Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.04.2005, 14:16   #21
savana
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał ppp
Ja kiedyś kidy miałem wakacje (oczywiście simsy) to zawsze tam na wakacje wsadzałem simsy i raz jedna babka utknęła w wannie boo druga koło niej zasnęła Nie wiedziałem co robić hehehe!
Ja w "wakacjach" też miałam takie jazdy... Często ktoś mi zasypiał gdzieś i się zacinał drugi bo nie mógł przejść. A kiedyś babka mi stała dwa dni przed kasą... (kości się zastały...)hehe!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.04.2005, 21:18   #22
Migan
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał bartek44
xP xP xP xP ja to zrobiłem numer w simsah 2 miałem babke która miał 2 kochankoów mąsz pojechał do pracy a ona zaprosiła 2 kolesia robili bara bara i nagle samochud kochanek w gaciach ucieka tylnymi drzwiami a ona jak by nigdy nic
Nie umisz czytać????To dział o THE SIMS 1 A NIE 2!!!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.08.2005, 18:54   #23
nis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Moje ostatnie najbardziej zaskakujące, aczkolwiek nie zamierzone tylko przypadkowe zdarzenie: zazwyczaj od razu (żeby sobie ułatwić), gdy tylko rozpoczynam grę włączam sobie "move_objects on"; tym razem jednak nie zrobiłam tego od razu tylko po pewnym czasie przypomniałam sobie o tym, akurat w momencie, gdy moja simka gotowała się do kąpieli - napuściła sobie wody do wanny, zaczęła się rozbierać (tzn włączyła się cenzura) no i w tym momencie wpisałam kod. Gdy ponownie powróciłam do gry nagle zarówno woda z wanny jak i cenzura znikła i moja simka stała "jak ją pan bóg stworzył". Być może to normalne, ale mi po kilku latach grania pierwszy raz coś takiego się zdarzyło i jeszcze nie zdążyłam sprawdzić czy to reguła. Może jeszcze dodam, że jak mojemu facetowi pokazałam co się stało, to wpadł na pomysł, żeby ją w takim stanie wysłać do miasta na wycieczkę! Ah, ci mężczyźni!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2005, 09:52   #24
SimsManka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja raz zrobiłam malutki domek , podzieliłam ścianami na pokoje. Wytapetowałam, położyłam podłogę. Wszystko czerwone. Umeblowałam. A potem wszystkie ściany które były wewnątrz skasowałam. I nie było wcale pokoi tylko wszystkie meble stały w jednym pomieszczeniu./ Jak Simka która tam mieszkała zaczęła zapraszać przyjaciół to tylko oddzieliłam łazienkę. Fajnie było.
Teraz na jakiejś dużej działce chcę zrobić dom. Jedną Simkę albo Simkę z dzieckiem. Potem kawałek parceli odgrodzę drzewami, krzewami, żywopłotem i tam zrobię taki malutki domek letniskowy. Np. Sims może mieć jeden dzień wolnego. To, żeby w tym domku mieszkał. I tam najpotrzebniejsze rzeczy. Gazeta, łóżko grill, kanapa, stolik i malutka ubikacja.

A to wszystko tylko w TS1 bez dodatków.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2005, 10:49   #25
sim222
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no u mnie też była jedna pojechana akcja. zrobiłem rodzine(w the sims gwiazda i zwierzaki) były w niej 4 babki. wszystkie wyglądały tak samo tylko miały inny kolor włosów , ubrań i cerę ( wziełem im taką gębę z kokiem jak ma chyba sprzedawczyni ciasteczek) . Zbudowałem jedną ścianę na kibel , wszystko stało na dworze , a było tego mało bardzo bo zamiast domu zrobiłem wielkie pole i te wszystkie babki (nie pamiętam jak się zwały , jedna w każdym bądź razie nazywała się manekin kuchnia) cały czas się ze sobą biły i w końcy wszystkie odeszły , została tylko jedna i ona zapraszała sąsiadki i sie z sąsiadkami biła
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2005, 12:03   #26
blue eyes
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp

hehe .wszyscy macie super ale ja mam jeszcze lepiej.podczas impry byla ta slynna ewa.taki grubas.i rozwałka na maxa:
rozwalili:
2 kible
5 podłóg to tańczenia
3 krany
miałałam nieszczęść:
3 pożary
3 zalania
zasnęło:10
robiło b-b w wibracyjnym ł:4
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.08.2005, 20:46   #27
FireRose
Guest
 
Postów: n/a
Grin ...

Ja zamurowywalam simow z lodowka i tam prawie sie zatopili we wlasnym moczu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.08.2005, 22:33   #28
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Wink

Cytat:
Napisał FireRose
Ja zamurowywalam simow z lodowka i tam prawie sie zatopili we wlasnym moczu
Rany...a ppp pamiętam tą akcję:
-Zadzwoniła simka do starej nowej przyjaciółki i zaprosiła ją na wakacje.
-Nie kupiły mieszkania(domu letniskowego(nie namiot))
-Twoja simka kąpała się w prysznico-wannie
-a ta druga zasneła obok wanny(bo ciągle chodziła za nią) i nie raczyła się obudzić!!!
HAHAHAHAHAHA!!!
-trwałol to kilka godzin i musiał coś zrobić chyba odinstalować simy bo przez przypadek kliknął zapisz grę!!
HAHAHAHAHA!!!
A niedługo i ja coś umieszczę... :laugha: :laugh: :shifty:
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2005, 12:35   #29
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Smile

Cytat:
Napisał Moloko
Co najbardziej pokręconego, szurniętego, nowatorskiegozrobiliście w grze?
Jeśli chcecie, umieście zdjęcia
Bo jeśli chodzi o mni, to teraz wyprawiam pogrzeb . Zdjęcia wkrótce.
Ja zrobiłem coś naprawdę okropnego...
Zrobiłem rodzinkę lepiej nie mówić 8 osobową.
I zrobiłem dom który jest sexclubem
Sexclub(u pmkkoch)
no i patrzcie...
Głuwne pomieszczenie

pokoik do bara-bara.OJOJOJ...Ktoś jóż go zajął.

Patrzcie!!barmanka w samej bieliźnie podrywa faceta!!!


Mam zamiar jeszcze zrobić bank który sim obrabuje i zabije jakiegoś sima lub simkę
I jeszcze więzienie...
screny wkrótce!!!
Caesum jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2005, 17:30   #30
♪Suzka♪
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja raz zrobilam tak : wybudowalam an wyspie wakacyjnej takie cos : duza czesc wyspy calkowicie zagrodzilam plotem, rzeby wejsc nie mozna bylo i zostawilam troszeczke miejsca przed ulica. Tam, gdzie bylo malo miejsca, postawilam najtanszy stolik i krzesla (ech takie z siana XD) , a tam, gdzie bylo ogrodzone, powstawialamwszytko, czego poptrzebouje sim an wakacjach, czyli np.sklepy, pokoje laienka itp. potem wyslalam tam moja simke. Kazalam sie jej telposrtowac w obszar za plotem, a wszyscy inni stali przed albo siedzieli przed stolikem xq bylo tam pelno kaluz sikow, a moja simka miala super wakacje jeste jeden problem : z takich 'wakacji' juz nie wyjedziecie do domu ...nawet jak sie przeteporulojecie do telefonu
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023