Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.08.2014, 15:11   #321
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Ja mam takie pytanko odnosnie problemu w grze - krótko mówiąc czy wam podczas grania w the sims 3, kiedy trwa zima i pada śnieg etc gra przycina się na pół minuty, potem wraca do normalnosci, chodzi przez kilka sekund i znowu sie tnie przez dłuższy czas. Wystepuje to tylko podczas zimy w grze - tez macie takie cos czy tylko ja?
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.08.2014, 15:46   #322
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,052
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

To raczej normalne, kiedy pada śnieg. Też to miałam, pewnie karta graficzna nie wyrabia przy tylu płatkach śniegu - za dużo szczegółów.
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2014, 11:16   #323
paulinka_g5
 
Zarejestrowany: 31.10.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z grą ! ;(

Problem z The Sim 3 !
Na początku powiem, że mam oryginalną wersje. Posiadam dodatki: zwierzaki, cztery pory roku, studenckie życia, rajska wyspa. Do tej pory wszystko działało sprawnie. Ostatni save jest z 19.08.2014 jakoś około 19 godziny. Kiedy Wczoraj chciałam zagrać powstał taki problem: wszystko jest ok wchodzę w dany save (nie zależnie jaki, próbowałam na wszystkich jest to samo) nie pokazują mi się ikony simów w lewym rogu te od interfejsu, nie mogę rozwinąć panela simów i nie pokazują się nastrójniki.
paulinka_g5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.08.2014, 10:51   #324
Nelia
 
Avatar Nelia
 
Zarejestrowany: 15.11.2009
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 159
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Witam.
Mam dziwny problem, który pojawił się od niedawna i jest on trochę denerwujący. Gdy jakiś czas gram pokazują się czarny ekran podzielony. Nie wiem dlaczego. Wymagania spełniam, mam całkiem nowy komputer, legalną grę więc dlaczego się tak dzieje ?
Nelia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2014, 23:03   #325
juda
 
Zarejestrowany: 23.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Dni simowe nie chcą "lecieć"

Cześć na tym forum jestem nowa, a zarejestrowałam się bo od jakiegoś czasu mam ogromnie uprzykrzający mi granie problem.
Tak jak w temacie. Gram moją rodziną i niestety dni simowe nie chcą mi płynąć. To znaczy mój sim ma dajmy na to 39 dni do bycia emerytem. Jak gram nim to w nocy z poniedziałku na wtorek zostaje mu 38 a już z wtorku na środę itp wciąż mam 38 zamiast 37,36, itd.
Macie pomysły bądź wiecie jak ten problem rozwiązac ?
juda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2014, 18:38   #326
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

juda, witamy na forum

1. Czy problem dotyczy wszystkich twoich simów (PS jeśli masz nadnaturalych simów, to ich życie jest dłuższe niż normalnych), czy może występuje tylko na jednym zapisie?
2. Czy problem występuje ciągle, tzn. czy te 38 dni do zostania emerytem utrzymują się przez kilka dni czy przez jeden? Bo, o ile się nie mylę, wiek u simów aktualizuje się ok. godz. 8 rano, może po prostu patrzysz na pasek wieku za wcześnie?
3. Czy edytujesz za pomocą kodu testingcheatsenabled true swoich simów? Bo jeśli tak, to często się zdarza, że po takiej edycji wiek sima powraca do początku paska.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2014, 19:21   #327
juda
 
Zarejestrowany: 23.11.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
juda, witamy na forum

1. Czy problem dotyczy wszystkich twoich simów (PS jeśli masz nadnaturalych simów, to ich życie jest dłuższe niż normalnych), czy może występuje tylko na jednym zapisie?
2. Czy problem występuje ciągle, tzn. czy te 38 dni do zostania emerytem utrzymują się przez kilka dni czy przez jeden? Bo, o ile się nie mylę, wiek u simów aktualizuje się ok. godz. 8 rano, może po prostu patrzysz na pasek wieku za wcześnie?
3. Czy edytujesz za pomocą kodu testingcheatsenabled true swoich simów? Bo jeśli tak, to często się zdarza, że po takiej edycji wiek sima powraca do początku paska.
Problem dotyczy całej jednej mojej rodziny (jeden zapis).
Utrzymuje się przez kilka dni. Pierwszy dzień po załadowaniu się gry płynie ładnie a później mogę grać simowymi tygodniami a moim simom nie płyną dni. U mnie aktualizuje się wiek o północy.
Nie używam tego kodu. Zresztą nie używam żadnych kodów ani modów
juda jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2014, 19:57   #328
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Skoro masz problem na danym zapisie, to chyba niewiele możesz z tym zrobić. Ewentualnie spróbuj "zapisać jako...". Albo możesz zainstalować moda Overwatch (ten mod robi codziennie "przegląd" okolicy i resetuje wszystkich zlagowanych simów, wyłącza urządzenia i odstawia samochody na parcele właścicieli) i MasterController (służy do kontroli okolicy, simów, wszystkiego w trybie życia) i zresetować nim całe miasto (klikasz na ratusz>nraas>master controller i znajdujesz opcję resetu miasta).
Tu masz poradnik dotyczący instalacji plików packages. I nie musisz się martwić, że te mody zrobią grze krzywdę. Tylko pamiętaj, żeby zainstalować wersję zgodną z twoją aktualizacją.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.12.2014, 15:24   #329
kessaris
 
Avatar kessaris
 
Zarejestrowany: 20.01.2011
Skąd: Rzeszów
Płeć: Kobieta
Postów: 88
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Cześć Mam problem z sims3pack. Otóż pobrałam sobie pewną simkę (http://atypicalsims.blogspot.com/p/pobierz.html simka nazywa się Mabel Damon) i podczas instalowania wyskakuje mi błąd "Instalacja nieudana: sprawdź, czy gra wykorzystuje najnowsze aktualizacje oprogramowania i spróbuj ponownie" Oczywiście mam najnowszą aktualizację. Pobrałam innego sima, tym razem niejakiego Paula Abramsa i ten zainstalował się bez problemu. Potem porównałam datę tworzenia obu simów i okazało się, że Mabel jest "starsza", bo z 28.09.2013, zaś Paul z 28.07.2014. Jak myślicie, czy zainstalowanie wcześniejszej aktualizacji pomoże? A może istnieje jakiś sposób na przekonwertowanie .sims3package w plik .sim?
kessaris jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2015, 09:35   #330
Sindy
 
Zarejestrowany: 08.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Sad Problem z Moją Stroną

Problem polega na tym że kiedy loguje się na Moją Stronę, grając w TS3, gra sama się wyłącza przez co nie mogę zdobywać osiągnięć. I druga sprawa to taka że kiedy już ta gra mi się wyłączy na pewnej rodzinie, za drugim razem rodzina strasznie się wiesza :/ I tak się stało z moją simką która miała prawie wszystkie odkryte grobowce.. Jeżeli ktoś wie co to za problem i jak jemu zaradzić, proszę o pomoc.
Sindy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
karnacje, simowie błąd, suwaki, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023