Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.12.2013, 23:28   #301
felipe312
 
Avatar felipe312
 
Zarejestrowany: 01.12.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 41
Reputacja: 10
Sad Problem z zapisaniem

Witajcie. Odkąd zainstalowałem dodatki Nie z tego świata i Skok w przyszłość, nie mogę zapisać swojej gry w Oasis Landing. Ciągle jest Zapisuję ... i tak bez końca. Dodatki posiadam oryginalne. Dysk defragmentuję, regularnie czyszczę folder Sims3, mam mody nRaasa Saver, Traveler, GoHere, Decensor, MasterCOntroller, Overwatch. Grę uruchamiam przez 3booter i FPS limiter.
POMOCYY ;C
felipe312 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 05.02.2014, 17:53   #302
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Witajcie, przychodzę z problemem...
[IMG]http://i62.************/of8tqq.jpg[/IMG]

Czy ktoś może coś na to poradzić? MasterController co jakiś czas podaje mi komunikat treści "Script Error <imię i nazwisko Sima>" nie ważne w u jakiej rodziny się znajduję. Wchodzę do tej rodziny u której coś jest nie tak i widzę, że Sim - ta mała dziewczynka na rękach u mamy- jakby wyszedł z siebie Simka podniosła tę małą ale jej nieruchoma kopia została na podłodze. Chciałam pójść po najprostszej linii i usunąć tę kopię Sima ale nie mogę tego zrobić. Kiedy chwytam narzędziem ręki tą Simkę mogę ją skopiować miliony razy...
Tak działo się jeszcze z jednym dorosłym Simem - ojcem tej małej, wszystko w tej jednej rodzinie i tylko na tej parceli. Chociaż nie, nie wiem czy to ma znaczenie ale co do tego dorosłego Sima z którym miałam taki sam problem jak ten widoczny na zdjęciu -później jego klony (tylko imiona i nazwiska zmienione) były np. właścicielami lokali itp. Czy można jakoś uratować tę rodzinę?
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.02.2014, 12:10   #303
Jakly
 
Avatar Jakly
 
Zarejestrowany: 03.01.2014
Skąd: Kozienice/Radom
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z zapisaniem

Cytat:
Witajcie. Odkąd zainstalowałem dodatki Nie z tego świata i Skok w przyszłość, nie mogę zapisać swojej gry w Oasis Landing. Ciągle jest Zapisuję ... i tak bez końca. Dodatki posiadam oryginalne. Dysk defragmentuję, regularnie czyszczę folder Sims3, mam mody nRaasa Saver, Traveler, GoHere, Decensor, MasterCOntroller, Overwatch. Grę uruchamiam przez 3booter i FPS limiter.
POMOCYY ;C
Spróbuj przenieść gdzieś z folderu z zapisem twojej rodzinki pliki z końcówką "package" i wtedy wejdź do gry i spróbuj zapisać. U mnie zadziałało.

Ostatnio edytowane przez Jakly : 16.02.2014 - 18:22
Jakly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2014, 08:32   #304
natka1641
 
Zarejestrowany: 01.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 1
Reputacja: 10
Post The Sims 3

Hej
Potrzebuję pomocy,a mianowicie :
Po zainstalowaniu gry THE SIMS 3,gdy próbuję ją włączyć,pojawia mi się taki
komunikat :

Sims3Launcher has encountered a problem and needs to close.
We are sorry for the inconvenience.
If you were in the middle of something,the information
you were working on might be lost.
Please tell Microsoft about this problem.
We have created an error report that you can send to help
us improve Sims3Laucher.
We will treat this report as confidential and anonymous.

Proszę o pomoc,Pozdrawiam
natka1641 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.05.2014, 15:47   #305
Klara712
 
Zarejestrowany: 23.02.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Witam
Moim problemem jest to, że gra długo się zapisuje i w efekcie nie zapisuje się wcale. Próbowałam już zapisywać ją jako Zapisz i Zapisz jako, ale z takim samym efektem. Muszę wyłączyć ją ,,awaryjnie" w trakcie zapisywania i tracę rozgrywkę. Problem pojawił się nagle i nie wiem z czego wynika. Dzieje się tak cały czas nieważne czy zagram godzinę czy minutę. Cała gra i dodatki są oryginalne, nie mam żadnych obiektów z internetu czy ze store. Bardzo proszę o pomoc!
Klara712 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.05.2014, 18:19   #306
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Klara712 - czy Twój komputer na pewno spełnia wymagania gry? Może masz za mało RAMu?

Czytałam też by przy zapisie używać nazw nie zawierających cyfr i innych znaków poza literami (np. myślników, spacji, kropek, przecinków itp).
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 15.05.2014, 20:39   #307
Klara712
 
Zarejestrowany: 23.02.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Gram na tym samym komputerze praktycznie od początku, więc to chyba nie to. Zapis miał w nazwie jedynie nazwę miasta, nic więcej. Stworzyłam nową rodzinę i tu problemu nie ma. Czyżby tamten zapis był wadliwy? Czy za bardzo rozbudowany? Ma to jakieś znaczenie?
Klara712 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2014, 09:58   #308
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Tak, ma. Nowe zapisy zajmują mniej miejsca. A jak grasz już od dłuższego czasu na jednym to się psuje - ja też tak miałam - nie mogłam wrócić rodzinką z wakacji i byłam zmuszona wykasowac zapis.
Może przenieś rodzinkę do skrzyni rodzin (samą lub z domem) i zacznij nią grać nowym zapisem.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2014, 11:17   #309
Klara712
 
Zarejestrowany: 23.02.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 30
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: rozwiązanie problemów ze źle działającą grą

Niestety ostatecznie zapis straciłam i stworzyłam sobie nową rodzinę. Dziękuję za radę na przyszłość będę wiedzieć jak to rozwiązać
Klara712 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.05.2014, 20:54   #310
underbluemoon
 
Avatar underbluemoon
 
Zarejestrowany: 16.05.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Post Problem z Pose Playerem! Prosze o szybką pomoc

Mianowicie mam problem z Pose Playerem jak w temacie. Polega on na tym że nie ma go w grze. Próbowałam wszystkiego, od ponownego pobrania go modthesims i wsadzenia go znowu, po znalezienie innego pose playera który też nie działał. Miliony razy pobierałam rozpakowywałam ten z mod the sims i nadal nic. Zmieniłam metode wrzucania plików package ze starej na nową, również nic.
Proszę kogoś o jakąś kolejną pomysł na zadziałanie, w ogóle pojawienia sie w grze. i jeśli ktoś też tak miał to prosze sie podzielić instrukcją poradzenia sb z tym.
underbluemoon jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
karnacje, simowie błąd, suwaki, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 46 (0 użytkownik(ów) i 46 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023