym mogła spokojnie grać?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.02.2010, 20:55   #36
Kminka
Guest
 
Postów: n/a
Post Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Witajcie,

Ja mam bardzo podobny problem. Kupiłam ts3 instalacja przebiegła pomyślnie, uruchamiam grę, mogę wybudować dom, mogę go umeblować i nic się nie tnie, aż do czasu kiedy przełączam na tryb życia. Pogram dosłownie kilka minut i gra zatrzymuje się. Komp się nie restartuje, gra się nie wyłącza. Po prostu wszystko się blokuje, znika kursor, komp nie reaguje na nic oprócz restartu. A na ekranie ciągle zatrzymana scena z ts3. Jak myślicie, z czego to może wynikać? Czyżby naprawdę się przegrzewał? Dzisiaj nawet robiłam wielkie czyszczenie kompa, ale bez efektu.Tylko wtedy dlaczego mogę grać w innych trybach? Zaznaczę, że w temacie komputerów jestem zielona, a nie znam jakiegoś dobrego informatyka. Aha, no i gram na kompie stacjonarnym z xp. Próbowałam już wyłączać wszelkie programy, zlikwidować zbędne ikonki z tray'a. Nic to nie dało, dlatego szukam pomocy na forum.

Pozdrawiam i liczę na odpowiedzi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.02.2010, 20:17   #37
claudiiin
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

hej!

moj problem rowniez jest zwiazany z wylaczajaca sie gra. otoz mialam ts3 na lapku, dzialaly dotychczas bez zarzutu, az dzisiaj zainstalowalam sobie na nim wymarzone podroze (aktualizacje rowniez zrobilam) oraz moda na ciaze u nastolatek z mod the sims. zrobilam wszystko tak, jak bylo napisane w instrukcji: plik resource.cfg do folderu the sims 3, utworzylam folder mods, a w nim packages i tam dalam wszystkie pliki .package, i ten plik d3dx9_31.dll umiescilam w the sims 3/game/bin. dodam, ze gra nie byla zainstalowana na dysku C w program files tylko na drugim dysku, D. no i odkad zainstalowalam WP i moda to wszystko sie schrzanilo - intro bylo, ekran ladowania gry sie pojawial, ale gdy pasek ladowania sie wypelnil nic sie dalej nie dzialo! gra nie przechodzila do wyboru save'a, tylko wszystko sie zatrzymywalo na koncowym etapie ladowania...

wobec powyzszego odinstalowalam gre i po restarcie kompa zainstalowalam ja normalnie na dysku C, w program files. nie aktualizowalam w ogole gry, odpuscilam sobie instalowanie WP, bo pomyslalam ze moze nie zrozumialam czy pliki tego moda mam umieszczac w folderze podstawki czy WP i stad ten problem, no i skupilam sie wylacznie na modzie. wszystkie pliki umiescilam w odpowiednich lokalizacjach tak jak poprzednio, zgodnie z instrukcja z mod the sims. i jest jeszcze gorzej - zaraz po intrze gra sie po prostu wylacza, zaraz po pojawieniu sie ekranu ladowania.

czy ktos ma moze jakis pomysl co robie nie tak? zalezy mi na tym modzie bo daje to wiecej mozliwosci w grze, a ona sama zrobila sie juz dla mnie nudnawa i chcialabym ja troche uatrakcyjnic.

dzieki z gory za pomoc!

pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.03.2010, 15:30   #38
rocktechnika
 
Avatar rocktechnika
 
Zarejestrowany: 01.12.2008
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

Dopóki nie zainstalowałam Nowoczesnych Akcesoriów, gra działała idealnie.
Postanowiłam jednak odinstalować dodatek, bo miałam problemy z Sim3Pack'ami.
I od tej pory mam ogromne problemy, przez które nie mogę grać. W tej chwili jest tak:
Włączam grę; ładuje mi ekran wyboru save'ów. Wybieram jedną z moich rodzinek (jednak w Sunset, druga w River). Dokładnie w połowie ładowania save - pach! gra się wyłącza!
Próbowałam rozpocząć nowe gry (zarówno w Sunset, jak i River), ale gra wyłącza się dokładnie w połowie ładowania miasta!
Czy to może być wina jakiegoś dodatku? Proszę o pomoc
__________________
Nauka latania w trakcie spadania...
rocktechnika jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2010, 14:50   #39
Agusia381
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Gra się wyłącza - ostateczny temat.

siema wszystkim mam problem otóż po wgraniu kilku hacków naraz (m.in na aborcje w the sims 3 wp )gra mi się nie dokońca ładuje bo jest problem . poczatek z napisem mi się tylko laduje oraz filmik . Jak film się konczy to gra się wyłącza i nie idzie . Help co mam robic
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2010, 15:55   #40
magda23m
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hej, kupilam sobie oryginalna gre, zainstalowalam na kompie i przy tworzeniu sima komp mi sie restartuje (ze niby jakies bledy sie pojawiaja)..

pamietam, ze kiedys moglam grac u siebie na laptopie w ts3 a teraz sa problemy szlag by to, co mam zrobic?

@modedit: nie pisz 2 postow pod rzad, uzywaj opcji edytuj.

Ostatnio edytowane przez lithium : 22.03.2010 - 18:22
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
aktualizacja, błąd, pomocy, pulpit, sims3, the sims 3, wywalanie


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 11 (0 użytkownik(ów) i 11 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023