Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.07.2011, 14:04   #1
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie House By Kovalenko [BRAK ZDJĘĆ]

Witam forumowiczów ...oto mój najnowszy projekt domu ;D
zapraszam do obejrzenia fotografii

Dom z przodu (bryła)

Dom z tyłu

Kuchnia

Jadalnia

Salon

Łazienka

Pokój 1

Pokój 2

Przedpokój


To wszystko bardzo dziękuję za obejrzenie proszę o ocenę ..

Ostatnio edytowane przez Charionette : 27.01.2015 - 22:41
kovalenko14 jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.07.2011, 07:44   #2
Trykuu.
 
Avatar Trykuu.
 
Zarejestrowany: 30.12.2010
Skąd: somewhere in the world
Płeć: Mężczyzna
Postów: 982
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: House By Kovalenko

Jeżeli mam być szczery to z projektu na projekt jest coraz gorzej. Nie podoba mi się NIC poczynając od ogrodu a koncząc na wnętrzach. Bryła jedynie jest nawet. Oceniać nie będę.
Trykuu. jest offline  
stare 24.07.2011, 08:31   #3
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: House By Kovalenko

Chyba coś pomieszałeś, dwa razy pokazałeś tył.
Mi też się nic nie podoba. Wszystko jest takie sztuczne.
Salon to wg. mnie kompletna porażka, dużo miejsca - za dużo.
Dam ci 1,5/10 bo wiem że stać cię na coś lepszego.
 
stare 24.07.2011, 19:12   #4
cerastes
 
Avatar cerastes
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 992
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: House By Kovalenko

Bryłę i ogród zrobiłeś na wzór klasycznej posiadłości więc spodziewałam się, że w takim samym stylu urządzisz wnętrza. Umeblowanie w stylu modern, nie pasuje do tego domu. Wracając jeszcze do bryły... Rozmieszczenie okien nie jest dobre; okna są za blisko krawędzi ściany. Całość nie wygląda źle, ale widać, że projekt nie jest dobrze przemyślany, a do tego robiony na szybko. Poza tym, taki duży gmach, a tak mało zdjęć... ? 7/10
cerastes jest offline  
stare 24.07.2011, 20:08   #5
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: House By Kovalenko

A mi się podoba. Jest nowocześnie, tylko wygląd zewnętrzny taki sobie. A dam już te 9
Fisia jest offline  
stare 02.08.2011, 23:48   #6
piostrze
 
Zarejestrowany: 06.06.2010
Płeć: Mężczyzna
Postów: 52
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: House By Kovalenko

Dla mnie jest całkiem fajny. Co prawda razi mnie ogród, jest nudny , wydaje mi się, że ta cała roślinność wokół, ogrodzenie i basen są zbędne, sam dom lepiej by się prezentował, ale to tylko moje zdanie , jak wspominali już inni, bryła nie pasuje do wnętrza, ale pomijając to, to dom w środku jest bardzo funkcjonalny, a to mi się bardzo podoba

Ostatnio edytowane przez piostrze : 02.08.2011 - 23:54
piostrze jest offline  
stare 13.10.2011, 21:14   #7
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: House By Kovalenko

Wy wszyscy macie jakiegoś bzika na punkcie modernów. Nie wiem, po prostu nie chciałbym mieszkać w tego typu domu (mówię tu też o Twoich poprzednich projektach). Sprawia mi to wrażenie pustki, niedopracowanej przestrzeni, kompletnego braku przemyślenia projektu, nieodpowiedniego doboru mebli, nieproporcjonalności rozstawu okien i ogrodu kompletnie niepasującego do wnętrza.
Odnoszę wrażenie, że masz kilka mebli pobranych z internetu i każdy Twój dom zawiera te same, tylko w innym układzie. To jest dobry pomysł, ale meble które wybierasz nie są zbyt ciekawe.
Mogę opisać każdy Twój dom: ciemna, nowoczesna kuchnia, jasne i zimne pokoje pełne nowoczesnych mebli, białe okna.
Wydaje mi się, że budujesz domy według tego schematu.
Przepraszam, że się uniosłem i że dopiero teraz komentuję, bo obejrzałem już dawno, ale zapomniałem skomentować.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline  
stare 14.10.2011, 08:09   #8
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: House By Kovalenko

Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
Wy wszyscy macie jakiegoś bzika na punkcie modernów. Nie wiem, po prostu nie chciałbym mieszkać w tego typu domu (mówię tu też o Twoich poprzednich projektach). Sprawia mi to wrażenie pustki, niedopracowanej przestrzeni, kompletnego braku przemyślenia projektu, nieodpowiedniego doboru mebli, nieproporcjonalności rozstawu okien i ogrodu kompletnie niepasującego do wnętrza.
Nie obraź się Brutus, ale Ty masz bzika na punkcie klasycznych domów i czepiasz się wszystkich (no prawie...), którzy budują moderny. Jasne, masz prawo wyrazić swoje zdanie, ale bez przesady. Nie musisz od razu na wszystkich nadskakiwać.

Żeby nie było off-topa, to ocenię.

Bryła jest całkiem ciekawa, ale nie pasują mi te szklane ściany, nie pasują zbytnio do reszty. Nie podoba mi się też nieregularne rozmieszczenie okien. Ogród jest w porządku nie mam nic do niego. Teraz wnętrza. Kuchnia jest trochę za mała i brakuje w niej wolnych blatów do pracy. Dziwnie też wyglądają meble na środku. Mogłeś powiększyć to pomieszczenie dodać więcej mebli i zostawić je na środku pomieszczenia, ale dodając po ich drugiej stronie krzesła, imitując barek. To by wyglądało o wiele lepiej. Jadalnie jest trochę za ciemna, mogłeś dać jaśniejsze ściany, a poza tym w porządku, choć nic specjalnego. Salon jest trochę zbyt zimny, przydałyby się kolorowe zasłony i dywan, byłoby o wiele lepiej. Łazienka to najlepsze pomieszczenie w domu, nie mam jej nic do zarzucenia. Sypialnie są OK, ale ta druga jest nieco za mdła, tutaj też przydałby się jakiś akcent kolorystyczny. W przedpokoju ściana i podłoga zlewają się ze sobą, mógłbyś zmienić jedno z nich. Ogólne wrażenie jest całkiem przyzwoite. Tak jak większość przedmówców po bryle spodziewałem się czegoś bardziej klasycznego, ale nw gruncie rzeczy jest OK. Daję mocne 6/10 .
__________________

Ostatnio edytowane przez Shiver : 14.10.2011 - 08:34
Shiver jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023