Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.07.2011, 19:37   #11
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Trykuu: Niech tradycji stanie się zadość!

Einarr: Kanapy i fotele "wkradły" się do tej rezydencji by przełamać trochę ten styl i dodać mu szczyptę nowoczesności.

aniołek: Dzięki, że rozumiesz mój styl. Jak już powiedziałem, raczej go nie zmienię Może troszkę podciągnę go w kierunku, z którego wziąłem kanapy i fotele.
Prawda, artyści mieli jeden styl, ale raczej delikatnie ewoluowali. Jeżeli zna się dobrze twórczość tego artysty to da się to dostrzec. Na przykład twórczość Enyi (piosenkarka) z początków jej kariery znacznie się różni niż ta z ostatniego albumu, ale jak śledzi się jej losy po kolei to widać, że zmiany przebiegały dość płynnie. Tak samo jest ze mną. Najpierw średniowieczny zamek z mniej więcej XIVw. Potem nawiedzone dwory z XIXw. Następnie francuskie dworki z XIXw. A ten dom datowałbym na lata 50-te XX wieku.
Twoje domy też wiele razy oglądałem (przynajmniej te, do których linki masz w sygnie). Masz styl dość podobny do mojego, nie dajesz się zbytnio opanować nowoczesności.


Jedno jest pewne: następnym razem was zaskoczę. Planuję gruntowną przebudowę dzielnicy showbiznesu (nie jestem pewien jak to się pisze), wyspy wakacyjnej, centrum, abrakadabrowa i starówki. Myślę o tym, żeby poprawić parcele, które moim zdaniem Maxisowi nie wyszły, umeblować puste domy na starówce (może trochę przebudować), ale nie zmieniać ogólnego stylu tych miejsc. Chcę po prostu tchnąć w nie nowe życie.
Co o tym myślicie?
PS: ale się rozpisałem.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.07.2011, 12:21   #12
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post

Jedno jest pewne: następnym razem was zaskoczę. Planuję gruntowną przebudowę dzielnicy showbiznesu (nie jestem pewien jak to się pisze), wyspy wakacyjnej, centrum, abrakadabrowa i starówki. Myślę o tym, żeby poprawić parcele, które moim zdaniem Maxisowi nie wyszły, umeblować puste domy na starówce (może trochę przebudować), ale nie zmieniać ogólnego stylu tych miejsc. Chcę po prostu tchnąć w nie nowe życie.
Co o tym myślicie?
A wiesz, że niedawno też myslałem o czyms podobnym?
__________________
Shiver jest offline  
stare 20.07.2011, 13:24   #13
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

To zrób też i zobaczymy komu wyjdzie lepiej. Zrobimy sobie konkurs
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline  
stare 20.07.2011, 18:10   #14
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Czemu nie, ale zaznaczam, że mogę zrobić tylko Wyspę Wakacyjną i Przedmieście (to z Randki, nie jestem pewny jak się nazywa) .
__________________
Shiver jest offline  
stare 20.07.2011, 19:40   #15
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Hehe Z jakiego jesteście znaku z zodiaku ? ? Podobno te same znaki potrafią sobie czytać w myślach ... Już bardzo dawno myślałem nad dodawaniem parceli publicznych na forum ... lecz nie ma wgl podstrony takie jak parcele publiczne są tylko domy dlatego też nie zabierałem się za dodawanie np ; budynków z Wyspy Wakacyjnej czy tez Dzielnicy Showbiznesu...
kovalenko14 jest offline  
stare 20.07.2011, 19:53   #16
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Mi chodziło to, żeby w 1 temacie mieć wszystkie parcele z gwiazdy, abrakadabra, wakacji, randki i zwierzaków.
Ludzie, nie zapominajcie o Maxisie. Oni mają całkiem ciekawe obiekty, ale nie potrafią ich wykorzystać. Ja mam już studio Fairchild, KWLW i Buckghinhgama.
A znak to rybki!
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline  
stare 21.07.2011, 06:13   #17
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Mój znak zodiaku to Byk =P
Aaa no i nie zbuduję nic bo mi simsy siadły i dodatki jak narazie przepadły =<<
Trykuu. jest offline  
stare 22.07.2011, 22:53   #18
Cam
 
Avatar Cam
 
Zarejestrowany: 13.02.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Ale super!
Tylko tyle mi przychodzi na myśl?
Wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Przemyślnane. Złote Dobrze zrobione zdjęcia.
Bardzo ładna bryła, ciekawa. Symetria w ogrodzie ma swój urok. Wnętrza ładne, drewno, złoto, te sprawy... super.

12/10 - u mnie to ekstremalnie dużo, z reguły, jak coś mi się b. b. b. b. b. podoba to daję 11/10

Btw, czymże jest ta piekielna machina obok sedesu w łazience na górze?
Cam jest offline  
stare 23.07.2011, 09:34   #19
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Dzięki za ocenę. Ta "piekielna machina" to urządzenie do brania kąpieli parowej, taka mała sauna. Pojawia się w dodatku "Gwiazda".
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline  
stare 03.08.2011, 00:25   #20
piostrze
 
Zarejestrowany: 06.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Złota Rezydencja

Patrząc na bryłę, spodziewałem się wewnątrz czegoś innego (choć nie twierdzę, że wnętrze do bryły nie pasuje, bo pasuje!), ale faktycznie, mnie tez się wydaje, że niektóre pomieszczenia są strasznie podobne, do tych które już prezentowałeś w innych domach, no ale, że już inni to zauważyli, a ty bardzo fajnie streściłeś, jakimi trasami podąża twój styl, to ja dodam, że symetria na zewnątrz jest bardzo atrakcyjna, wewnątrz meble tworzą ładną, spójną całość, nie będę się bardziej rozpisywać, ty już po prostu masz talent do robienia domów w jedynce i z każdym projektem coraz bardziej go szlifujesz, tworząc coś jeszcze lepszego
piostrze jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023