Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.05.2014, 18:14   #1
Annairu
 
Zarejestrowany: 20.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 8
Reputacja: 10
Post Bardzo długi czas wczytywania

Witam. Piszę tutaj ponieważ ma to związek właśnie z tym dodatkiem. Mam w rodzinie dwóch młodych do wysłania na studia, kiedy to robię i włącza się ten ekran ładowania uniwersytetu simowego (ekrany interaktywne mam wyłączone) to na samej końcówce staje w miejscu i nie chce się ruszyć. Próbowałam z włączeniem, wyłączeniem gry etc, z resetowaniem simów nawet ale nic to nie dało. Kiedy wysyłałam jednego sima jakiś czas temu (teraz próbuje wysłać jego dzieci) to załadowało się normalnie, a jak wysyłam dwóch to już nie chce. Mam wszystkie dodatki oficjalne i jestem w stanie zrozumieć że może się długo wczytywać ale ponad 40 minut? Chciałam ich wysłać równocześnie bo studiowanie każdym simem osobno jest męczące.

Mam troche dodatków z internetu ale miałam je również przy wysyłaniu tego poprzedniego sima więc to raczej nie ich wina, z resztą sprawdzałam czy nie ma wadliwych i nic nie wykryło, większość moich dodatków to sims3.pack, packages są skompresowane i nie ma ich zbyt wiele.

Czy jest możliwe żeby była to wina kodu testingcheatsenabled true?
Nie mam żadnych modów ani nic z tych rzeczy.

Czy ktoś jeszcze spotkał się z czymś podobnym?

Bardzo nie chciałabym robić reinstalki...


EDIT: Próbowałam też wysłać jednego sima i jest to samo :/
EDIT2: Po chwilowej zmianie aktywnej rodziny w tym samym otoczeniu na jakąś randomowną udało mi się wysłać sima na studia, uniwerek się wczytał. Po powrocie do mojej rodzinki nadal jest to niemożliwe więc to moja rodzinka jest w jakiś magiczny sposób zbugowana tylko nie wiem jeszcze czemu.
EDIT3: Zmiana nazwy folderu EA żeby gra wygenerowała nowy też ni nie dała, ciągle z simami jest ten sam problem czy wyśle jednego czy dwóch. Przeprowadzka do innego domu nic nie dała, kody typu reset sim też nie. Jestem wściekła bo teraz się boję że następne pokolenia też nie będą mogły studiować, mam ochotę po prostu usunąć tą rodzinę i tyle, a szkoda mi ich troche :/

Ostatnio edytowane przez Annairu : 31.05.2014 - 22:19
Annairu jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.05.2014, 20:15   #2
Isabell
 
Zarejestrowany: 02.03.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 125
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bardzo długi czas wczytywania

Nie znam rozwiązania problemu, ale powiem ci, że to raczej nie jest wina kodu. Sama go używam często i nie miałam problemu.
Isabell jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.06.2014, 17:22   #3
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bardzo długi czas wczytywania

Spróbuj wysłać simy na studia, ale bez tych nieoficjalnych dodatków.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023