Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.09.2012, 10:15   #1
panna_p
 
Zarejestrowany: 26.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 21
Reputacja: 10
Domyślnie Dom Torre Blanco

Przedstawiam Wam mój kolejny dom. Mieszka w nim młoda simka Eva. Zapraszam do oglądania i oceniania.

Dom z zewnątrz:











Rzut:



Przedpokój:







Salon:















Kuchnia:























Łazienka:

















Sypialnia:

















panna_p jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 11.09.2012, 11:09   #2
Cytryśnia
 
Avatar Cytryśnia
 
Zarejestrowany: 10.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 892
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dom Torre Blanco

No to tak,

1. Bryła i ogród w ogóle mi się nie podobają, dom zasłonięty tym płotem, a cegły sprawiają że wygląda jakby mieszkał tam bandyta a ogród strasznie ponury
2. W przedpokoju żyrandol jest na wysokości klamki ! Jak on tamtędy chodzą?!
3. Salon ładny, nie mam zastrzeżeń
4. Kuchnia może być tylko te krzesła.... Porażka.
5. Łazienka nie specjalna, i zastanawia mnie jak oni spłukują wodę w toalecie
6. Sypialnia wyróżnia się tym czerwonym, cały dom jest czarno-biały a ta sypialnia tak emituje czerwienią -.-
Podsumowanie - są detale które mi nie pasują. Jest to kolejny dom w czano-białych barwach, dawno nikt nie stworzył czegoś kolorowego, dom średnio mi się podoba, nie chciałabym tam mieszkać szczególnie z takim ogrodem.

ocena - 4/10
__________________
Majestatyczność
Cytryśnia jest offline  
stare 11.09.2012, 14:12   #3
Unknown_Girl
 
Avatar Unknown_Girl
 
Zarejestrowany: 28.03.2010
Skąd: Wyspy
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 166
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Torre Blanco

Moze i troche ponury, ale ogolnie mi sie podoba, najbardziej salon i sypialnia. Z zewnatrz juz troche gorzej bo za ciemno.
Ogolnie dam 8/10


------------------
Witam po dlugiej przerwie, przepraszam za brak polskich znakow.
__________________

Unknown_Girl jest offline  
stare 11.09.2012, 14:36   #4
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dom Torre Blanco

Bryła i otoczenie są tragiczne ;d W ogóle jaki jest sens ogradzać dom od przodu Nie lepiej było zrobic ogród z tyłu domu? Zmarnowałaś tylko wolną przestrzeń. Bryła wygląda jak bunkier. Dziwi mnie, że nie dodałaś okien u frontu. Dach ma zbyt niski kąt nachylenia, cegła nie powinna pokrywać całego budynku.

Natomiast wnętrza również niespecjalne. Jest albo zbyt mdło, albo zbyt wzorzyście.
W kuchni powinny się znaleźć płytki, a nie parkiet. Jeżeli już, to taki sam, który użyłaś w salonie.
Duży pokój jest bez wyrazu, sypialnia to moim zdaniem porażka - ten wzór zupełnie nie pasuje.
Zdecydowanie najlepiej spośród wszystkich pomieszczeń wypada łazienka

Ocena: 4,5/10
 
stare 11.09.2012, 16:33   #5
FresH
 
Avatar FresH
 
Zarejestrowany: 02.05.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 231
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Torre Blanco

Faktycznie, bryła nie za ciekawa, ogród też nie powala (w sumie to nie wiem czy 2 drzewka i pare kwiatków można nazwać ogrodem). No i do tego ciemna cegła pokrywająca cały budynek, nie wygląda to za dobrze. :c

Jeżeli chodzi o wnętrza, to tutaj jest już duuużo lepiej. Podoba mi się przedpokój. Jest mały, ale przytulny i zachęca do zwiedzania pozostałych pomieszczeń. Nie pasuje mi tylko ten fotel, ale to mały szczegół.
Salon również prezentuje się całkiem dobrze, podobają mi się meble. Dziwnie zaś wyglądają te zasłony. o.o Są zbyt obszarne jak na gabaryty tych okien. No i brakuje mi telewizora. ;c Nie lubię też tego dywanu. Na twoim miejscu walnąłbym taką samą podłogę, co masz w kuchni i dał jakiś fajny, jasny dywanik.
Kuchnia wg mnie jest najlepszym pomieszczeniem w tym domu. ^^ Zmieniłbym jedynie pokrycie ścian, bo ta biel z deczko przytłacza.
Do łazienki natomiast wniósłbym jakiś kolorowy akcent, bo jest jakoś tak ponuro, ale ogółem nie wygląda to źle. Nie podoba mi się tylko ta wanna, wkurza mnie ta nienaturalnie błękitna woda X.x
Sypialnia również nie jest zła. Widać, że chciałaś ożywić to wnętrze. I faktycznie, udało Ci się. Może jest trochę za pstrokato, ale to i tak lepsze od nudnej szarości.
Nie mogę zdzierżyć jedynie tego oczoje*nego krzesła i lustra. >.< W ogóle mi to tam nie pasuje...

Podsumowując, wnętrze jest okej, natomiast bryła i ogród są nie do zaakaceptowania. Dlatego moja ocena to 5,5/10.
FresH jest offline  
stare 28.11.2012, 19:54   #6
alpherainn
 
Zarejestrowany: 16.07.2012
Skąd: gdzie diabeł mówi dobranoc
Płeć: Mężczyzna
Postów: 161
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Torre Blanco

Bryła to jedno wielkie nieporozumienie. Nie za ciekawa i ogólnie niczym nie "urzeka"
Ogród też nie jest ładny, zapewne z powodu ułożenia roślin.
Zbyt wysokie ogrodzenie.
Tak jak napisali poprzedni. Ja tylko dodam, że żyrandol to całkowita porażka.
W łazience kibelek taki nie-kibelkowy
W sypialni jest dość dużo czerwonego.
Reszta w miarę, ogólnie style nie są połączone a więc lepiej.

3,5/10
alpherainn jest offline  
stare 02.12.2012, 12:33   #7
Séverine
 
Avatar Séverine
 
Zarejestrowany: 22.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 156
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dom Torre Blanco

Bryła - nie podoba mi się. Taki zwyczajny klocek, do tego ten masywny płot nie pasuje. Myślę, że te drzewka o wiele lepiej by wyglądały bez roślinek wokół nich.
Przedpokój - żyrandol nie jest za nisko? Przecież przy wejściu trzeba by go mijać. Nie podoba mi się to ,,krzesełko" w rogu, co do reszty, nie mam zastrzeżeń.
Salon - krótko rzecz ujmując, fajny
Kuchnia - podłoga mi się nie podoba. Jakoś panele nie pasują mi do kuchni. Meble są niedopasowane kolorystycznie, wszystko jest utrzymane w bieli i szarościach a tu nagle drewno.
Łazienka - jedyne co mi się nie podoba to ten dywanik, reszta OK.
Sypialnia - te kolorowe akcenty mi tutaj nie pasują.

7/10 bo bryła jest naprawdę kiepska.
__________________
Siemanko.
Séverine jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023