Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.11.2011, 17:11   #1
*Lady*Sims*
 
Zarejestrowany: 07.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Taka historia

I, wstęp
http://forum.thesims.pl/showpost.php...35&postcount=1

II
http://forum.thesims.pl/showpost.php...2&postcount=20

III
http://forum.thesims.pl/showpost.php...1&postcount=28


Oto Vanilia Praline. To jej losy będą tu przedstawiane. Zachęcam zatem do lektury



Odkąd pamiętam do mojego szesnastego roku życia mieszkaliśmy z rodzicami w malutkiej kawalerce w małym miasteczku Twinbork. Nigdy nie działo się tu nic specjalnego.
Takie po prostu małe, nudnawe miasteczko... Tata pracował jako kierownik wydziału w małej firmie budowlanej, mama natomiast często pracowała w domu. Była tak zwanym „korektorem” tj. czytała mnóstwo książek i poprawiała ewentualne błędy pisarza. W naszym mieszkaniu zaczeła pracować niemal cały czas, gdy na świat przyszła malutka Kiss. To była dla Nas wszystkich szokująca nowina. Babcia wprost nie mogła się nacieszyć maleńką wnuczką. Ja, choc trochę się martwilam jak to będzie i jak się wszyscy pomieścimy, to rozwniez bylam szczesliwa. Cieszylam się na mysl o mojej siostrzyczce.



No i stało się. Kiss pojawiła się w naszym życiu. Ta mała niuńka maksymalnie zmienila Nasze życie. Było ciężej. Po szkole zaczełam chodzic do pracy, żeby mieć pieniadze na swoje wydatki. Byłam recepcjonistką w tutejszym SPA. Dodam, ze jedynym w mieście


Co mogę napisac o sobie? Dobra uczennica, świetne oceny. Mało czasu dla znajomych. Poza szkoła, praca, kolkiem muzycznym, na które zapisal mnie tata, dodam ze bez mojej wiedzy, zajmowałam się non stop mala Kiss lub domem. Chcialam w miare możliwości pomagac mamie. Na pomoc taty niestety nie moznabylo liczyc. Zafiksowal się totalnie na punkcie pracy i sportu. Pewnie to kryzys wieku średniego. Jedak, te jego ciagle delegacje, spotkania, przemowienia zaowocowały. Pewnego dnia tata przyszedł do domu z niesamowita wiadomością. Przeprowadzamy się do pieknego apartament owca do duzego miasta Brithport. Nie było mi szkoda ani szkoly, ani znajomych, niczego. Chcialam jak najszybciej pojechac do wymarzonego miasta pełnego możliwości i perspektyw. Chcialam być już w naszym nowym apartamentowcu ufundowanym przez firme taty. Już nie mogłam się doczekac kiedy będę mogla rozgościć się w moim wlasnym pokoju.




Moja historia w Brithport nie trwała jednak długo. Własciwie niemal wcale nie trwala. Pewnego wieczoru tata otrzymał telefon. Z uwagi na małą rentowość oddzialu oraz nieprzewidywalnie duza konkurencje, tate (a tym samym i Nas) Przenosza do Apple Town.



Pamiętam, że rodzice potem długo rozmawiali, aż w końcu usłyszałam swoje imie i przekazali mi te niesamowie newsy :/




Nie ukrywam, ze nie była to dla mnie dobra wiadomość. Mialam już kilku przyjaciol. Jednak najbardziej zal było mi pozostawiac Krisa.
Byliśmy niby przyjaciółmi, jednak była miedzy Nami pewna niepisana zasada. Byliśmy oddzielnie, choc tak jakby razem. Tylko o tym myślałam, gdy mama powiedziala ze czeka Nas kolejna przeprowadzka. Jak to będzie. Wówczas myślałam, ze świat wali mi się na glowe. Byłam załamana



Cały czas myślałam i zastanawialam się jak to będzie. Nie mogłam pohamowac swojej złości na to ze będę musiala pożegnać się z Krisem. Ale tak naprawde nie wiedziałam na kogo mam być zla. Bo gdzies tam na dnie mojej złości słyszałam glos mówiący, ze to nie wina ani moja ani rodzicow i ze chyba takie jest życie...





Zadzwonilam do niego, żeby przekazac te trefne wiadomości. Bardzo dlugo rozmawialiśmy. Na koncu zapytał czy może przyjechac, był srodek nocy, ale nie było to dla mnie wazne. Jak najszybciej tylko umialam, przebrałam się i czekalam. Czekalam na mojego przyjaciela.


