Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.11.2008, 14:54   #11
justinea4
 
Avatar justinea4
 
Zarejestrowany: 03.08.2008
Skąd: Między niebem, a ziemią ...
Płeć: Kobieta
Postów: 365
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Szczerze mówiąc to przyznam się, że bez kodów nie potrafię grac Ostatnio studentka biologi przeprowadziła się do małego domku z 5000$ (warto podkreślić, że oczywiście bez umeblowania). Po pierwsze nie miałam forsy na porządny wystrój wnętrz, czasu na urlop, ani na wyjazd na wakacje do najgorszej dziury w Twikki. Jenak były też tego pewne plusy. Po pierwsze gra jest bardziej urozmaicona. Trzeba wkładać dużą pracę, ażeby coś uzyskać i osiągnąć, a no i w małych domach gra chodzi płynniej Pochwale się na konniec że ta studentka pod koniec swojego życia miała chałupę za 100000$ 2 auta i całkiem liczną rodzinkę, której teraz wiedzie się dużo lepiej.
__________________
justinea4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 23.11.2008, 14:56   #12
Baś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Cytat:
Napisał Alisha Zobacz post
kiedy byla niemowleciem 'zablokowala sie' na podlodze i nie mozna bylo jej podniesc... (
też miałam taki problem z ich dzieckiem xD
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2008, 14:15   #13
Kurczaczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

ja osiagnalem to ze zarobilem BEZ KODOW ponad 600k i na prawie wszystkich stworzonych simsach mam szczyt kariery (no dobra na 1 xdd) najczesciej uzywam tylko motherlode (np. robie rodzine wprowadzam do domu robie kase wyprowadzam i do nowego doma pruuuuuuuuuu) czasem bP TCE t uzywam (bul i prop) ale bardzo zadko
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2008, 15:22   #14
yuppie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja bez kodu osiągnełam szczyt kariely kucharz.
No to tyle
Nie lubie grać bez kodów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2008, 15:33   #15
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

A ja gram bez kodów (wyjątkiem jest move-objects on, jak coś sie zatnie ) i kasę zawsze zdobywam sama, podobnie jak szczyty karier.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.12.2008, 20:21   #16
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Mi najbardziej w rodzinkach bez kodów zależy na rozmnażaniu dlatego cieszę się że mam już sporo pokoleń - sim i simka mieli czwórkę córek każda z nich ma już męża i jak narazie dwójkędzieci a jednej simski dzieci, już mają dzieci Wszyscy dorośli mają szczyty karier poza jedną czy dwoma simkami które niepracują, mają raczej zwykłe domy na małych lub średniej wielkości działkach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2008, 15:24   #17
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Więc taak osiągnąłem bez kodów : 300 000 tys. oraz 4 - pokoleniową rodzinę była by pięcio, ale nowy system trza było wgrywać, kilka platynowych aspiracji typu złoty jubileusz szczyty karier oraz 10 dzieci mieć raz udało mi się wychować 20 szczeniąt tylko przy 19 moja simka umarła ze starosci czyli nie osiągnęła tego celu a 2 dni po jej died szczeniak się urodził.

WESOŁEGO NOWEGO ROKU ŻYCZY:
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.12.2008, 15:55   #18
Tuptuś
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja tylko dokładam motherlode przy budowie domu i odnawianiu budynku, co robię bardzo często, bo Maxisowe domy są nieładne, a po przebudowie i odnowieniu są o niebo lepsze. Oprócz tego praktycznie nie używam kodów bardzo rzadko moveObjects on.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2008, 15:19   #19
fajniutka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Ja często zakładam sobie: "Tą rodziną gram bez kodów." Udaje się. Szukają pracy, jak zarobi więcej to kupi nowe krzesło i takie tam. kiedyś grając bez kodów mieli dwoje dzieci, basen, jacuzzi i ogólnie wypasoną chałupę. Gra bez kodów jest lepsza, bo daje więcej satysfakcji.

PS. Moje siostry nie potrafią grać bez kodów. Poprostu gra im nie idzie i simy wykończają się .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2008, 15:29   #20
brzos
 
Avatar brzos
 
Zarejestrowany: 18.01.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 1,596
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Co osiągnęliście bez kodów

Z moich postanowień (a mam takie, j/w, u fajniutkiej) realizuje się połowa. Tylko bez liter "b" i "e" w słowie "bez" czyli 'Tą rodziną ram z kodów'. Niby nielogiczne, ale chyba każdy wie co z tego wynika...
brzos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023