Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.05.2012, 00:06   #251
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
Zatem z Vorgiem jest źle (trochę szkoda, ale tak bywa), Len się przemienia, coraz ciekawiej. Co prawda też liczyłam na więcej akcji (może trochę nieuzasadnionej przemocy?), ale skoro ma być w następnym odcinku... no to czekam.
oj będzie akcja będzie :3
Cytat:
Napisał Master of Disaster Zobacz post
A co do "ostrzejszych akcji", to można założyć jakiś blog z nie wykorzystanymi scenami, będzie i wilk syty, i owca cała
niezły pomysł! pomyślę nad tym dosyć poważnie

Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Zgadzam się! Dopiszę tylko, że w ogóle kończenie samego opowiadania, nie tylko scen ero, w takich momentach powinno być karane! :<
co do sceny ero, to nie miałam wyjścia xD
co do przerwania odcinka w takim momencie... tez nie miałam wyjścia
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Len po przemianie wygląda bosko... *.* Nawet lepiej, niż jako zwykły śmiertelnik. Już nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć całą jego twarz.
mnie też się podoba po przemianie :> jego buźkę pokażę w następnym odcinku :3
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Co ten Vorg mu zrobił? I dlaczego nie wyskoczył wtedy przez okno? Przecież z jego nowymi umiejętnościami, nie sprawiłoby mu to żadnego problemu. Tak bardzo zależy mu na Vorgu, że nie chciał go zostawiać?
Vorg tylko ugryzł Lena :> ale sam Len zamieniając się w demona, czuje coraz większą więź ze swym "stwórcą". I wtedy jeszcze nie był taki silny, jakby się mogło wydawać
Hooper potrzebuje teraz Vorga, bardziej niż Vorg, Hoopera sierżant jest "świeżakiem" w kwestiach demonów, będzie musiał się nauczyć panowania nad tym co go opanowuje, że się tak wyrażę.
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
No i co z samym demonem? Biedak umiera (czy demon w ogóle może umrzeć?), a wredny Nick pewnie obserwuje go jak owada w słoiku >:[ Nie dziwię się, że Len nie chciał z nim gadać.
Więc jeśli o Vorga chodzi, to jeszcze żyje. Czy demon może umrzeć? Otóż może, jeśli ktoś tam na dole nie pozwoli jego duszy na reinkarnację :3 No i teraz pada pytanie, co postanowi zrobić Lucyfer, jeśli dusza Vorga wpadnie w jego ręce?
a co do Nicka, to fakt,że jedyne co mógł zrobić, to patrzeć na demona, jak na owada w słoiku, bo ten nie miał zamiaru z nim rozmawiać..
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
A co się stało z prawdziwą Erin? Czyżby zmarła w momencie gdy Sunsum się w nią wcielała? (btw. "Sunsum" brzmi jak chyba najpopularniejsze słówko z TS1 xD).
no właśnie jeszcze chwilowo nie mogę tego zdradzić :> ale podoba mi się, że jak już komentujesz, to zwracasz uwagę na wszystkie istotne sprawy, niczego nie pomijając, za to kocham Twoje komentarze <3
co do tego słowa, to w dwójce jest "sulsul" nieraz na powitanie
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Ogólnie, mi to również wygląda na jakąś więź krwi między Hooperem a Vorgiem. Bracia? A może Vorg to ojciec Lena? W każdym razie, coś chyba jest na rzeczy.
no dobra, zdradzę wam, że to nie jest więź krwi :>
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Azazel coś kombinuje i wcale mi się to nie podoba, bo to na pewno coś przeciwko Vorgusiowi. :< Może obmyśla jakąś kolejną klątwę...
Azazel chce dopaść Vorga, to jego największy wróg. Będzie teraz bardzo kombinował :>
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Scena z Naama mistrzowska. Jesteś okrutna, jak mogłaś im przerwać w takim momencie? Swoją drogą, podziwiam Azazela, że się opanował w takiej chwili. Dobry jest, skubaniec. xD
ahaha prawda? xD a tak bardziej serio pisząc, to strach jest skutecznym zmieniaczem nastrojów :>
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
"Twoje" piekło bardzo mi się podoba; fascynujące, piękne wnętrza. Same zdjęcia - no już nie będę się powtarzać w każdym poście. Ty wiesz.
oj wiem, wiem i dziękuję ;**
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
Oczywiście czekam z niecierpliwością na dalszy ciąg.
no to powiem Ci, że nie będziesz musiała czekać długo :3
wczoraj wieczorem dostałam takiego kopa, że w dwie i pół godziny napisałam prawie cały, kolejny odcinek O.O
aż sama się sobie dziwię...
Cytat:
Napisał Malin Zobacz post
A bardzo chętnie. Poproszę poradnik pt. "Jak robić mistrzowskie zdjęcia". To jest trudna sztuka Rudzielcu, uwierz mi. Może Tobie przychodzi to naturalnie, ale niektórzy (czyt. ja!) mają z tym problem. Nie wszystkiego można się tak po prostu nauczyć. :<
nie no, powiem Ci szczerze, że to nawet dla mnie nie jest takie proste, żartowałam sobie wczoraj
czasami męczę się przy jednej fotce po 15-20 minut i w tym momencie sobie nie żartuję
np. przy TYM zdjęciu musiałam użyć kilku OMSP, by Juri wyglądał jakby rzucał się na Marco, a i tak nie wyszło mi dokładnie to, co chciałam... No a przy TYM również myślałam, że mnie szlag trafi, gdyż kilka razy musiałam zmusić Mei do całowania się z Chrisem, a dopiero za ostatnim razem uchwyciłam odpowiednie ujęcie
ale można się tego nauczyć, bo ja się tego uczyłam przez ostatnie dwa lata :3
poradnik mówisz? w tym poradniku nie byłoby pewnie nic nowego, no ale mogłabym pokazać kilka swoich sztuczek ułatwiających robienie zdjęć