Ostatnio edytowane przez *Lady*Sims* : 25.11.2011 - 16:05
*Lady*Sims* jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.11.2011, 17:17   #2
Rosari
 
Avatar Rosari
 
Zarejestrowany: 16.07.2011
Skąd: I'm closed in my own Wonderland ♥
Płeć: Kobieta
Postów: 202
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Taka historia

okeeeej ?
Nie wiem co o tym powiedzieć ?
Jak to zapraszasz do lektury, skoro nie ma czego czytać?
Zdjęcie w złym wymiarze, ale dobra jakość i ładna simka.
Trudno to nawet nazwać prologiem. Nie oceniam, nie ma czego.
__________________
Rosari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2011, 17:19   #3
*Lady*Sims*
 
Zarejestrowany: 07.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 29
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Taka historia

Spokojnie spokojnie, pierwszy raz tu działam. I nie moge rozszyfrowac, dlaczego zdjęcia nie widze, może pomożesz?
*Lady*Sims* jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2011, 17:26   #4
Rosari
 
Avatar Rosari
 
Zarejestrowany: 16.07.2011
Skąd: I'm closed in my own Wonderland ♥
Płeć: Kobieta
Postów: 202
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Taka historia

Już widać, w każdym bądź razie, ja widzę.
To zapewne dlatego że przy kodzie img w końcowym nawiasie była spacja ( [ /img] )
A ma być [/img]
__________________
Rosari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2011, 17:31   #5
Norellia
 
Avatar Norellia
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Skąd: kawaii kokoro 
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Taka historia

Cytat:
Napisał Rosari Zobacz post
okeeeej ?
Nie wiem co o tym powiedzieć ?
Z tym się zgadzam razem z Rosari. Simka ładna, może będzie spoko, no ale na początku jak się zakłada temat, to powinno być raczej coś na wzór prologu lub 1. rozdziału. Napisz coś a ocenię.
__________________
Twinkle Twinkle Little Star.
Norellia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2011, 17:31   #6
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 807
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Taka historia

Ale to jest zapowiedź. Zapowiedzi zamieszcza się tutaj
Żeby wkleić zdjęcie trzeba na imageshacku wziąć[jeśli masz konto] Link/kod bezpośredni i wkleić go tak jak zrobiłaś to w pierwszym poście : )
Tutaj przykład z pierwszego zdjęcia : [img ]http://img824.imageshack.us/img824/7295/screenshot2bj.jpg[/ img] bez żadnych spacji!
__________________
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2011, 17:40   #7
Norellia
 
Avatar Norellia
 
Zarejestrowany: 16.10.2011
Skąd: kawaii kokoro 
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Taka historia

Cytat:
Napisał *Lady*Sims* Zobacz post
rozwniez
również
Cytat:
Napisał *Lady*Sims* Zobacz post
pieniadze
pieniądze
Cytat:
Napisał *Lady*Sims* Zobacz post
napisac
napisać
Cytat:
Napisał *Lady*Sims* Zobacz post
kolkiem
kółkiem
Cytat:
Napisał *Lady*Sims* Zobacz post
zapisal
zapisał



+ edit. reszty mi się nie chce, ale wiesz o co chodzi, przy wstawianiu opowiadania gubisz ą ę ć itp.

Przykro, ale mnie nie zachęciło.
__________________
Twinkle Twinkle Little Star.
Norellia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2011, 18:02   #8
Saphira
 
Avatar Saphira
 
Zarejestrowany: 23.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Taka historia

Ciekaqwe...Jak na razie. Simka piękna.No bo niby taka zwykła, w sensie jak ludzka dziewczyna, ale ma właśnie takie zwykłe, zielone ludzkie oczy, ładną fryzure...Może będzie ciekawie.A ! I w ogóle robisz świetne simy, tak na marginesie, bo Kiss, malutka ruda kobitka jest ślicznym bobaskiem !
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=XE1Hx...eature=related

Najlepszy zwiastun tego lata !
Jak dla mnie super...Polecam...
Mari777
Saphira jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2011, 18:43   #9
Rosari
 
Avatar Rosari
 
Zarejestrowany: 16.07.2011
Skąd: I'm closed in my own Wonderland ♥
Płeć: Kobieta
Postów: 202
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Taka historia

Ok skomentuje odcinek.
Błędów tyle, że jakby wjechać z odkurzaczem to by 1/3 poszła w niepamięć.
Nie ciekawi mnie to i wszystko zbyt szybko się dzieje.
__________________
Rosari jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.11.2011, 18:43   #10
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Taka historia

Wiesz co? Strasznie mi się podoba I nawet przecierpiawszy już brak polskich znaków, muszę powiedzieć, że masz niezwykle plastyczny i przyjazny język. Najzwyczajniej miło się czytało, a historia mimo iż trochę oklepana, to ma coś w sobie
Proszę o szybką kontynuację! Pozdrawiam.
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023