Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 30.06.2014, 00:02   #1
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Problem z instalacją i późniejszą grą...

Cześć
Postanowiłam zainstalować sobie The Sims Deluxe i wszystko poszło dobrze jednak problem pojawił się kiedy zainstalowałam kolejny dodatek - Balanga. Przy każdym uruchomieniu pojawia się komunikat "Właśnie dowiedzieliśmy się, że chcesz zainstalować The Sims światowe życie po zainstalowaniu The Sims Deluxe Edition. Aby oba programy działały poprawnie, program instalacyjny The Sims Deluxe Edition musi zaktualizować konfiguracją. Kliknij na OK., aby przejść dalej."
Za pierwszym razem kliknęłam OK i niby wszystko poszło dobrze, mogłam grać. Przy kolejnym uruchomieniu znów ten sam komunikat, tylko, że kiedy klikam OK pojawia się następny komunikat "Czy chcesz usunąć The Sims Deluxe?"
Odinstalowałam. Zainstalowałam ponownie, zagrałam. Później znów chciałam włączyć i cóż... znów ten nieszczęsny komunikat. Macie może sposób jak rozwiązać ten problem?
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 13.08.2014, 12:16   #2
antypaladyn
 
Zarejestrowany: 13.08.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z instalacją i późniejszą grą...

Mam ten sam problem i chciałem napisać o tym, czy masz może rozwiązanie na to?

Nawet po instalacji the sims 8in1, albo każdego dodatku po sobie. Do Balangi jakoś działa, potem już problemy.
antypaladyn jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2014, 20:36   #3
Probs
 
Zarejestrowany: 27.02.2010
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 82
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z instalacją i późniejszą grą...

No z tego co pamiętam to tam się chyba anulowało instalację po włożeniu płyty i wchodziło ręcznie w mój komputer -> dysk z grą -> autorun i ręcznie odpalało instalację.
Probs jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.03.2015, 18:58   #4
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z instalacją i późniejszą grą...

hej, mój problem to jakby wynikowa problemu z tematu...



zainstalowałam simsy ze ze wszystkeimi dodatkami - uruchomiły sie raz, po jakimś czasie wyłączyły, a potem już był tylko problem z "płytą" i kolejnością dodatków

potem reinstalowałam grę kilka razy, usuwając przez "dodaj/usuń programy" itp, aż komputer całkiem zwariował i nie chciał instalować nawet balangi, kiedy miałam zainstalowane double deluxe


teraz problem się podwoił, bo simsów na dysku ani śladu, ale na liście programów w "dodaj/usuń" są! kiedy chcę naprawić, usunąc stamtąd, pojawia się komunikat, że był problem z weryfikacją w rejestrze
dla pewności wyczyściłam w rejestrze wszystko z sims bez numerka

dalej to samo

jak usunąć grę całkiem, żeby komputer o niej zapomniał?
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.03.2015, 15:53   #5
Księżniczka Mordoru
 
Avatar Księżniczka Mordoru
 
Zarejestrowany: 21.01.2013
Skąd: Escursione
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 108
Reputacja: 13
Domyślnie Odp: Problem z instalacją i późniejszą grą...

@KarolinaJ - u mnie też była taka sytuacja, że instalowałam - było wszystko dobrze, raz włączałam i przy następnym włączeniu był ten komunikat i tak przy każdej reinstalacji. A masz może zainstalowane "The Sims 2"? Słyszałam, że te dwie części razem się gryzą i nie mogę współistnieć. U mnie to się sprawdziło - ten sam komputer wrócił z naprawy, zainstalowałam "The Sims 1" ze wszystkimi dodatkami - śmigało. Postanowiłam też zainstalować "The Sims 2" - i znów ten komunikat. Usunęłam TS2 - gra znów działała. Więc - jeżeli masz TS1 razem z TS2 - musisz wybrać
__________________
Człowiekiem jestem i nic co ludzkie nie jest mi obce...
Księżniczka Mordoru jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.04.2015, 14:20   #6
KarolinaJ
 
Avatar KarolinaJ
 
Zarejestrowany: 23.09.2011
Skąd: GW
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 254
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Problem z instalacją i późniejszą grą...

Faktycznie, mam zainstalowane The Sims 2 ale nie przyszło mi na myśl, że to przez to mam problem z "jedynką". Za niedługo będę robić reinstalkę TS2 to korzystając z okazji przekonam się czy samo TS będzie się bezproblemowo odpalać. Dzięki!
KarolinaJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.05.2015, 09:29   #7
Dżiglipaff
 
Avatar Dżiglipaff
 
Zarejestrowany: 12.11.2005
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 1,203
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z instalacją i późniejszą grą...

o boże nieeee

ja uwielbiam 2, nie mogłabym z nich zrezygnowac... chociaz moze teraz, jak mam ultimate collection nie ma tyle męki przzy instalacji dodatkow, a sama gra ma wiele do zyczenia, jesli chodzi o bugi i wyłączanie sie... z kolei takie ciagle reinstalowanie gry w zaleznosci od widzimisie w co mam grac, bardzo szkodzi systemowi
__________________
Dżiglipaff jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023