Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.10.2016, 09:04   #2161
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

1. W SimPe wszystko z nimi w porządku?
2. Jeśli tak, to za pomocą Insima (tryb kupowania, "Elektronika", trzy kropeczki/wszystko, takie pudełko) sprowadź tych młodych ludzi z powrotem do domu (z poziomu tej parceli), po czym za pomocą drzewka bonsai w doniczce (też w "elektronice") dodaj ich do rodziny, po czym wyślij jeszcze raz na studia. Obsługa tych dwóch jest tak intuicyjna, że się połapiesz.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.10.2016, 16:21   #2162
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Nie do końca rozumiem pytanie "W SimPE wszystko z nimi w porządku?", czyli czy ich portrety mają granatowe tło?
Tak więc sprowadziłem ich na tę parcelę, na jakiej mieszkali, dodałem do rodziny. Kliknąłem jednym z nich na telefon, ale sekcji "Uczelnia" nie ma. W komputerze również. Tak więc gry nie zapisałem i udałem się do głównego otoczenia i wczytałem dom ich mamy. Tam ich sprowadziłem, dodałem do rodziny i wysłałem na studia (bo opcja się pojawiła). Po wysłaniu na studia wprowadziłem jedną z tych osób do domu i znowu to samo, nie ma jej w panelu, panel nie działa i dom zachowuje się jakbym wczytał go do budowania, choć po zapisaniu nad domem widnieje kryształem i mieszka tam ten sim.

PS.1: Nie wiem, czy to będzie przydatne, ale to Ci sami simowie, z tego problemu. Dodałem ich kiedyś przez SimPE do ich matki.

PS.2: Może po prostu nie wysyłać ich na studia i sprowadzić do ich matki, dodać do rodziny, kliknąć opcję dorośnij i wyprowadzić?
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2016, 19:46   #2163
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Jak dzieci zabiera opieka społeczna, to przywraca się je do rodziny poprzez zwykły telefon i adopcje, bez kombinowania z simpe i czitami. Nie mam bladego pojęcia co zrobić z Twoim obecnym problemem, tak tylko mówię na przyszłość
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.11.2016, 18:06   #2164
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Cytat:
Napisał Dżiglipaff Zobacz post
Jak dzieci zabiera opieka społeczna, to przywraca się je do rodziny poprzez zwykły telefon i adopcje, bez kombinowania z simpe i czitami. Nie mam bladego pojęcia co zrobić z Twoim obecnym problemem, tak tylko mówię na przyszłość
Tyle, że problem był taki, że jak przywracałem te dzieci wspomnianym przez Ciebie wyżej sposobem, to nie było ich. Nawet jak adoptowałem 5 dzieci ich nie było.

Ponawiam pytanie w dalszym ciągu


Cytat:
Napisał LepkiePaluszki23 Zobacz post
Nie do końca rozumiem pytanie "W SimPE wszystko z nimi w porządku?", czyli czy ich portrety mają granatowe tło?
Tak więc sprowadziłem ich na tę parcelę, na jakiej mieszkali, dodałem do rodziny. Kliknąłem jednym z nich na telefon, ale sekcji "Uczelnia" nie ma. W komputerze również. Tak więc gry nie zapisałem i udałem się do głównego otoczenia i wczytałem dom ich mamy. Tam ich sprowadziłem, dodałem do rodziny i wysłałem na studia (bo opcja się pojawiła). Po wysłaniu na studia wprowadziłem jedną z tych osób do domu i znowu to samo, nie ma jej w panelu, panel nie działa i dom zachowuje się jakbym wczytał go do budowania, choć po zapisaniu nad domem widnieje kryształem i mieszka tam ten sim.

PS.1: Nie wiem, czy to będzie przydatne, ale to Ci sami simowie, z tego problemu. Dodałem ich kiedyś przez SimPE do ich matki.

PS.2: Może po prostu nie wysyłać ich na studia i sprowadzić do ich matki, dodać do rodziny, kliknąć opcję dorośnij i wyprowadzić?

EDIT: Problem rozwiązany. Po kilku próbach wyprowadzki i wyprowadzki simowie pojawili się.

Ostatnio edytowane przez LepkiePaluszki23 : 11.11.2016 - 13:04
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2017, 23:32   #2165
aturi
 
Zarejestrowany: 14.08.2016
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Ja mam problem z dzewem geanologicznym
gdy małżonkowie już umrą, ich więzy się rozłączają.
czy to normalne,czy jakiś błąd gry ?
aturi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2017, 08:11   #2166
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Normalne - inaczej wdowy/wdowcy nie mogliby ponownie zawierać związków małżeńskich. Jeśli bardzo Cię to denerwuje, to jest na to mod.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2017, 14:10   #2167
Tajemniczax
 
Zarejestrowany: 14.01.2017
Płeć: Kobieta
Postów: 5
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Mam pytanie, jaki laptop w cenie do 2100 zł warto kupić żeby ts4 dobrze chodziło? (nie muszą być największe ustawienia bo gram na średnich oraz niskich aktualnie)
Tajemniczax jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2017, 18:53   #2168
KageF
 
Zarejestrowany: 03.03.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Ostatnio postanowiłam powrócić do gry The Sims 2, w edycji z Origin. Fryzury, ubrania itp. instalowałam już wcześniej i wszystko działało.
Ale ostatnio stwierdziłam, że czas zainstalować też kilka domów(raczej buduję sama, ale do parcel publicznych cierpliwości nie miałam nigdy). Pobrałam, zgodnie z instrukcją użyłam do instalacji Installera znajdującego się w C:\Program Files (x86)\Origin Games\The Sims 2 Ultimate Collection\Fun with Pets\SP9\CSBin. Po wszystkim komunikat, że dodatek zainstalowany poprawnie...
Wchodzę do gry i nie ma w niej ŻADNEGO domu, który teoretycznie zainstalowałam.
Może robię coś źle? Tutaj powiem tylko, że postępowałam zgodnie z instrukcją instalowania takich plików.
Zaczyna mnie to irytować, bo chciałabym umieścić w świecie kilka kurortów, które pobrałam, a nie mogę.
KageF jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2017, 00:33   #2169
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Olej instalator z gry, pobierz CleanInstaller. I to rada ogólna, o wiele bezpieczniej instalować domy z tym programem.

A jesteś pewna czy patrzysz do dobrej kategorii budynków? Przypominam, że parcele publiczne są pod ikoną z gwiazdką.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2017, 01:35   #2170
KageF
 
Zarejestrowany: 03.03.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z grą

Dziękuję. Wolałam nie próbować tego moda, bo nie wiedziałam czy czegoś mi nie popsuje.
Co do katalogu to tak, patrzyłam nawet we wszystkich i to na różnych światach(studia itp.), bo myślałam, że może coś przegapiłam, ale nie- nie pokazywały się.
KageF jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 15 (0 użytkownik(ów) i 15 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023