Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.10.2016, 00:30   #1
VillemoKitty
 
Zarejestrowany: 09.10.2016
Skąd: Grudziądz
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
ThumbsUp W życiu nie ma nic za darmo

Zapraszam na prolog.

PROLOG


Dzieciństwo ma ogromny wpływ na to, jakimi jesteśmy ludźmi w dorosłym życiu. Większość dzieciaków ma pełną rodzinę, kochających rodziców, z których biorą przykład. A co się dzieje, gdy takie dziecko nagle traci wszystko co było mu bliskie?

Taki los spotkał Arię Longaly. Okres dojrzewania dziewczyny był dla niej nieustannym pasmem upokorzeń i nieszczęść. Przeżyła rodzinną tragedie, szykanowanie w szkole. Cała ta sytuacja doprowadziła ją do próby samobójczej, która zakończyła się niepowodzeniem. Aria z powodu nadwagi nie potrafiła się zaakceptować. Nie miała wsparcia wśród rówieśników w szkole czy sierocińcu.

Punktem zwrotnym w życiu dziewczyny była przeprowadzka z małej miejscowości do Windenburgu.


Miało być łatwiej.

Miała być szczęśliwsza i zapomnieć o przeszłości.

Ale przeszłość nie chciała odpuścić.

Życie w samotności, z cienkim portfelem nie jest łatwiejsze.
Młoda kobieta oderwała się od toksycznego towarzystwa, ale nie uwolniła się od wspomnień. Jej stan psychiczny się poprawił. Zaczęła dostrzegać pozytywy życia, miewała szczęśliwe chwile. Miała dach nad głową, prace, którą lubiła, nie głodowała.
Powoli oswajała się z nową rzeczywistością.


Gotowała dla jednej osoby, druga strona łóżka była pusta. Aria była samotna. Pragnęła poznać kogoś z kim mogłaby dzielić życie, ale była zbyt nieśmiała z powodu tuszy.



Chciała o siebie zadbać, chciała zmienić swoje życie. Jedyną przeszkodą były węzły przeszłości.


***

Ostatnio edytowane przez VillemoKitty : 14.10.2016 - 13:17 Powód: dziwne problemy ze zdjęciami
VillemoKitty jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.10.2016, 00:20   #2
Księżniczka Mordoru
 
Avatar Księżniczka Mordoru
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Skąd: Escursione
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: W życiu nie ma nic za darmo

Twoje fotostory ma potencjał, jest jednak kilka rzeczy, o które bym je wzbogaciła. Dwa pierwsze akapity - aż się same proszą o rozwinięcie, wzbogacenie - dodanie chociaż kilku zdań. Podoba mi się psychologiczny aspekt Twego fs - mam nadzieję, że dalej też to atrakcyjnie pociągniesz - wierzę w Ciebie!
Same zdjęcia zawierają w sobie ten aspekt hmm.. samotności, pustki, szarości życia (nie mylić z nudą).
Czekam na kolejne odcinki!
__________________
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce...
Księżniczka Mordoru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.11.2016, 17:27   #3
Yuki
 
Avatar Yuki
 
Zarejestrowany: 19.07.2011
Skąd: z Afganistanu
Płeć: Kobieta
Postów: 660
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: W życiu nie ma nic za darmo

Jak na fotostory, to moim zdaniem troszkę za krótkie. Chociaż jako wstęp taka długość jeszcze ujdzie, ale w kolejnych odcinkach postaraj się o trochę więcej treści.
Jeśli chodzi o gramatykę i interpunkcję, to absolutnie nie mam się do czego przyczepić, widać, że posługujesz się poprawną polszczyzną. Ale niestety do przekazania czytelnikom jakiejś historii to trochę za mało. Twój tekst to głownie opis, stwierdzenie faktu. Żadna książka nie zaczyna się w taki sposób. To, co opisałaś w paru zdaniach, dałoby radę wypełnić pół książki. Popracuj nad opisami, szczególnie sytuacji. Zobaczymy w następnych częściach jak idzie Ci z dialogami
__________________
[IMG]http://i44.************/1z2jbzq.jpg[/IMG]

Yuki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023