a tak w ogóle to jeśli chodzi o fotki... xD

jak ostatnio zdjęcia robiłam, to przy wejściu na parcelę wyskoczyło mi coś takiego xDD biorąc pod uwagę, że w FS Nick ma IQ ponad przeciętną i jest niezłym mózgowcem, to myślałam, że padnę ze śmiechu jak to przeczytałam

dziękuję za opinię :3
jeśli w najbliższym czasie pojawi się 3-4 komentarze, to dodam odcinek jeszcze w tym tygodniu
__________________
Mój profil na WATTPAD

Ostatnio edytowane przez rudzielec : 03.05.2012 - 00:26
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.05.2012, 22:16   #252
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Naama <3
Uuuuu.. To Nick będzie miał przekichane ^^ (mina z ostatniego zdjęcia mówi sama za siebie) Nie tylko on... Myślę, że Len rozniesie całe to towarzystwo i mam nadzieję, że zabierze Vorga do jakiegoś cudotwórcy. Tylko kogo.... Może Istar xD taaak..to miałoby sens, ale zrobiłby się dobry.
Zaczynam lubić Sunsum. Stała się ludzka? Niemożliwe. To trochę dziwne, żeby zakochała się w Lenie. Może teraz, gdy on jest już demonem będzie jakieś weselicho xD zastanawiam się tylko jak zmienia się w Erin zabiła ją i "ubiera się" w jej zwłoki czy jak?

Tak Sunsum, to jest właśnie przeklęta Biblia, która otwiera się zawsze, gdy temu nikczemnemu demonowi grozi śmierć.

Mam nadzieję, że nic mu nie będzie. Chyba Len nie zajmie jego miejsca? To byłoby dziwne...Vorg bez Vorga

"Pikantna" scena była boska biedna Naama. Jak mógł ją tak potraktować. Co za egoista i cham Ale sobie wybrała moment na przekazanie informacji ^^ nie ma co...

Ucięłaś w chamskim momencie ale dobrze, że masz już następny odcinek <zaciera ręce>
Zdjęcia są genialne <3 szczególnie te w piekle. Takie klimatyczne. Nawet nie przypominają simsów.
Czekam, czekam na więcej!
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.05.2012, 16:02   #253
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

No, no zaczyna się dziać. Dawaj ten odcinek. Ciekawość mnie zżera.
Nie krzywdź Vorgusia
Desire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.05.2012, 16:36   #254
vampiresoul
 
Avatar vampiresoul
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Skąd: Huelva [España]
Płeć: Kobieta
Postów: 37
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

kolejne dobre fotostory twojego autorstwa najpierw wpadłam na Belle Rose, a teraz Vorg. jednego dnia przeczytałam 15 odcinków jakie dodałaś, tak mnie wciągnęło ^^
z utęsknieniem wyczekuje kolejnej części oby była równie dobra jak poprzednie ;d
__________________
what would you ask if you had just one question?
vampiresoul jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.06.2012, 21:39   #255
Lexi
 
Avatar Lexi
 
Zarejestrowany: 09.04.2010
Skąd: Wyspa Demonów
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 113
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Nareszcie nadgoniłam i jestem już na bieżąco. Oczywiście strasznie mnie ciekawi wygląd twarzy Lena, coś ty mogła mu zrobić Nie mogę doczekać się następnej części. Vorg musi przeżyć inaczej fotostory nie miałoby najmniejszego sensu.No i zastanawia mnie czy może Len będzie z Sunsum, to takie moje małe przemyślenia Czekam na ciąg dalszy z niecierpliwością
__________________


One hell of a butler <3
Lexi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.07.2012, 13:56   #256
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Cytat:
Napisał rudzielec Zobacz post
do Vorgusia też dawno nie zaglądałaś, a ja ciągle czekam na Twój komentarz
Przepraszam, ale jakoś ostatnio na nic nie mam ochoty...

Ale lepiej późno niż w cale. Prawda?

