Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 4 > The Sims 4: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2014, 16:13   #11
Blacky_21
 
Zarejestrowany: 24.06.2014
Wiek: 23
Płeć: Mężczyzna
Postów: 23
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał kontrowersyjna kaczuszka Zobacz post
strzelam, że koło 80 złotych, albo 90. Podobnie bylo z dodatkami do TS3.
to nie jest dodatek , to jest coś pomiędzy dodatkiem a akcesoriami i ma kosztować podobno ... ok 50 zł ... więc nie tak drogo xD
Blacky_21 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.12.2014, 16:17   #12
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Blacky_21 Zobacz post
to nie jest dodatek , to jest coś pomiędzy dodatkiem a akcesoriami i ma kosztować podobno ... ok 50 zł ... więc nie tak drogo xD
Ale nikt nie pisał, że to jest dodatek
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2014, 17:49   #13
LostInTheAir
 
Avatar LostInTheAir
 
Zarejestrowany: 20.08.2014
Skąd: Dziki wschód
Płeć: Mężczyzna
Postów: 11
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Zastanawiam się, czy to ma sens... Czyli zrezygnują z dodatku typu Podróże, Wakacje?
Myślałem, że gorzej być nie może, ale jednak to się dzieje - w poprzednich częściach trzeba było zapracować na wakacje, zarezerwować podróż. A tu? Pstryk i z pustyni przenosisz się na kemping. To nie jest fajne i coraz bardziej ta seria mnie zawodzi Chyba to dlatego tak szybko ta odsłona zaczyna mnie nudzić - wszystko przychodzi łatwo.
LostInTheAir jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.01.2015, 11:08   #14
Piwusia
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 310
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Nie jestem pewna czy przypadkiem formuła The Sims się nie wytarła i nie zaczęła mnie nużyć. Dwójka wciąż mnie bawi choć i w nią nie gram często, ale kolejne odsłony powielają w nieskończoność wcześniejsze pomysły. Czwórka jest nieco zbyt infantylna i straszy minimalizmem w paru aspektach i wciąż się waham czy dokupić sobie dodatki do trójki czy nabywać rozszerzenia do czwórki w miarę jak będą się pojawiać. Może też w ogóle poprzestanę na tych częściach gry, które już mam. "Ucieczka w plener" będzie pewnie oferować mniej niż akcesoria w poprzednich odsłonach, więc nie wiem czy to opłacalne. Dziwne, że jeszcze nie powtało STORE do czwórki takie jak przy okazji The Sims 3, ale spoko twórcy na pewno znajdą bardziej wymyślne sposoby, by wyciągnąć kasę od graczy.
Piwusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.01.2015, 09:32   #15
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Pakiet zapowiada się ciekawie. Jak wielu osobom, klimat miejsca pokazanego na zdjęciach kojarzy mi się z okolicą wakacyjną z dwójki. Moje simy z rodziny Wichura, tak jak ja, uwielbiają spędzać czas w otoczeniu przyrody, więc na pewno będziemy się tam świetnie bawić
Gra rozwija się w dobrym kierunku. Cieszę się, że odświeżają wcześniejsze rozwiązania wybierając z nich te najlepsze i oby tak dalej. Ta gra spełnia moje simowe marzenie (które pojawiło się gdy trójka zaczęła mnie męczyć przycinaniem się), żeby powstała gra będąca udoskonaloną dwójką, z jej klimatem, ale ze wspólnym upływem czasu dla wszystkich simów w mieście. Marzenia się spełniają
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2015, 16:48   #16
sephora
 
Avatar sephora
 
Zarejestrowany: 26.05.2003
Skąd: warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,175
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

