Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.08.2014, 07:16   #1661
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

@up, raczej nie może.

W stawach, akwariach i oczkach wodnych nie widać ryb. Na czystej grze, bez modów.
Jak rozwiązać ten problem?
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.08.2014, 09:50   #1662
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Powiem więcej, tą opcję wprowadza mod

Bindi - instrukcja.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2014, 15:05   #1663
LepkiePaluszki23
 
Zarejestrowany: 08.02.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 608
Reputacja: 41
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak zrobić recolor obrazu jakiegokolwiek? Byłbym wdzięczny
LepkiePaluszki23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2014, 16:34   #1664
izabela
 
Zarejestrowany: 10.08.2014
Skąd: Poznań
Płeć: Kobieta
Postów: 2
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Po ściągnięciu karnacji do TS2, te 4 podstawowe domyślne zamieniły się na te ściągnięte przeze mnie. Pousuwałam chyba wszystkie pliki karnacji z Downloads a i tak w grze mam te ściągnięte. Czy da się to cofnąć i mieć znów te oferowane przez grę?
izabela jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.08.2014, 18:04   #1665
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Jeśli uruchomienie gry bez Downloads będzie skutkować ciągłą obecnością zamienników, będziesz zmuszona grę przeinstalować.
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 13:07   #1666
Oaza
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Odebrałam wczoraj przesyłkę z NŻ, szczęśliwa zainstalowałam grę, stworzyłam hulakę, wprowadziłam go na Przedmieście i się bawiłam. Skorzystałam z usług Swatki i za pierwszym razem specjalnie dałam tylko połowę stawki. Z nieba spadła kucharka z akademiku, w którym mieszkają Damian Biedak i bliźniaczki (chociaż głowy nie dam, na 99% to ona). No okej. Po jakimś czasie zostawiłam hulakę w spokoju i weszłam właśnie do tych studentów. W akademiku okazało się... że są dwie kucharki. O.O Po kliknięciu na tę, z którą randkował mój Czaruś, pojawiły się m.in. opcje Wyproś -> (Imię kucharki) i Wyproś -> Wszyscy. Po wyproszeniu wszystkich ona i tak została, a druga kucharka grała sobie w szachy i około osiemnastej po prostu wyszła z parceli. Już się nie pojawiła. Do tego wszystkiego na samym początku talerze z przygotowanym jedzeniem nie miały w ogóle opcji jedzenia... Można było tylko wznowić przygotowanie albo posprzątać. Dopiero kiedy Damian to wszystko sprzątnął, kolejne potrawy rzeczywiście dało się jeść.

Rozpisałam się, ale chciałam dokładnie nakreślić sytuację. Teraz zastanawiam się, czy to po prostu moje Miłowo zaczyna się tak szybko sypać, czy to instalacja NŻ coś namieszała? W sumie jeszcze przed dodaniem NŻ brzuch będącej w ciąży Diny urósł tylko raz (od razu był największy) i już to mnie zastanowiło, ale myślałam, że może to jakiś jednorazowy błąd gry...

Btw. Czy to normalne, że po instalacji nowego dodatku niemowlaki w stworzonych wcześniej rodzinach leżą na podłodze obok kojca, a simowie mają anulowane czynności, które wykonywali?

EDYCJA
No pięknie, Andżelika Przyjemniaczek obgadywała pionowe kreski... >.>

Ostatnio edytowane przez Oaza : 12.08.2014 - 14:23
Oaza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 11:16   #1667
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Nie, to z kucharką to nic złego. Po prostu w momencie pojawiania się na parceli mieszkalnej "straciła" swoje funkcje jako NPC i dlatego została zastąpiona przez inną kucharkę w akademiku
Cytat:
Btw. Czy to normalne, że po instalacji nowego dodatku niemowlaki w stworzonych wcześniej rodzinach leżą na podłodze obok kojca, a simowie mają anulowane czynności, które wykonywali?
Tak, to jest zupełnie normalne

Tą Diną też bym się nie przejmowała na razie - nie wygląda to groźnie
Zresztą wspominałam gdzieś, że eaxisowe otoczenia są już na dzień dobry zepsute i że prędzej czy później szlag je trafi :p
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 13:41   #1668
Oaza
 
Zarejestrowany: 25.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 31
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Ufff, ulżyło mi, że NŻ niczego nie pokopało. Najbardziej martwiłam się, że może będzie trzeba od nowa instalować dodatek, bo Miłowo to dla mnie tylko taka zapchajdziura, choć nie ukrywam, że chciałabym tam jeszcze trochę pograć.
Cytat:
Napisał Liv
Zresztą wspominałam gdzieś, że eaxisowe otoczenia są już na dzień dobry zepsute i że prędzej czy później szlag je trafi :p
Właśnie dlatego nie przywiązuję się do tego Miłowa. Co prawda mam tam dwie szczególnie fajne rodzinki, ale jak skompletuję resztę dodatków, stworzę swoje otoczenie i nie sądzę, żebym miała wracać do tych gotowych.
Zdążyłam pograć jeszcze trochę w tym akademiku i już wszystko jest w porządku. Na Przedmieściu też nie mam żadnych problemów. Jeśli występują jakieś dziwne bugi, to tylko w samym Miłowie (pozdrawiam nastolatka, którego wcięło w autobusie szkolnym i z niego nie wyszedł, podczas gdy ojciec się wściekał, bo nie mógł przez niego wjechać na podjazd XD).


Mam jeszcze jedno pytanie, o którym wczoraj zapomniałam. Czym tak właściwie różnią się od siebie Zestaw Świąteczny i akcesoria Na Święta? Bardzo chciałąbym urządzać swoim simom Wigilię i Sylwestra, tylko nie wiem, które z tych dwóch powinnam wybrać. ^^
Oaza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 14:53   #1669
Venie1
 
Zarejestrowany: 12.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Re: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

można przenieść The Sims 2 z zapisanym stanem gry ze starego komputera na nowy ?
Venie1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 16:51   #1670
kalafjor
 
Avatar kalafjor
 
Zarejestrowany: 09.09.2007
Skąd: Santa Bożena
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,326
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi oraz problemy z gra

Pewnie, że można! Musisz skopiować folder EA Games (w moich dokumentach jest) na pendrivie albo jakoś inaczej na ten drugi komputer, ale samą grę musisz zainstalować od nowa.
kalafjor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
dorota, karetka, nowy dom, rzeczy z internetu, serial, youtube


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 21 (0 użytkownik(ów) i 21 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023