Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.09.2009, 22:04   #51
tomek.966
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Pani Zadecka to Agnieszka Zadek! W ulotce do edycji kolekcjonerskiej napisane jest (jakoś tak): Po śmierci męża Agnieszka zamknęła się w sobie. Czy ktoś zdoła zostać jej partnerem? Po śmierci męża - Erika Darlinga Agnieszka prawdopodobnie popadła w depresję i oszalała. Udała się na Przemieście, a całujące się pary przypominają jej Erika. Zgadzałby się też jej wiek. Zgadzałoby się to licząc, że Mortimer ma jakieś 60 - 65 lat w The Sims 2, a w The Sims 3 około dziesięciu. W takim wypadku Zadecka miała by w "dwójce" około 90 lat, w "trójce" zaś około 25. Pozostaje sprawa grobu w ogrodzie Ćwirów. Otóż szanowana i bogata rodzina mogła wyprzeć się szalonej krewnej i wybudować nagrobek, a wszystkim powiedzieć, że Agnieszka zmarła.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 09.10.2009, 17:40   #52
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Ejjjjj a czy was zadecka wpada do was do domu na imprezę domową????????

Chciałem zorganizować imprezę patrzę a tam zadecka w moim domu przy stole do pokera czy tam brydża

link:

[IMG]http://i36.************/vhcpco.jpg[/IMG]

Ostatnio edytowane przez Remus Lupin : 10.10.2009 - 13:06
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.10.2009, 21:26   #53
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Ech, wgrywaj zdjecia na serwer z GRAFIKĄ (np. imageshack, tinypic)
U mnie tak nigdy sie nie zdarzyło o.o
Z resztą pomijając trójkę to Zadeckiej już laaata nie widziałam :/
zelkam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.11.2009, 16:08   #54
Remus Lupin
 
Avatar Remus Lupin
 
Zarejestrowany: 14.04.2009
Skąd: Wrocław
Płeć: Mężczyzna
Postów: 450
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Hej!!!!!!

Właśnie byłem świadkiem jak jeden z wampirów chciał ugryść zadecką ale nie udało się.

Miał ktoś Zadecką wampirem a już myślalem,że ona zadecką ugryzie ale nie ale ulga.
Remus Lupin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.11.2009, 08:08   #55
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Zadecka? Grałam u kumpeli w NŻ i stworzyłam rodzinkę. Gdy poszli sobie do restauracji ta baba włazi. Myślałam, że ten nic nie zrobi. I wtedy podchodzi do sima. BESZTA GO
A potem do simki to samo a potem po kolei w restauracji beształa
PRAWIE wszystkich
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 15:54   #56
Alexandra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Nie lubię tej Zadeckiej.
Raz u siorki grałąm w NŻ
i moja poszła do reastauracji w kostiumie kąpielowym.
A Zadecka zaczeła na nią krzyczeć,a moja nic jej nie mogła zrobić. ;pp
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.02.2010, 21:03   #57
Bartix12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Ja spotykam Panią Zadecką jak idę do "kasyna pod szczęśliwą kartą" zawsze przy tym samym stole...Nigdzie indziej jej nie spotkałem...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.03.2010, 18:30   #58
sIMSOMANIAK_WIKTOR45768
Guest
 
Postów: n/a
Grin Odp: Pani Zadecka

Cytat:
Napisał Alisha Zobacz post
...To zabawna, despotyczna staruszka która non-stop pilnuje swojej torebki, a kiedy nikt nie patrzy... szyje jakies skarpetki! Ma smieszny glos, a jak tylko twój sim zbliza sie do niej, non-stop go karci. Nie reaguje tak na innych (tz. postaci niezaleznych) simów. Zerknijcie na film: http://www.youtube.com/watch?v=l7XDGqi0O5M
w którym jednym z Zombie jest wlasnie... Pani Zadecka! Na razie nie wiem jak temu typowi udalo sie ja zrobic Zombie! Nie dosc ze nie da sie jej zaprosic, zabic lub zmienic jej wiek (poprzednio napisalam: ,,sprawdzalam!", ale kiedy przeczytalam ,,Wredná, besztajácá babé", to wiem ze jednak da sié z niá zrobic sporo rzeczy!) to tym bardziej... zrobic Zombie.
Ale moze kiedys spróbuje, tylko musze poprosic mame zeby kupila mi The Sims 2 Na Studiach, bo nie mam...
A propos filmu: fajna muzyka, nie? I wogóle, dwa z Zombie sá takze wilkolakami! Ciekawy jest tez ten duch(?) goscia, któremu lata... tylko glowa!
Mialam tez ,,wypadek" z Paniá Zadecká! Mam Rodziné Drakulów! No i ich córka, Laila (która, tak jak jej rodzice jest wampirem) dokuczala Pani Zadeckiej: zmieniala sié w nietoperza i latala wokól niej, a odlatywala troszke, kiedy zaczynala já karcic. Ale... Zgadnijcie co nagle zechciala robic Pani Zadecka???
OK, powiem wam: Pojawilo sie polecenie ,,Caluje mnie romantycznie"!!! Niestety skreslilam je, bo myslalam, ze to kolejne karcenie. Co ona u licha zamiezala zrobic?
Zauwazylam tez, ze nie reaguje na dzieci.
Czy gracie przypadkiem w Angielska wersje simów (ja wciáz gram w Polská) i wiecie jak sie nazywa? Napiszcie jakby co.
No i przede wszystkim piszcie waszé przygody z Paniá Zadecká lub dostarczajcie informacji!
Ja zabiłem ją w własnym biznesie kupilem parcele gdzie zawsze ona przychodzi i przyszła i ja ją zabudowalem w takim pomieszczeniu i dalem jej te ognie takie i zrobil sie pożar i ona sie zabiła i nie żyje ale powróciła mi jako duch a i tak ******** jest ta zadecka

Ostatnio edytowane przez Liv : 13.03.2010 - 19:23
  Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 13.03.2010, 20:48   #59
racuch99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Co do tego filmun Youtube to wyskocyło mi że film został usunięty przez użytkownika.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.04.2010, 16:33   #60
Olik605
 
Zarejestrowany: 18.03.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pani Zadecka

Nie znosze pani zadeckiej , bo nie można jej zrobić kawału ,bo ciągle wali sima torebką więc się nie da.
Olik605 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023