no i co grał ktoś? czekam aż będzie jakaś super promocja i kupię za 20 zł
sephora jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2015, 21:46   #17
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał sephora Zobacz post
no i co grał ktoś? czekam aż będzie jakaś super promocja i kupię za 20 zł
Ja chciałam kupić dziś, ale dobiła mnie po prostu forma płatności przez PayPal. Nie rozumiem po co to komu, skoro zamiast ułatwiać zakupy, utrudnia i komplikuje.
Mam nadzieję, że będzie można kupić ten pakiet gdzieś poza Origin i zapłacić normalnie, przelewem.
Oglądałam zdjęcia nowych obiektów i bardzo mi się podobają, no i te urocze miejsca w nowej okolicy. Póki co tylko to mi pozostaje, a przez ten głupi system płatności moje biedne simy będą musiały jeszcze poczekać nim pojadą na biwak
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2015, 22:37   #18
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
Ja chciałam kupić dziś, ale dobiła mnie po prostu forma płatności przez PayPal. Nie rozumiem po co to komu, skoro zamiast ułatwiać zakupy, utrudnia i komplikuje.
Mam nadzieję, że będzie można kupić ten pakiet gdzieś poza Origin i zapłacić normalnie, przelewem.
Oglądałam zdjęcia nowych obiektów i bardzo mi się podobają, no i te urocze miejsca w nowej okolicy. Póki co tylko to mi pozostaje, a przez ten głupi system płatności moje biedne simy będą musiały jeszcze poczekać nim pojadą na biwak
Akurat paypal to super system platnosci, rejestracja jest latwa, wiele rzeczy mozna kupic teraz paypalem, wyslac komus pare zloty na cel charytatywny wpisujac tylko email, polecam szczerze. Ja w Origin place akurat karta, nie paypalem i to nie kredytowa a platnicza poprostu. Nie trzeba sie bronic przed nieznanym Kto teraz robi "normalny przelew"??
Ile ten dodatek kosztuje w Polsce? Kupowalam za granica.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2015, 23:12   #19
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Mrufka Zobacz post
Akurat paypal to super system platnosci, rejestracja jest latwa, wiele rzeczy mozna kupic teraz paypalem, wyslac komus pare zloty na cel charytatywny wpisujac tylko email, polecam szczerze. Ja w Origin place akurat karta, nie paypalem i to nie kredytowa a platnicza poprostu. Nie trzeba sie bronic przed nieznanym Kto teraz robi "normalny przelew"??
Ile ten dodatek kosztuje w Polsce? Kupowalam za granica.
W moim przypadku to nie jest kwestia bronienia się przed nieznanym. Zapoznałam się z całym tym systemem, ale po prostu mi się nie spodobał. Muszę przesłać pieniądze na konto paypal, a stamtąd dopiero trafią do odbiorcy i na pewno potrwa do dłużej niż jedną godzinę (z podanych informacji wynika, że nawet dwa dni). Tymczasem, gdy robię zwykły przelew przez internet pieniądze docierają do odbiorcy w ciągu godziny. I zdecydowanie lubię taką formę płatności. A paypal mnie zirytował i zmarnował tylko mój czas Może spróbuję innego dnia, bo jeśli nie da się kupić pakietu gdzie indziej będę zmuszona skorzystać z tej formy płatności. Przez najbliższe dni i tak nie będę miała czasu grać, więc mi się nie spieszy.
A normalny przelew robi mnóstwo ludzi i nie mam na myśli przelewu przez internet, ale taki normalny na papierze. Niedawno byłam zmuszona zrobić taki przelew z powodu braku internetu i wierz mi, kolejka w oddziale PKO bała bardzooo długa

W Polsce pakiet kosztuje 59,90 zł.
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.01.2015, 01:24   #20
Mrufka
 
Avatar Mrufka
 
Zarejestrowany: 25.05.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 162
Reputacja: 10
Idea Odp: The Sims 4 Ucieczka w Plener

Cytat:
Napisał Irbis Zobacz post
W moim przypadku to nie jest kwestia bronienia się przed nieznanym. Zapoznałam się z całym tym systemem, ale po prostu mi się nie spodobał. Muszę przesłać pieniądze na konto paypal, a stamtąd dopiero trafią do odbiorcy i na pewno potrwa do dłużej niż jedną godzinę (z podanych informacji wynika, że nawet dwa dni). Tymczasem, gdy robię zwykły przelew przez internet pieniądze docierają do odbiorcy w ciągu godziny. I zdecydowanie lubię taką formę płatności. A paypal mnie zirytował i zmarnował tylko mój czas Może spróbuję innego dnia, bo jeśli nie da się kupić pakietu gdzie indziej będę zmuszona skorzystać z tej formy płatności. Przez najbliższe dni i tak nie będę miała czasu grać, więc mi się nie spieszy.
A normalny przelew robi mnóstwo ludzi i nie mam na myśli przelewu przez internet, ale taki normalny na papierze. Niedawno byłam zmuszona zrobić taki przelew z powodu braku internetu i wierz mi, kolejka w oddziale PKO bała bardzooo długa

W Polsce pakiet kosztuje 59,90 zł.
To przeplacilam 7 dolarow eh
Paypal od razu pobiera pieniadze z konta bankowego ktore sobie w nim zarejestrujesz. Nie czekasz na nic. Podczas platnosci tylko logujesz sie do paypala wpisujac email i haslo i reszta sama sie robi, platnosc jest od razu. Czekasz tylko wtedy, gdy chcesz wyslac pieniadze jakiejs osobie na jej konto bankowe, lub gdy ktos paypalem wysyla kase Tobie, mnie mama wysyla czasem kase za granice i czekam ze 3 dni, ale platnosci paypalem np. przy zakupach online odbywaja sie natychmiastowo, wiem bo nie raz korzystalam Ale jesli nie lubisz to OK, nic na sile.
Mrufka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023