Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.05.2012, 21:29   #111
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Melodia... <333

Powiem (eee... napiszę tak - wkurzają mnie trochę rodzice Sanae. Rzeczywiście, no ile można siedzieć w pracy? Rozumiem jej żal i rozgoryczenie, ma prawo się wściekać, tym bardziej, że inni zapracowani rodzice, poświęcają przynajmniej ten jeden dzień na wspólne spędzenie czasu z dziećmi. Dlaczego więc oni nie mogą zrobić tego samego? ;/ Czy naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak bardzo oddalili się od siebie? Że to, co pozostało, już nawet trudno nazwać rodziną? To Sanae robi za matkę i ojca dla Akiry, nie powinno tak być. ;/ Cieszę się, że im wygarnęła, ale szkoda tylko, iż mam wrażenie, że niewiele z tego wszystkiego do nich dotarło i tak naprawdę nadal nic się nie zmieni. Nie rozumiem Alice - z jednej strony no niby chce chronić córkę, ale z drugiej - jak ona chce to robić siedząc za biurkiem? Szczera rozmowa z córką na pewno by więcej zdziałała, tylko że nie wiem, czy Sanae chciałaby jej słuchać, one praktycznie nie mają już żadnego kontaktu.
No i nadal nie wiadomo, czym oni się tak naprawdę zajmują, kim są? Jakimiś pogromcami wampirów?
Standardowo, czekam na więcej. Mam nadzieję, że przerwy nie będą taaaakie długie...
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.05.2012, 21:39   #112
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Postaram się wrzucać odcinki szybciej, w miare mośliwosci. Sesja mi sie zbliża i może być ciężko
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.05.2012, 21:32   #113
Libby
Administrator
 
Avatar Libby
 
Zarejestrowany: 17.01.2006
Skąd: z kabiny F-14 Tomcat
Płeć: Kobieta
Postów: 3,431
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Wiesz, że jest cudnie . Szkoda, że bez Vinca, ale przeżyjemy .
Rodzice Sanae... no cóż... nie spisują się w roli rodziców. Doskonale pamiętam, czego się domyślałam, gdy pierwszy raz to czytałam . Teoretycznie też mają trochę racji, ale... jakim kosztem...
Akira jak zwykle najrozsądniejszy ze wszystkich .
Czekam na ciąg dalszy .
__________________
Libby jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 16:40   #114
Silver
 
Avatar Silver
 
Zarejestrowany: 23.05.2011
Skąd: Nowogrodziec
Płeć: Kobieta
Postów: 139
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

No cóż... rodzice Sanae coś ukrywają, ale nie wiem do końca co mieli na myśli. W ogóle przeszłość Alice wydaje mi się bardzo ciekawa i nie wiem dlaczego nie chcą powiedzieć prawdy córce. Skoro to miałoby ją ochronić to czemu nie?
Ale się wkurzyła bardzo dobrze, że w końcu wygarnęła im wszystko. Też bym tak zrobiła na jej miejscu. A Murai i Alice powinni się zastanowić nad swoim postępowaniem. Przecież to nienormalne.
Co do Lilith to można się domyśleć o jaką wersje chodzi Sanae niestety musi się trochę namęczyć z rozwiązaniem tej zagadki.
Już nie mogę się doczekać dalszej części i wyjaśnień, a najbardziej ciekawi mnie ta tajemnica ukrywana przez rodziców. Kiedyś nam za to podziękuje. Kiedy to wszystko się skończy, powiem jej kim jest.
no właśnie...to mnie najbardziej interesuje kim ona może być
Cytat:
Niestety policja utrudniała nam prace, więc nie mamy nic innego, poza tym skrawkiem.
Dochodzę do wniosku, że nie pracują w policji, bo współpracowaliby z nimi i nie narzekali, że tamci utrudniają im pracę. No chyba, że są w jakiejś innej jednostce. Coś wyżej postawione od policji.

No i co do jasnej ciasnej Shun robi w ich papierach on ma być tym mordercą czy ofiarą o,O czy ja nie umiem czytać ze zrozumieniem
Silver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 18:41   #115
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Matka Sanae jest dość... trudna. Z ojcem prościej można się dogadać i przynajmniej moim zdaniem jest w porządku ale wszystko w swoim czasie.
Shun mordercą? eeee gdzie tam ^____^
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.05.2012, 22:43   #116
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Fajny odcinek ^^ Nie wiem, jak mogłam go wcześniej nie zauważyć, no ale ;p
Ciekawe, dlaczego to właśnie Shun widniał na tych całych dokumentach. Przecież dobrze wiemy, że był on z Sanae. Poza tym ten gość, który ją gonił (hmm... a wtedy Shuna nie było), o ile dobrze pamiętam miął jasne włosy. Chyba, ze to mi się coś pokręciło.
Niemniej jednak sprawa wydaje się dziwna. Może ktoś go wrobił, albo coś? Znając możliwości... TYCH stworzeń.
Mam totalną pustkę w głowie, tym bardziej, że znowu pojawia się temat Alice - co więcej - ojca Sanae też. Kim oni (i ich córka) są? Jak zapewne się domyślasz, mam pewne przypuszczenia, ale wolę zostawić je sobie.
Szkoda, że nie ma Vinca, ale - jak mnie uprzedziła ruda - długo go nie zobaczymy (dzięki Ci wielkie, tak w ogóle <naburmuszona>)
Pozostaje czekać na next ;}
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2012, 08:19   #117
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Ale jak wrobić, kto wrobić? Po co wrobić? Prostrzego rozwiązania juz sie wymyslic nie da?
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2012, 13:57   #118
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Najwyraźniej mój mózg nie jest w stanie wymyślić nic prostszego. Jestem mistrzem w komplikowaniu najprostszych spraw.
W ostateczności, gotowa jestem uwierzyć, że Shun się przeobraża, czy coś No, albo próbuje doprowadzić Sanae do zawału, albo - co gorsze - sprawić, by wiecznie szukała pocieszenia w jego ramionach

Jeśli chodzi o wrabianie go... Być może Mark (albo ktoś, kto jak myślę, mógł mieć coś wspólnego z gonitwą) próbuje jakoś zatrzeć ślady po sobie. Wiesz, o co mi chodzi.

Poczekamy, zobaczymy. Niech ktoś inny wymyśla jeszcze inne wersje ;p
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2012, 14:14   #119
Vipera
 
Avatar Vipera
 
Zarejestrowany: 17.07.2008
Skąd: Łodź
Płeć: Kobieta
Postów: 1,408
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

Nikt go nie wrabia. Po prostu podczas pościgu skaleczył się, koszulka mu się trochę porwała i ten własnie materiał znaleźni. Nie doszukuj się gmatwania tam, gdzie go nie ma
Vipera jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.05.2012, 14:56   #120
Kethael
 
Avatar Kethael
 
Zarejestrowany: 18.03.2011
Skąd: Sweet dreams
Płeć: Kobieta
Postów: 1,222
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Melodia Strachu

No chyba że tak -_-' Mam talent do doszukiwania się tego, czego nie ma, więc wiesz ;p
Miałam jeszcze kilka wersji w zanadrzu, ale żadnej podobnej do tego, co napisałaś.
Kethael jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023