Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.04.2011, 19:56   #1
tofix
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Starzenie się postaci [z kodami]

Mam problem, otóż gram sobie rodzinką na kodzie "aging off", tradycyjnie aby się dłużej pobawić (po prostu jakoś granie pokoleniami mnie nie kręci).

Teraz zrobiłem i dziecko, szast prast i jest, ale jest i problem:

1. Czy dziecko kiedykolwiek wyrośnie z niemowlaka na "aging off" ? Pytam, bo nie wiem czy nie jest on liczony jako postać niezależna (w końcu wybrać go się nie da) i kod na niego nie działa.

2. Czy jest możliwość "postarzenia" go jakimś kodem, czy ogólnie jakimś sposobem? Sim modder nie działa, zadanie znika z listy tuz po pojawieniu się.

3. Czy da się jakoś... podstawić zrobione przez siebie dziecko do adopcji (tyle że właśnie już jako postać na dalszym etapie życia)

4. Czy da się "odmładzać" simy kodami? Nie chodzi mi o skakanie pomiędzy etapami sim modderem, ale odejmowanie upłyniętych dni, wiem o eliksirze z nagród aspiracji ale on się szybko skończy, a mi BARDZO ZALEŻY aby wciąż grać tymi samymi postaciami które się nie starzeją. Jakiś mod też by wchodził w grę, jeśli ktoś zna to byłbym wdzięczny za link.

Z góry dzięki za wszystko co ktoś tu naskrobie.

PS. Obecnie gram w simsy z dodatkami Zwierzaki, Nocne życie, Własny biznes i 4 pory roku. Żadnych innych modów etc.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.04.2011, 02:05   #2
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Starzenie się postaci [z kodami]

Spróbuj "AgeSimsCheat on" - nie pamiętam, czy wystarczy kliknąć na sima, czy trzeba klikać z shiftem, ale dodaje on opcję "Set Age" i możesz wtedy wybrać Simowi wiek np. dziecka, albo nastolatka.
Jak się mały sim źle uczy, albo chodzi głodny i brudny to zabiera go opieka społeczna i wtedy jest szansa, że następnym razem dostaniesz to dziecko w adpopcji.
Długość życia sima można zmieniać za pomocą "Insimenatora", który ma opcje dostępne po polsku.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 02.04.2011, 21:25   #3
tofix
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Starzenie się postaci [z kodami]

Hm, ten Insimenator mnie interesuje, ale co z jego instalacją kiedy w ogóle nie ma folderu "Downloads"? Stworzyłem go, ale nic się nie zmieniło, mimo że wszystko wg. instrukcji zrobiłem.

PS. Czyżby z godziną serwera było coś nie tak?
 
stare 03.04.2011, 04:43   #4
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 5,153
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Starzenie się postaci [z kodami]

Czyżby Czyżyk?
Jeżeli chodzi o downloads, to sprawdź proszę wszystko dokładnie, bo czasami drobna literówka wszystko miesza.
W 2 nie ma takiego wielkiego problemu z dodatkami. Może musisz ustawić w ustawieniach gry, by pokazywało zawartość zmodyfikowaną? Ale do tego jest gdzieś tu przyklejony temat
Poza tym, Inseminator jest dostępny "wszędzie" - jak klikniesz na simie, na pustym kawałku podłogi itp. Cyba że ściągnąłeś wersję "OBJ" wtedy chyba można znaleźć go w elektronice.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 03.04.2011, 08:52   #5
tofix
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Starzenie się postaci [z kodami]

Problem rozwiązany, starczyło ściągnąć go z jeszcze innego źrodła

To zaspokaja wszystkie moje potrzeby, dziękuję i temat do zamknięcia.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023