Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.07.2009, 15:16   #1
rocktechnika
 
Avatar rocktechnika
 
Zarejestrowany: 01.12.2008
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 205
Reputacja: 10
Post Sim zaginął :O

Długo obyło się bez błędów, a teraz jakaś choroba moje Simy opanowała...

Mam sobie dom, w domu tym było 7 Simów. Jeden z nastolatków (Michał) tuż po urodzinach przeprowadził się do domu swojej narzeczonej (grałam nią i poprosiłam Michała o wprowadzenie się). Tamtym pierwszym domem, przez jakiś czas nie grałam i trochę nie wiedziałam, co się tam dzieje. Ok, dziś wchodzę i... Maks (brat Michała) zaginął! Dosłownie... Jest w drzewie genealogicznym rodziny, co widać tutaj (drzewo jego matki, wcześniej było widać jedną cechę Maksa [Zły]):

Nie mogę do niego zadzwonić, nie ma go w ogóle w kontaktach :


Ktoś wie, jak go odnaleźć?
__________________
Nauka latania w trakcie spadania...
rocktechnika jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.07.2009, 15:37   #2
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

A może po prostu umarł?
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline  
stare 15.07.2009, 15:46   #3
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

A może zaproś go do rodziny? Kiedyś mi też zaginęła simka i zaprosiłam ją do zamieszkania inną simką.
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 15.07.2009, 19:07   #4
Natala005
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

Mam taką prośbę. Gram w The Sims 3 zaledwie od kilku dni i jestem załamana. Nie wiem, może jestem aż tak głupia, by nie pojąć jednej sprawy. Otóż mam problem z umieszczaniem rodzin. Tworzę nową rodzinę, kupuję jej dom, wprowadzam, gram ale już przy kolejnym włączeniu gry, tej rodziny nie ma. Jestem przez to skazana na granie rodzinami stworzonymi przez producentów. Jak mam to zrobić, by moi Simowie nie znikali, by mieli stworzonych przeze mnie sąsiadów? Jak ich wprowadzać do domów? Tam gdzie wprowadzam rodziny, domy stoją później puste... Proszę o pomoc
 
stare 15.07.2009, 19:38   #5
Chantelle
 
Avatar Chantelle
 
Zarejestrowany: 17.02.2008
Skąd: Wonderland
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 438
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

A zapisałaś grę?
Chantelle jest offline  
stare 15.07.2009, 23:19   #6
rocktechnika
 
Avatar rocktechnika
 
Zarejestrowany: 01.12.2008
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 205
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

Cytat:
Napisał Giovánni Zobacz post
A może po prostu umarł?
Właśnie nie Jakby umarł, to byłby takie szary na avatarku, a nie kolorowy. Najdziwniejsze jest to, że jego siostra, która już założyła swoją rodzinę (z Michałem Kawalerem), też zniknęła!

Cytat:
Napisał Björk Zobacz post
A może zaproś go do rodziny? Kiedyś mi też zaginęła simka i zaprosiłam ją do zamieszkania inną simką.
Bardzo chętnie bym tak zrobiła, ale tych Simów nie ma na żadnej liście kontaktów - ani w telefonie, ani w zakładce znajomi. Istnieją tylko w drzewie genealogicznym jako żyjący członkowie rodzin.

Przy okazji mam takie pytanie: (pomijając dziwne zrządzenia losu) zmarły mi dwie dziewczynki [szkoda, że nie ma wspomnień, bo nie wiem, co się stało...], ale nigdzie nie ma ich nagrobków i na cmentarzu też nie mogę nic zrobić. Czy nagrobki da się jakoś odzyskać? Chociaż duchy chciałabym mieć...
__________________
Nauka latania w trakcie spadania...
rocktechnika jest offline  
stare 16.07.2009, 13:59   #7
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

A czytałaś regularnie gazetę? Może zwyczajnie sie wyprowadzili z miasta.
Mamełe jest offline  
stare 16.07.2009, 15:06   #8
claudia_o
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

Cytat:
Napisał Natala005 Zobacz post
Mam taką prośbę. Gram w The Sims 3 zaledwie od kilku dni i jestem załamana. Nie wiem, może jestem aż tak głupia, by nie pojąć jednej sprawy. Otóż mam problem z umieszczaniem rodzin. Tworzę nową rodzinę, kupuję jej dom, wprowadzam, gram ale już przy kolejnym włączeniu gry, tej rodziny nie ma. Jestem przez to skazana na granie rodzinami stworzonymi przez producentów. Jak mam to zrobić, by moi Simowie nie znikali, by mieli stworzonych przeze mnie sąsiadów? Jak ich wprowadzać do domów? Tam gdzie wprowadzam rodziny, domy stoją później puste... Proszę o pomoc
A nie klikasz przypadkiem za każdym razem w 'nowa gra', zamiast 'graj'?
Jest jeszcze taki błąd w grze, który polega na tym, że znikają rodziny. Ja osobiście z czymś takim się nie spotkałam, ale poszukaj na forum, ponieważ zostało założonych już wiele tematów o tym. Podobno czasem pomaga założenie nowej planszy i granie właśnie na tej nowej.
 
stare 16.07.2009, 15:19   #9
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

Moze dużo plotkuj z innymi, to wtedy może się dowiesz czegos o nim? Może wyprowadził się z miasta?
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline  
stare 17.07.2009, 11:25   #10
Nieidealna
 
Avatar Nieidealna
 
Zarejestrowany: 08.01.2009
Skąd: z miasta.
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 606
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sim zaginął :O

No właśnie,teraz,kiedy można czytać plotki,można się dużo dowiedzieć o innych SimachA może pochodź trochę po mieście,może w końcu zobaczysz któregoś z tych Simów np. w parku czy na siłowni?
Edit:
Jest też taki kod,dzięki któremu Twój Sim może znać wszystkich Simów w mieście.Może kiedy go użyjesz,ci Simowie pojawią się w kontaktach?
Użyj kombinacji klawiszy CTRL+SHIFT+C i wpisz: testingCheatsEnabled true.(Bez tej kropki!)Przytrzymaj klawisz Shift i kliknij na skrzynkę pocztową.Wybierz "Chcę znać wszystkich!" czy coś w tym stylu.Potem poszukaj w kontaktach tych Simów i ich zaproś.Mam nadzieję,że pomogłam.

Ostatnio edytowane przez Nieidealna : 17.07.2009 - 12:09
Nieidealna jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023