Ale mam nauczkę, bo nie wiedziałam, że ten odcinek będzie aż tak ciekawy - szczególnie końcówka

No to lecę:

W scenie z Naamą i Azazelem widzę nawiązanie do scen z BR

Przemiana Lena postępuje. Na reklamie jakoś mnie nie przeraziło jego nowe oblicze, ale może jak pokażesz je w całej okazałości, to się pode mną nogi ugną

Ciekawi mnie, czy doprowadzisz do momentu, w którym przemieniony Len zabije Nicka - ot taka niewinna ofiara

A propos Nicka - rozwaliłaś mnie tą dodatkową fotką z gry W sumie to by do niego pasowało - głupi jak but i bezmyślnie wykonuje rozkazy

Ok, mam nadzieję, że ilość komentarzy jest odpowiednia i niedługo wstawisz nowy odcinek. Tym razem możesz mnie wyrzucić ze znajomych, jeśli za późno wstawię komentarz

[...]ciężkie stalowe drzwi, na które w tej chwili spoglądał, sprawiały wrażenie, jakby również się na niego patrzyły. - bez 'się'.

Nick usiadł po drugiej stronie drzwi i oparł się o nie głową. - oparł o nie głowę.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.07.2012, 16:18   #257
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Wiem, że niektórych to pewnie zszokuje, ale długo się nad tym zastanawiałam i teraz jestem pewna swoich słów. Od dawna nic nie wstawiałam do tego tematu i przykro jest mi powiedzieć, że kolejny odcinek się nie pojawi.
Niektórym może się to wydać śmieszne, ale postanowiłam spróbować wydać Vorga i bynajmniej nie jest to żart.
Większość rzeczy, które przeczytaliście we wszystkich umieszczonych dotąd odcinkach będzie zawarta w nowej, bardziej rozbudowanej i ulepszonej wersji nad którą aktualnie pracuję.
Przepraszam wszystkich czytelników, że tak nagle wyjechałam z czymś takim, ale jest kilka osób które wciąż namawiają mnie żebym spróbowała rozbudować to opowiadanie i zrobić z tego grubą książkę. Czy się uda? Nie wiem, ale bardzo wysoko postawiłam sobie poprzeczkę i mam zamiar zrobić z tych wypocin coś naprawdę niezwykłego, na miarę swoich możliwości.
Dlatego mam nadzieję, że mnie zrozumiecie, choć na pewno nie będziecie zadowoleni, że nie przeczytacie dalszych losów bohaterów tegoż FS.

Jedyne co mogę obiecać, to że jeśli nie uda mi się tego wydać, to wrócę z Vorgiem z powrotem na forum.
Oczywiście tego tematu nie mam zamiaru kasować, no ale niestety nie będzie kontynuowany.

Dziękuję wszystkim za uwagę
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.08.2012, 22:20   #258
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 867
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

No cóż, nie powiem, że nie jestem zaskoczona, ani że mnie to nie obchodzi, bo akurat "Vorg" jest jednym z moich ulubionych opowiadań i z niecierpliwością czekam na jego dalsze części. Jednakże nie będę Cię błagać, byś zmieniała swoją decyzję, bo jeśli jest szansa, że uda się go wydać, to po prostu nie można takiej okazji zmarnować. Rozbudowanie fabuły jest bardzo dobrym pomysłem, bo sposób, w jaki to wszystko stworzyłaś (całą rzeczywistość "Vorga", postaci, miejsca, demonologię) naprawdę robi wrażenie i szkoda by było, aby potraktować to po macoszemu i opisywać tylko ogólnie. To opowiadanie naprawdę zasługuje na to, by się nim zająć, dopieścić go i stworzyć z niego całkiem pokaźną lekturę.
Ja całym sercem Ci kibicuję i mam nadzieję, że Ci się powiedzie. Naprawdę chciałabym kiedyś trzymać w ręku książkowe wydanie "Vorga", a z Twoim osobistym podpisem i dedykacją to już w ogóle marzenie
A jeśli nawet Ci się nie powiedzie (odpukać!), to zawsze możesz wrócić tutaj, gdzie masz cały czas wiernych fanów swojej twórczości
Pozdrawiam.
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2012, 22:06   #259
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg


To super. Życzę Ci tego z całego serca, żeby jakieś wydawnictwo zainteresowało się Vorgiem. Oczywiście szkoda, że nie poczytamy sobie dalszych losów, ale perspektywa trzymania kiedyś w rękach książki jest interesująca Jeśli ją wydasz to pewnie kupię ^^ Powodzenia
Podoba mi się pomysł Malin z dedykacją i autografem ale jakim sposobem to zrealizować już widzę jak dostajesz stos książek pocztą od forumowiczów z zapytaniem o podpis xD
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.12.2012, 18:43   #260
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Vorg

Że co??? Nie no, proszę Cię ruda, ja tu wchodzę z nadzieją, że od kiedy tu nie zaglądałam pojawiło się dużo docinków, a tu taka niespodzianka!
Przykro mi, że nie poznam dalszych losów, ale mimo wszystko cieszę się, że pojawiła się dla Ciebie wielka okazja. Trzymam kciuki!
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
belle rose, rudzielec, vincent and marco, vorg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023