Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.10.2009, 19:13   #11
mario
 
Avatar mario
 
Zarejestrowany: 03.11.2006
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,738
Reputacja: 20
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Ja jestem naprawdę wyrozumiały, ale DO CZASU.
Cytat:
rob to
Nie, NIE RÓB TEGO. A jeśli już koniecznie chcesz, to niech to chociaż ma ręce i nogi, a przede wszystkim nie pokazuj tego nam, bo nikt tego nie ogląda i nikogo to nie interesuje.
mario jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.10.2009, 19:17   #12
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Cytat:
Napisał niet Zobacz post
co wyscie sie tak uwzieli
moj pierwszy serial wygladal tak samo. nie wpadliscie na to, ze moze na tyle go stac? color, ile masz lat? 10?

oczywiscie jest masa bledow, fabula kiepska, slabe dialogi, ale jesli naprawde lubisz krecic seriale to po prostu rob to.
On ma 6 otwartych seriali, pewnie żadnego nie dokończy, ciągle popełnia te same błędy i usprawiedliwia się wiekiem, mi nigdy nikt nie wybaczał dlatego bo miałam 10 lat, oczywiście mama mówiła, jakie to wspaniałe, ale w necie, mówili mi wprost co jest nie tak.
Słownik ortograficzny każdy ma w domu, a jak nie, to nawet głupie google powie jak się piszę najcięższy wyraz nawet.
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2009, 14:18   #13
Color
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Słuchajcie przeskok grafiki od Hej Tu Sylwia do To jest to czego chcę to tylko ślepy tego nie widzi.... Nie ma dymków tylko są napisy! Jest czołówka i napisy końcowe... Fabuła jest chodź marna ale jest! Ludzie powtarzam to wam drugi raz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2009, 14:37   #14
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Ale dymki z myślami Simów i kryształki jak były tak są! I te chałupy dwie takie same jak w innym Twoim VS (tytułu nie pamiętam).
Na razie obejrzałam 1 odc. i mogę powiedzieć tyle, ze fabuła mi się nie podoba. Infantylna, bez żadnego przemyślunku. Ze stratą matki można zrobić takie cuda wianki, jakich Ty sobie nawet nie wyobrażasz! Fabułę da się tak urozmaicić, że stworzy się z tego serial każdego typu (od romansów przez sci-fi, na horrorach kończąc).
Wyższa szkoła jazdy, ale- dla chcącego nic trudnego ;] (heh- i z tego punktu oceniła Cię forumowa pisarka)
Jednak dopóki nie nauczysz się robić dobrych ujęć nici nawet z najlepszej fabuły (chociaż widzę, że często jest tak, że jedno z drugim idzie w parze- tekst dobry, obraz także)

I zamiast gadać czytelnikom, że są ślepi, radzę Tobie otworzyć oczy i poprawić te błędy, które oni wyłapują.
Wśród komentujących widzę tych, którzy rzeczywiście się na tym znają albo mają więcej doświadczenia z filmem od Ciebie. Warto ich słuchać póki jeszcze pochylają się nad Twoimi dziełami.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.10.2009, 15:33   #15
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Ja już mówiłem że od Twojego pierwszego VS bardzo dużo się poprawiłaś
I wierzę, że będziesz robić kolejne postępy. Bo widać, że niektórzy na siłę na Ciebie uwzięli, choć jest faktem, że po raz -ęty popełniasz te same błędy, które wypominamy Ci też wiele razy

Życzę powodzenia
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 18:03   #16
Color
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Odcinek 3: http://www.youtube.com/watch?v=RiF7ZTE6Y4E
Odcinek 4: http://www.youtube.com/watch?v=MZI1fDuUCtA
P.S Dałem kod na kryształki i na chmurki I nie ma ich.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 18:28   #17
Gold_Chocolate
 
Avatar Gold_Chocolate
 
Zarejestrowany: 05.05.2009
Skąd: Najmilsze miasto.
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 633
Reputacja: 10
Question Odp: To jest to czego chcę

Cytat:
Napisał niet Zobacz post
co wyscie sie tak uwzieli
moj pierwszy serial wygladal tak samo. nie wpadliscie na to, ze moze na tyle go stac? color, ile masz lat? 10?

oczywiscie jest masa bledow, fabula kiepska, slabe dialogi, ale jesli naprawde lubisz krecic seriale to po prostu rob to.


To chyba najpierw powinien poćwiczyć a nie byle badziewie wstawiać na forum .?
http://forum.thesims.pl/images/smilies/confused.gif
Gold_Chocolate jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 19:37   #18
Color
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Ja też umiem się postawić i nie wytrzymam tego że mnie ciągle obrażacie! Dość! Bez przerwy mnie przedrzeźniacie i nie wytrzymam tego!
DAJCIE MI BANA I CO? Ludzie porawiłem: grafikę,dymki,kryształki,są napisy,Movie Marker a wy się ciągle czepiacie to forum jest zarozumiałe!
A co do ortografii mam prawo się pomylić mam 10 lat! A nie 36!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 19:56   #19
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Odcinki faktycznie powalają długością
I jeszcze jedno:

nie ruszaj kamerą gdy kręcisz film! Możesz zrobić parę ujęć i potem to złożyć, ale nie w taki spospób, że ciągle przeskakujesz w tym samym ujęciu.

To tyle, pozdrawiam
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.10.2009, 20:01   #20
Phuture.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: To jest to czego chcę

Hm, tytuł nie ma w ogóle nic wspólnego z fabułą.
Zaoszczędź troszkę kieszonkowego i kup podręczny słownik ortograficzny.
Bardzo mało się dzieje w tym twoim VS.
Jak powiedziała Liv, jak o czymś nie wiesz, nie pisz o tym. Nie masz pojęcia, co dziecko mogłoby zrobić, gdyby się dowiedziało prawdy o swoich rodzicach.
Gdy przyszła mama Kasi na jej ślub, normalnie sobie porozmawiały? Nic "głębszego"? No naprawdę.
A jeśli chodzi o te 4 odcinki, to nic takiego się w nich nie wydarzyło.
Lepiej nakręć dobrze jeden serial, pomyśl nad fabułą, nad rozmowami, bohaterami.
Kręcenie kamerą też jest bardzo złe, wchodzisz w ściany, zmieniasz piętra, ściany pokazane tylko na końcu, nie z każdej strony. Nad tym również musisz popracować, jeśli chcesz zrobić dobre VS.
Może najpierw popracuj nad FS? VS jest dużo bardziej wymagające, wymaga większych umiejętności.
Spróbuj porobić dobre ujęcia, wykreuj ładne postacie, pościągaj jakieś dodatki. To właśnie one przyciągają uwagę widza, MAXIS'a już każdy zna na pamięć.

Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023