Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.02.2005, 13:35   #11
HoUse_BabY
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

U mnie rzadko kiedy mam jakieś romanse n dłuższą mete.. przeważnie jest mąz i żona żyjący w zgodzie a ramonse mają (ale tylko czasami) przelotne chociaż czasami są wyjątki i moi simowie się rozwodzą
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 03.02.2005, 13:57   #12
Aithieel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miałem kiedyś simkę (juz nie zyje) która miała dzieci i wnuczkę ;d ta wnuczka miała chłopaka. I ta babcia romansowała z babcią chłopaka jej wnuczki xd. Romanse? Moja simka (ta sama ale kiedy była młoda) zakochała się w żonie swojego syna kiedy ona poprosiła ją o naukę sprzątania przez wykrywacz odcisków xd. I zakochała sie Kasandrze ćwir bo przez przypadek nacisnąłm przytuj romantycznie ;].
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.02.2005, 13:58   #13
maniaczka1
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Jak wygląda idealny romans w ts2?
-u mnie jest idealny romans hmm... to bylo tak; pewnego dnia moj sim Tiger Woods przywiozl z pracy kolezanke, TYLKO kolezanke. I tak zostalo. Dopiero gdy ja przywiozl n-ty raz, wtedy dostrzegl jej piekno po kilku barabara ona zaszla w ciaze. nie chccac nieslubnego dziecka (ale i Z MILOSCI) Tiger poprosil ja o reke a tuz przed narodzinami malej Anny sie pobrali. the end.
---
Jak była najpiękniejsza przygoda miłosna waszego sima?
te wszystkie pytanie wygladaja tak samo! j.w.

Jak wygląda u was byle jaki romansik?
byle jaki to ... ze sprzataczka. po flirtowaniu , gdy skonczyla prace, zaprosil ja do siebie. jak juz skonczyli bara bara to mu sie dopiero przypomnialo ze zona z tesciami byla pietro nizej

Czy lubicie romantycznych simów i długie romanse?
ja wole od razu zareczyny, slub i dzieci (1 lub 2)

Czy może numerek w jedną noc?
moj sim-tylko w chwilach slabosci

Co myślicie o parach homoseksualnych w simsach?
Tworze je czasem ale nie wtedy gdy gram na serio. bo u mnie granie w sims2 dzieli sie na gre powazna i niepowazna. w powaznej tworze WIELOWIEKOWA rodzine, wielkie drzewo genealogiczne itd a w niepowaznej rodzinie pelno ped...gejow itp ;/

Opowiedzieć możecie również o jakimś oryginalnym romansie...
wole nie =)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2005, 13:04   #14
Cocco
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Najpiękniejszy Simowy romans??
Ja mam same ślubne romanse.
Taki w którym simy ciągle się kochają... Jednej z moich patr się udało, inna przegrała.
są małżeństwem, ale jakoś nie chcę tam grać.
Jakiś czas temu, nawet nie chcieli się całować.
w tej pierwszej, sim rozwiódł się z żoną dla Jenifer, która będzie mieć
z nim chyba.. 5 dziecko (6 jeśli bedą bliźniaki)

Ostatnio edytowane przez Cocco : 04.02.2005 - 13:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2005, 15:00   #15
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No cóż, według mnie romans idealny to romans idealny, nie ma żadnych wyjątków. Zaczyna się od miłego zapoznania np. podczas wyrzucania śmieci idzie sobie drogą taka piękna Simka. No i czemu by do niej nie zgadać? Potem spotkania w domach, ewentualnie jakies wspólne wyjścia do parku. Po parunastu dniach znajomości spotkanie w domu faceta- kolacja, a po niej czułe słówka. Potem flirt. No a potem, w ramach rewanżu, kolacja u laski, z kilkoma miłymi pocałunkami... przy okazji nastepnego dnia proponujemy wprowadzkę i bach! Facio ma na głowie nie tylko siebie, ale i współlokatorkę. No i tyle. dzienie bara-=bara, jak mi się zachce to bobo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2005, 20:59   #16
Rapunzel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli o mnie chodzi to połowa romansów kończy się ślubem(kontkretnie jeden się skończył .Na 2 możliwe ).Żadnych par homoseksualnych nie mam,no i narazie nie planuję.Nie,żebym miała coś przeciwko związkom homo,bo mam jedną bieseskualistkę. Po za tym nie trawię simów,którzy chcą tylko romansować i mieć partnerów na jedną noc. Ale z nowu taki związek:zaręczyny,ślub,gromadka dzieci,małżonkowie wierni aż do śmierci jest po prostu nudny... :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2005, 08:45   #17
moniczka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja zawsze jestem monogamista lub monogamistka prawie zawsze to znaczy w jednym domu jestem wierna swojemu partnerowi, a tak to zawsze mam romanse, ale nigdy ze sprzataczka a fuj. i zawsze romansuje jak maz lub zona sa w pracy.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 12:16   #18
OlaSims2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Gdy ktoś jest żonaty i spotyka potajemnie sie z drugim
nie mam
Żona spotyka się z innym dy nie ma męża w domu ..........
tak
też może być
nie wiem co myśleć
Raz mąż został przyłapany na zdradzie (no wiecie kiedy)........
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 16:53   #19
Joniss
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ktoś już o tym pisał,a le ja też to powiem. Ja zawsze mam dwie rodziny, zaprzyjaźnione. W jednej jest dziewczynka w drugiej chłopiec. Znają się od urodzenia. W raz z nimi rośnie ich miłość. Nie romansują, są ze sobą na zawsze...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2005, 18:12   #20
AmazonkAA
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a ja lubie romantycznych simow :* Fajnie jest tak robic, ze plywaja razem w basenie w srodku nocy, ogladaja wspolnie gwiazdy, odpoczywaja wtuleni w siebie na lozku, przytulaja sie w jakuzzi itp itd
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Jak pozować ? Hunter666 The Sims 1: Rozszerzenia 9 30.06.2003 20:38


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023