Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.01.2012, 17:59   #1
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Renowacja Dzielnicy Showbiznesu

Jako, że uważam, że Gwiazda to chyba najlepszy dodatek do TS, ale ma kilka niedociągnięć, i chyba najbardziej objawia się to w parcelach, to postanowiłem temu zaradzić i odświeżyć je trochę. Główne obiekty (jak np. plan filmowy, scena karaoke itp.) będę zostawiał na swoich miejscach i będę zmieniał głównie otoczenie. Ponadto (co do mnie zupełnie niepodobne i nie wiem dlaczego to robię) będę używał tylko obiektów Maxisa. No to let's go! Na pierwszy ogień idzie Studio Filmowe Potulniak.

Najpierw zobaczmy jak wygląda Dzielnica Showbiznesu przed zmianami:



Studio Filmowe Potulniak
Bulwar Wschodzącego Słońca 83

Potulniak, najmłodsze studio w mieście, wciąż pracuje nad składem gwiazd. Mimo, że nie mają wewnętrznych garderób, mają zewnętrzne! (Oryginalny opis z gry)

Przed













Po



















































Mam nadzieję, że się wam spodobało .
__________________
Shiver jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.01.2012, 19:54   #2
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Renowacja Dzielnicy Showbiznesu

Wiesz, że miałem kiedyś taki sam pomysł? Nawet już wyremontowałem połowę dzielnicy, ale mi się odechciało.

Tak właściwie to nie jest za ciekawie. To studio w moim przekonaniu zawsze należało do najtandetniejszych i nawet najlepsza metamorfoza nie jest w stanie mu pomóc. Ja zbudowałbym je od podstaw i zmienił kompletnie jego koncepcję, bo ten plan filmowy na dworze moim zdaniem jest nie na miejscu, ale rób jak chcesz, to twoja sprawa. Skoro podoba ci się tak a nie inaczej to rób dalej.

Czekam na kolejne studio. Tylko weź wyremontuj jakieś z większych, bo te małe nie mają potencjału.

Oczywiście bardzo duży plus za obiekty maxisa.

Ocena ogólna: 7,5/10

EDIT: A mi się podoba ta żółta tapeta do bordowego dywanu
Kurczę, nie mogę znaleźć mojej renowacji, a wczoraj przeszukałem chyba wszystkie okolice i nigdzie nie ma moich projektów. Szkoda.

EDIT2: A wiecie, że znalazłem? Tylko zastanawiam się czy dodać.
Oglądam sobie domy po kolei i zauważyłem, że na stolikach masz takie czerwone lampki. One uniemożliwiają jedzenie. Kiedy ja się decyduję na coś takiego, przeważnie jeden stolik zostawiam bez tych lampek.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com

Ostatnio edytowane przez Brutus : 04.05.2012 - 06:34
Brutus jest offline  
stare 05.01.2012, 20:41   #3
kovalenko14
 
Zarejestrowany: 24.04.2010
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 134
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Renowacja Dzielnicy Showbiznesu

Nie tylko wy mieliście taki pomysł się okazuje Cóż co do studia powiem tyle .. nigdy nie lubiłem tego studia .. ponieważ było kiczowate pasowało jak dla takich cienkich gwiazd .. Ale po twojej renowacji mogę podkreślić ,że bardzo mi się spodobało to studio .. Mogłaś/eś wymyślić swoją własną nazwę byłoby jeszcze ciekawiej ;D Jedyne co mi się nie podoba w tym całym projekcie renowacyjnym to żółta żarówiasta tapeta do bordowego dywanu lub tez wykładziny jak kto woli. Jest plus ,że został zachowany full Maxis moje ocenka to 9/10 Zrób następną renowację ale za to większej parceli i może skuś się na elementy z internetu będzie na pewno przyjemniej ... i nowocześniej
kovalenko14 jest offline  
stare 06.01.2012, 11:49   #4
Shiver
 
Avatar Shiver
 
Zarejestrowany: 17.04.2009
Skąd: z Księżyca
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 999
Reputacja: 21
Domyślnie Odp: Renowacja Dzielnicy Showbiznesu

Cytat:
Napisał Brutus Zobacz post
Ja zbudowałbym je od podstaw i zmienił kompletnie jego koncepcję
Też nad tym myślałem, ale chciałem tylko odświeżyć parcele, nie budować ich od nowa. Ale może zrobię jedną czy dwie parcele od podstaw. Szczerze mówiąc też jestem średnio zadowolony z tej parceli, myślałem że wyjdzie lepiej. Następną postaram się odremontować większą parcele. Może macie jakieś propozycje którą?
__________________
Shiver jest offline  
stare 06.01.2012, 11:56   #5
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Renowacja Dzielnicy Showbiznesu

Chodzi ci, że chcesz zbudować coś od nowa czy tylko ulepszyć? Jak ulepszyć, to proszę o "Studio filmowe Fairchild" (może być błąd w nazwie, nie pamiętam dokładnie jak to było).

Ja kiedyś pracowałem nad nim 2 tygodnie, ale teraz nie mogę go znaleźć, a chciałbym je znowu zobaczyć.
__________________
indywidualnyobserwator.blogspot.com
Brutus jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023