Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.12.2005, 17:52   #71
arek_91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał filipw3
Cze.Jestem nowy na tym forum więc prosze o wyrozumiałość.Mam problem ze znalezieniem pyłu diamentowego.Gdzie go zdobyć.I druga sprawa.Jeśli wokół twojego domu jest dużo magii to podobno pojawiają sie kryształy z których można sie nauczyć umiejętności(jakie mieliście z tym przeżycia).I sie zapytam.Jaki czar najbardziej tak powiem nasyca okolice magią i pojawiają sie kryształy.moja rodzinka mieszka w abrakadabrowie,wyrosła im fasola ale nie ma kryształów.Pomóżcie
Pył diamentowy kupujesz u takiej wróżki ze skrzydłami za (chyba) 199 MAGIMONóW. Chyba wszystkie czary nasycają tak samo okolice (ja często bawiłem się w błędne rzucenia czarów)
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.12.2005, 22:35   #72
nixe84
Guest
 
Postów: n/a
Excl

nie czytałam wszystkiego ale mam problem z pewną rzeczą , mam dziecko i umiem zdobyc pyłek ale ska mam dla dziecka wziaśc reszte skłądników ?? w miescie nie umiem ich kupic, nie mam jak zdobyc magicznych monet dla dziecka dopiero zaczelam grac w ten dodatek i jetsem nieco zielona. pomocy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2005, 09:38   #73
arek_91
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

klik: http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=23565
Przeczytaj mój drugi post
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.12.2005, 17:17   #74
_Elle_
Guest
 
Postów: n/a
Grin

No wiec odblokowalam wszystkie czary doroslego sima i jedno dziecka MAm w ogródku jam fasole i 1 pelargonie na energie sloneczna i wszystkie krysztaly (sciagniete z neta ) aa i jeszcze korzen problemu....aaa noi 2 smoki, fioletowego i cczerwonego. Wiecie co ? Jak się je czesto glaszcze albo laskocze to one nie podpalają nic, alboo baardo zadko
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.07.2009, 11:21   #75
Brutus
 
Avatar Brutus
 
Zarejestrowany: 06.07.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 248
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czary

Jestem gwiazdą. Mam 127 przyjaciół. Mam wszystkie kryształy, korzeń problemu, pelargonię, wszystkie zaklęcia dzieci i dorosłych i stylową rezydencję na fasoli.
Brutus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023